Şampuan ve Saç Kremleri Bitkisel DEFNE GARLI şampuan ve saç kremi kullanan var mı?

gulçehre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2007
448
1
41
Selam kızlar
Bu şampuanı kullanan var mı aranızda
saçlarım röfleli ve kurudular iyice ve kırıklarımda oldu biraz dökülmelerimde var
ve dolaşık bi saça sahibim
bunları kullanmayı düşünüyorum
özellikle saçkremini kullanannız var mı? önerir misniiz?

sevgiler:1hug:

DEFNE ve ZEYTİNYAĞLI DFN GARLI ŞAMPUAN

Defne ve saf zeytinyağı ile üretilen Dfn Garlı saç şampuanı uzun süren araştırma ve deneyimlerden sonra maksimum kaliteye ulaştırılmış ve Sağlık Bakanlığı'nın 21.01.2004-2919 sayılı izni ile seri üretime geçilmiştir. Defnenin antiseptik ve diğer mucizevi özelliği sayesinde Dfn Garlı şampuan, deri gözeneklerinin açılmasını, rahat oksijen almasını sağlar. Saçın yağlanmasını geciktirir. Sağlıklı saçlar için ideal bir ortam hazırlar. Saç ve saç diplerindeki yağ ve nem oranını dengeler, sürekli kullanımında kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Defne ve zeytinyağı içindeki E vitamini başta olmak üzere diğer tabi vitaminler,saç ve saç diplerini besler, Zayıf ve yıpranmış saçları kuvvetlendirir. DFN garlı doğal şampuan bu yönleri ile boyalı ve kimyasal işlem görmüş saçlar dahil tüm saç dipleri için ideal bir üründür.Saçların dolgun ve parlak bir görünüme sahip olmasını sağlar.

DFN GARLI ŞAMPUAN'IN ÖNERİLEN KULLANIM ŞEKLİ: Düzenli kullanım halinde saçların daha çabuk ve sağlıklı uzamasını sağlayan Dfn Garlı Şampuan'ın sık yıkamalarda iki kere, diğer şekillerde üç kere saç diplerine parmak uçları ile iyice yedirmek suretiyle ve her yıkamada bol durulama yapılması önerilir. Dfn Garlı'dan önce ve sonra başka şampuanın kullanılmaması, kuru ve kimyasal işlem görmüş saçlar için dfngarlı marka saç bakım maskesi kullanılması tavsiye edilir.

Dfn Garlı Şampuanın ilk kullanımından itibaren saçın yağlanması geciktirilmiş ve tabi bir ferahlık vermiştir. Sürekli kullanıldığında kepek problemi ortadan kalkmış olacaktır. Saçlarda gürleşme ve dolgunluk artacaktır.

saç kremi ve maskesi harika ürünler mis gibi kokması da cabası 'DİMETCONE' içermeyen tamamen dogal olan ürünlerden biri

saç kremi ve maskesi harika ürünler mis gibi kokması da cabası 'DİMETCONE' içermeyen tamamen dogal olan ürünlerden biri

hmm

peki canım bişey daha sorucam

saç kreminin üstünde kullanımının saç diplerine uygulanacağı yazıyor
ama normalde saç kremi saç uçlarına sürülür köklere sürülmez.
fakat bu kremde tam tersi yazıyor :S
aklımı karıştırdı.
sen ne düşünüyorsun bununla ilgili?

çok teşekkürler canım

Selam kızlar
saçlarım röfleli ve kurudular iyice ve kırıklarımda oldu biraz dökülmelerimde var

Defne ve saf zeytinyağı ile üretilen Dfn Garlı saç şampuanı uzun süren araştırma ve deneyimlerden sonra maksimum kaliteye ulaştırılmış ve Sağlık Bakanlığı'nın 21.01.2004-2919 sayılı izni ile seri üretime geçilmiştir. Defnenin antiseptik ve diğer mucizevi özelliği sayesinde Dfn Garlı şampuan, deri gözeneklerinin açılmasını, rahat oksijen almasını sağlar. Saçın yağlanmasını geciktirir. Sağlıklı saçlar için ideal bir ortam hazırlar. Saç ve saç diplerindeki yağ ve nem oranını dengeler, sürekli kullanımında kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Defne ve zeytinyağı içindeki E vitamini başta olmak üzere diğer tabi vitaminler,saç ve saç diplerini besler, Zayıf ve yıpranmış saçları kuvvetlendirir. DFN garlı doğal şampuan bu yönleri ile boyalı ve kimyasal işlem görmüş saçlar dahil tüm saç dipleri için ideal bir üründür.Saçların dolgun ve parlak bir görünüme sahip olmasını sağlar.

DFN GARLI ŞAMPUAN'IN ÖNERİLEN KULLANIM ŞEKLİ: Düzenli kullanım halinde saçların daha çabuk ve sağlıklı uzamasını sağlayan Dfn Garlı Şampuan'ın sık yıkamalarda iki kere, diğer şekillerde üç kere saç diplerine parmak uçları ile iyice yedirmek suretiyle ve her yıkamada bol durulama yapılması önerilir. Dfn Garlı'dan önce ve sonra başka şampuanın kullanılmaması, kuru ve kimyasal işlem görmüş saçlar için dfngarlı marka saç bakım maskesi kullanılması tavsiye edilir.

Dfn Garlı Şampuanın ilk kullanımından itibaren saçın yağlanması geciktirilmiş ve tabi bir ferahlık vermiştir. Sürekli kullanıldığında kepek problemi ortadan kalkmış olacaktır. Saçlarda gürleşme ve dolgunluk artacaktır.

merhaba cnim bende 6 aydan fazladır kullanıyorum...çok memnun kaldım uzama hızlandı,saç tellerim kalınlaştı,parlaklık kazandı...ciddi anlamda faydasını gördüm hala kullanıyorum...
dikkat etmen gereken saçları iyi durulamalısın yoksa katı katı kalıyo ...

Selam kızlar

senağlama
arkadaslar yokmu bana bir çare...

konuya katkıda bulur musunuz arkadaslar
ozellike sac kremiyle ilgili
dalgalı dolasık bi sacım var
öneririr misiniz

sevgiler

ya saç kremini değilde şampuanı kullanıyorum bende ve çok memnunum gerçekten , şampuanın içine birer ampül bepanthen ve evigen kırıp kullanıyorum ve çok memnunum , saç maskesini bende çok merak ediyorum ayrıca ..

arkadaşım aldım ikisinde
bi süre kullanıp öyle yorum yazacağım
ama ilk kez kullandım ve sanki daha rahat tarandı saçlarım
çam kokusu gibide bi kokusu var
kokusu iyi ama yoğun değil

sağlık için değer bence

ya arkadaşlar banada bir çare saçımı sabunla yıkıyorum berbat yağ bezesi gibi oldu,bana defne garlı şampuan yarar mı kozmatik madde yok mu içinde saçım röfleli ne önerirsiniz kullananlar...

içeriginde dimetcone olmayan ender ürünlerden biri hiçbir katkı maddesi yok gönül rahatlıgıyla kullabilirsin we saç kremi tercih etme saç maskesini al

ben de dün tesadüfen buldum,daha önce bu forumda ilgili başlıkları okuduğum için hemen aldım tabii
turp suyundan sonra dfn garlı şampuanla temizledim,saçlarım harika oldu :) 1-2 gün sonra sadece şampuan yapınca tek başına etkisini görmüş olurum.
ama umutluyum :)

evet kavanoz şeklinde ve çok yogun bir ürün yalnız sen kullanacaksan aylarca gider memnun kalırsın

inşallah eczaneye enjeksiyonu sordum yan etki yapabilir doktor konturolunde kullanın dedi ben demir eksikliği tedavisi görüyorum ferro sanol kullanıyorum herelde uzun vadede kullanırsan değerlerin yerine gelince dökülmen kesilir dedi inş bakalım şampuanım bitsin defn grl kullancam.

Dende uzunca süredir şampuan ve maskesini kullanıyorum. Süper. Başka bi marka artık asla kullanmam.Ayrıca saç dökülmesine de iyi geliyor. Saç maskesi saç derisini besliyor. Tek geçerim yani :)))

saç maskesini kullanıyorum içine birazda zeytinyağı hint yağı ve badem yağı koydum
kullanacağım kadarını alıyorum içine ayrıyeten kafanfil tozu muskat yumurta sarısıda karıştırıyorum
2-3 saat bekletiyorum, en son durulama suyunada 1 kaşık elma sirkesi koyuyorum
1 aydır saçlarıma çok faydasını gördüm

Arkadaşlar dfn defne garlı zaytinyağlı şampuanı bende almayı düşündüm fakat zeytinyağlı deyince aklım karıştı.şöyle ki ben yağlanmaya karşı ve hacim verici bir şampuan düşünüyorum vede bitkisel.bu şampuanı burada çok duydum ama dediğim gibi z.yağlı deyince almadım.acaba saçımı yağlandırırmı veya aşırı yumuşatırmı diye alamadım.sizlerede bi sorayım dedim.ne diyosunuz?ben dediğim gibi ;yağlanma karşıtı,hacim veren bitkisel bir şampuan istiyorum.tavsiye ediyomusunuz bana bu durumda??:sm_confused:

Arkadaşlar dfn defne garlı zaytinyağlı şampuanı bende almayı düşündüm fakat zeytinyağlı deyince aklım karıştı.şöyle ki ben yağlanmaya karşı ve hacim verici bir şampuan düşünüyorum vede bitkisel.bu şampuanı burada çok duydum ama dediğim gibi z.yağlı deyince almadım.acaba saçımı yağlandırırmı veya aşırı yumuşatırmı diye alamadım.sizlerede bi sorayım dedim.ne diyosunuz?ben dediğim gibi ;yağlanma karşıtı,hacim veren bitkisel bir şampuan istiyorum.tavsiye ediyomusunuz bana bu durumda??:sm_confused:

Ben de geçen sene kullanmıştım ,saçlarım yağlıdır normalde.Hiç yağlandırmadığı gibi çok memnun kaldım süper yapıyor ve parlatıyor saçları.Evimin yakınında aktar olmadığı için bulamadım başka şampuanlar kullanıyorum.Bundan sonra bir kaç kutu birden alıcam galiba işim daha kolay olur.

Aekadaşlar, ben de bu şampuanı almak istiyorum ama, saçları çok kurutuyor mu ?
benim saçlarım oldukça kuru ve kabarıyor. şampuandan sonra krem kullanmak zorunda kalıyor musunuz ?

arkadaşlar bu marketlerde filan oluyormu nereden bulabilirizz fiyatı filan nasıll we saç kremini kullanmıyormuyuzz saç maskesi we şampuanını kullanınca çok etkisini gördünüz müü??saçtaki elektrklenmeyi alıyormuu :bbo: çok mu soru sordumm yaa bnim acilen saçlarımı toparlamam lazım çok boyattımm maffolduu yardım edin ltfennn :Saruboceq::çok üzgünüm:

X