Bahçe Bakımı ve Çiçekler Bitkilerimiz 🌱🌵🌿🍀🍃

hayırlı cumalar kızlar .Bende size aloe veramı atmak istedim :KK52:
20210108-WA0010.jpg

Merhabalar. Yardım eder misiniz? Bir kalonso çiçeğim var ama neden oldu bilmiyorum dallarından ve gövde kısmından kurumaya başladı fotoğrafını gönderemiyorum. bileniniz varsa cevaplayabilir mi? Kurtarabilir miyim ? Cogaltilir mi bu çiçek

Merhabalar. Yardım eder misiniz? Bir kalonso çiçeğim var ama neden oldu bilmiyorum dallarından ve gövde kısmından kurumaya başladı fotoğrafını gönderemiyorum. bileniniz varsa cevaplayabilir mi? Kurtarabilir miyim ? Cogaltilir mi bu çiçek
benimde kalonçem kış geldiğinden beri yaprakları yumuşadı sonrada unlu bit bulaştı.Arap sabunu ile ilaç yapmama rağmen kurtaramadım.Demek istediğim kurtarılmayacak gibiyse toprağı ile birlikte atın .yenisini alırsınız

Arkadaşlar evimde kadife yapraklı bi çiçeğim var adını unuttum şuan sorunum şu ki 1 haftadır evimde küçük sinekler vardi bende camdan mı giriyor parkelerden mı derken mantar sineği olduğunu buldum şimdi evinde böyle bişey yaşayıp sorunu çözen var mı
Screenshot_20210128-221631_Samsung Internet.jpg

İyi yapmışsın. Bi şeyle de toprağı az kurcala arada hava alsın
Yeni yavrulamıştı saksıya diktim sanırım toprağına suyu fazla kaçırmışım elimde toprakta yok ekleme yapamadım inşallah tarcın ise yarar

X