Lekeler, Çiller Bitkisel ben silme kremi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

pembesalyangoz2

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2012
677
144
Instagram'da böyle bir sayfa var. Bitkisel oldugu söylenen bir krem. Benim üzerine sürülüyor ve 1 haftaya ben kuruyup düşüyor. Kullanan bir çok insan da öncesi sonrası fotoğrafını paylaşmış. Cidden işe yarıyor gibi duruyor.
Bende alıp almama konusunda kararsız kaldım. Yan etkisi yok vs yazmışlar ama emin olmadım. Kullanan var mı aranızda ya da o sayfayı takip eden??

merhabalar ben aldım bugun 6.gün kendiliğinden düşmesi için yaklaşık 10 gunn beklmeenız lazım bnm cok psıkolojım bozuldu bır yere cıkamıorum yüzümde cok ben vardı sürdüm sürünce daha cok belirginleşiyo bıraz sabır ve zaman ısteyennbır durum belkı yenı oldugu için ve yuzume her bakan bunu sırdugu ıcındır bılmıyorum ama cok pişman oldum yaralar cok derin kapanması ıcın ne kadar beklemem lazım bılmoyorum bu sekılde aynaya bıle bakamıyorum inanın cok kotuyum ve moralım bozuk allahtan tek dılegım bi an once düşsün bu benler ve yaralarım kapansın derın cukurluklar var verdıklerı kremle geçer dıyolar ama bılmıyorum bır ıkı ayı bulur herhalde aırıs stres ve kafaya taktım sonuc alanlar olöuş bnm benım ikisi düştü biri içinde azıcık sıyahlık kalmış bu iş tamamen sabır ısteyen bır durum ama keske yapmasaydım dıyorum yara daha kötü fondoten bıle kapatmıyor

O kadar sabır isteyen bir iş ki.ilk benim 7.günde düşmüştü.güvenip diğerine de sürdüm 15.günde düştü ki daha küçüktü.

merhabalar ben aldım bugun 6.gün kendiliğinden düşmesi için yaklaşık 10 gunn beklmeenız lazım bnm cok psıkolojım bozuldu bır yere cıkamıorum yüzümde cok ben vardı sürdüm sürünce daha cok belirginleşiyo bıraz sabır ve zaman ısteyennbır durum belkı yenı oldugu için ve yuzume her bakan bunu sırdugu ıcındır bılmıyorum ama cok pişman oldum yaralar cok derin kapanması ıcın ne kadar beklemem lazım bılmoyorum bu sekılde aynaya bıle bakamıyorum inanın cok kotuyum ve moralım bozuk allahtan tek dılegım bi an once düşsün bu benler ve yaralarım kapansın derın cukurluklar var verdıklerı kremle geçer dıyolar ama bılmıyorum bır ıkı ayı bulur herhalde aırıs stres ve kafaya taktım sonuc alanlar olöuş bnm benım ikisi düştü biri içinde azıcık sıyahlık kalmış bu iş tamamen sabır ısteyen bır durum ama keske yapmasaydım dıyorum yara daha kötü fondoten bıle kapatmıyor
Son durumuz nedir? Ben de gördüm o sayfayı . kulllanmak istiyorum ama cesaret edemedim.

Tavsiye ediyorum benler düşüyo ama pürüzsüz tertemiz olması için en az 2 ay geçmesi lazım yüz oldugu in insan tedirgin oluyo bn çok pişman oldum 1 aydan fazla oldu kızarık hala fondötenle kapatınca bile leke gibi belli oluyor ama siyah ben yok o konuda iyi düşüyor yani

Omzuna kullanabilirsin zamanla düzeliyor yüz için diyorum yüz cok hassas ve gören herks soruyo evet benın kuruyup düşüyo buraya kadar mantıklı bizzat kendim kullandım

Omzuna kullanabilirsin zamanla düzeliyor yüz için diyorum yüz cok hassas ve gören herks soruyo evet benın kuruyup düşüyo buraya kadar mantıklı bizzat kendim kullandım

Merhaba kullandığınız üründen memnun kaldınız mi . Şimdi yüzünüzde leke falan kaldımı. Kaç ayda iyileşiyor. Benim bir arakadaşım aldı çok iyi sonuç aldı

Siz intgramda ki bitkiselbensilmekremi adlı sayfadan mı almıştınız? Bende almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? Yüzümde çok ben var.
Bende aldım kullandım yaklaşık 2 ay oldu kırmızılık asla gitmiyr daha kötü oldu diyebilirim aska tavsiye etmiyorum. Benlerinizi sevmeye çalışın. Yerine bıraktığı hasar daha berbat

X