Bitmek bilmeyen sirt agrilari...

ozlemxsuheda

Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2014
39
8
34
3 qundur siddetli bir sekilde sirtim aqriyor.Bugun doktora qittim hamile olduqum icin sadece serum werdi sizin onereceqiniz ewde uyqulayacaqim neler war yardimci olursanz cok sewinirim cok aqriyor cunku...

canım günde yarım saat yürüyüş yapıp çok da ayakta kalmamaya dikkat et :KK43: çok üzüldüm geçmiş olsun

Canım esın yada annen kolonya ile yada bir aspirini suda eritip güzelce ovsun. Sonra jel varsa sicak jel yoksa havluyu utuyle isitip sirtina koyun ve bir güzelce yat, dinlen. Bana iyi gelmişti sanada gelir insallah. Bebisini sağlıkla kucağına almani dilerim, gecmis olsun.

3 qundur siddetli bir sekilde sirtim aqriyor.Bugun doktora qittim hamile olduqum icin sadece serum werdi sizin onereceqiniz ewde uyqulayacaqim neler war yardimci olursanz cok sewinirim cok aqriyor cunku...

yorucu ısler yapmayın
gerekıosa evi şey götürsün
yürüyün ama cok yurumeyın

Tatlım öncelikle hayırlı olsun bebeğin. Ben sana şiddetle Çin yağı'nı tavsiye ederim eczanelerde bulabilirsin. Adının Çin yağı olduğuna bakma aslında nane yağı. mentollü kokusu biraz ağır gelebilir ama ben hamilelikteki sırt - kuyruk sokumu ağrılarımı böyle geçiştirdim dayanılmaz ağrılardı.. Ağrıyan bölgeye masajla yediriyorsun. Dediğim gibi kokusu ağır olduğu için bütün ev mentol kokuyor sevmeyen için kötü.
Çok geçmiş olsun ...

X