bitmeyen bitemeyen ilişkiler

Adamın sana yaptığını sen ona yapıyorsun, konuştuğun kişiye de yapıyorsun. Bu şekilde 2 si ile de düzgün ilişki yaşama ihtimalin yok şu anda, niyet halis değil.
hayır şuan konuştuğum biri yok. onu sadece ona sinir olduğum için yazacaktım.
ama tabiki yine de hoş bir mesaj değil ama onun yaptığı da hiç hoş değil

sabah gözümü 2 aydır ayrı mı diyim küs mü diyim ara verilmiş bir ilişki mi diyim ben de bilmediğim için ne diceğimi bilmediğim için bu kısmı konuya göre okuyan karar verir zaten neyse böyle bir kişiden günaydın, nasılsın? mesajı ile açtım.
şöyle bir süre ayrılıp barıştığımız başlarda istemediğim ama sonradan olur mu diye denemek istediğim en nihayetinde olmayan ve 2 ay önce de aslında bişeyler yoluna girdi diye düşündüğüm hatta baya baya yakınlaşmış olduğumuz zamanda. ben açmamama rağmen kendisi sürekli evlilikten bahsederek yakınlaştık, evlilik açısından beklentiye giriyoruz sen de bende vs gibi konuşmaları yoğunlaştı. bende her seferinde henüz evlilik için benim bir beklentim yok. sen de kendini böyle hissetme dememe rağmen sanırım kendince belki ilişkimizde gördüğü sorunlara rağmen yakınlaşmış olmamız onu rahatsız etti diye düşünüyorum (tabiki bu benim kendi yorumum) ve 2 ay önce benim attığım sabah günaydın mesajına cevap vermedi ve sonradan tekrar sorun ne diye sormama rağmen hiç cevap yazmadı. ben de bir daha asla yazmadım ve aramadım. hatta numarasını sildim. ama o beni hiç silmedi. çünkü mesaj kısmı durduğu için profilini görebiliyorum.
geldiğimiz noktada iki ay sonra yine yazması gerçekten artık beni çıldırttı. yani bu ne şimdi? naz mı? ha bu arada konuştuğumuz bir önceki gece evet küçük bir sorun oldu ama o hani şey gibi şunu istiyorum yok vermicem tarzında arada geçen basit bir çekişmeydi. buna takıldığına inanmak istemiyorum. geriye takılacak birşey kalmadıysa bu adam sorunlu mu? ya da çok hassas değilim yapı olarak ben mi bişey kaçırdım hiç bilmiyorum. kısacası şuan ona cevap verip vermemekte kararsızım.
iç duygum aslında gerçekten iyi gidiyor diye düşünmüştüm ve umutlanmıştım. ama iki aydır böyle sebepsiz bir ayrılık yaşatması ve hiçbir açıklama yapmaması, kaldı ki o konuşmada görüşme planı yapıyorduk ki böyle birden bunu yaşatması bende ona karşı bir kin oluşturdu. açıkçası kızgın ve sinirliyim. didikleyebilirdim ki muhtemelen bunu istedi ama ben de uğraşmadım. şimdi eminim cevap yazsam da bu kinimi kusmadan yola devam edemicem. kusarsam sorunlu ben olucam. kusmasam eski sıcaklığım kalmadı. offf bıktım gerçekten ben mi ince hesaplar yapıyorum yoksa ilişkiler hep mi böyle? ya da madem mesaj atıcaktın neden iki ay geçti?

siz olsanız bu adamın mesajına cevap verirmisiniz?

Mesajına cevapta vermem, hayatıma girmesine izin de vermem....
Döndü dolaştı olmayınca geri geldi besbelli, nerede denediyse orada oynamaya devam etsin

yok istemek değil. yani tam olarak kararsızlık söz konusu. ne o taraf ne bu taraf.
açıkçası olayı yaşayan ben olduğum için duygusal yorumlayacağım için burada sormak istedim.
böyle yapmasaydı evet olabilirdi diyorum. ama yaptı diyorum. bu ikisi arasında gidip geliyorum. dediğiniz gibi biraz zaman lazım çok isteyen tekrar yazar tekrar yazar
Çok büyük güven kaybı o sizi kaybetmeyi o zaman göze almış. Hani olmuyor bile diyememiş bu çok saygısızca. Karşımıza sürekli isteyebilcegimiz birileri çıkmıyor insan direkt vazgeçmek de istemiyor . Dediğim gibi zor olmalısınız isterse emek harcar. Şu da var yaz geldi erkeklerin hormonlar da tavan bana 3 yıldır yazmayan insanlar bile naber gibi gereksiz mesajlar attılar bu süreçte. O sizin kadar anlam yuklememiş de olabilir. Pazar sabahı hormonları da harekete geçirmiştir. Bu arada yaşlar kaçtı ?

bunu bende düşündüm :)))))
başkasıyla görüşüyorum... aynen böyle bir mesaj atmayı düşündüm. ama sonra pişman olmak istemedim. çünkü bu mesajın bir daha geri dönüşü yok.

Bu kadar erkek erkek diye kendinizi şey yapmayin ya.🙄 Sizi 2 ay arayip sormayan adama "geri donusu olmaz" diye korkuyorsunuz yani dondu diye iliskiye devam etmek istiyorsunu acik acik. Biraz seven hatta hoşlanan insan bile 1 ay cevapsiz birakmaz karşisindakini, kendisi de merak eder, kaybetmekten korkardi.

Size can sıkıntısından dönmüş cok belli bir şey bu. Ha siz dinlemeyip bu kişiyle devam edeceksiniz onu da anlamadim ama kiymetiniz olmayacak ilerde anlarsiniz.

hayır şuan konuştuğum biri yok. onu sadece ona sinir olduğum için yazacaktım.
ama tabiki yine de hoş bir mesaj değil ama onun yaptığı da hiç hoş değil
Neden korkuyorsun dönüşü olmaz diye? Gelsin, ciddileşmeye başlayın, korksun, bir daha terketsin diye mi?

sabah gözümü 2 aydır ayrı mı diyim küs mü diyim ara verilmiş bir ilişki mi diyim ben de bilmediğim için ne diceğimi bilmediğim için bu kısmı konuya göre okuyan karar verir zaten neyse böyle bir kişiden günaydın, nasılsın? mesajı ile açtım.
şöyle bir süre ayrılıp barıştığımız başlarda istemediğim ama sonradan olur mu diye denemek istediğim en nihayetinde olmayan ve 2 ay önce de aslında bişeyler yoluna girdi diye düşündüğüm hatta baya baya yakınlaşmış olduğumuz zamanda. ben açmamama rağmen kendisi sürekli evlilikten bahsederek yakınlaştık, evlilik açısından beklentiye giriyoruz sen de bende vs gibi konuşmaları yoğunlaştı. bende her seferinde henüz evlilik için benim bir beklentim yok. sen de kendini böyle hissetme dememe rağmen sanırım kendince belki ilişkimizde gördüğü sorunlara rağmen yakınlaşmış olmamız onu rahatsız etti diye düşünüyorum (tabiki bu benim kendi yorumum) ve 2 ay önce benim attığım sabah günaydın mesajına cevap vermedi ve sonradan tekrar sorun ne diye sormama rağmen hiç cevap yazmadı. ben de bir daha asla yazmadım ve aramadım. hatta numarasını sildim. ama o beni hiç silmedi. çünkü mesaj kısmı durduğu için profilini görebiliyorum.
geldiğimiz noktada iki ay sonra yine yazması gerçekten artık beni çıldırttı. yani bu ne şimdi? naz mı? ha bu arada konuştuğumuz bir önceki gece evet küçük bir sorun oldu ama o hani şey gibi şunu istiyorum yok vermicem tarzında arada geçen basit bir çekişmeydi. buna takıldığına inanmak istemiyorum. geriye takılacak birşey kalmadıysa bu adam sorunlu mu? ya da çok hassas değilim yapı olarak ben mi bişey kaçırdım hiç bilmiyorum. kısacası şuan ona cevap verip vermemekte kararsızım.
iç duygum aslında gerçekten iyi gidiyor diye düşünmüştüm ve umutlanmıştım. ama iki aydır böyle sebepsiz bir ayrılık yaşatması ve hiçbir açıklama yapmaması, kaldı ki o konuşmada görüşme planı yapıyorduk ki böyle birden bunu yaşatması bende ona karşı bir kin oluşturdu. açıkçası kızgın ve sinirliyim. didikleyebilirdim ki muhtemelen bunu istedi ama ben de uğraşmadım. şimdi eminim cevap yazsam da bu kinimi kusmadan yola devam edemicem. kusarsam sorunlu ben olucam. kusmasam eski sıcaklığım kalmadı. offf bıktım gerçekten ben mi ince hesaplar yapıyorum yoksa ilişkiler hep mi böyle? ya da madem mesaj atıcaktın neden iki ay geçti?

siz olsanız bu adamın mesajına cevap verirmisiniz?
Evet cevap verir ne istiyormus ögrenir sakince dinler bulusmak istiyor ise bulusur ve içimdekileri 1 gram kin öfke kalmayasıya kusardım.Ha bu illa ses yükselterek veyahut sinir arbedesi yasayarak olacak demiyorum.
İleride neden içimdekileri dokmedim dememek adına ya da yazdım dönmedi dememesi ne halt edip beni nasıl incittigini görmesi icin bu dediklerim..

Cevap vermezdim kesinlikle.
Muhtemelen başka biriyle denedi olmadı, şimdi geri geldi size.

Evet cevap verir ne istiyormus ögrenir sakince dinler bulusmak istiyor ise bulusur ve içimdekileri 1 gram kin öfke kalmayasıya kusardım.Ha bu illa ses yükselterek veyahut sinir arbedesi yasayarak olacak demiyorum.
İleride neden içimdekileri dokmedim dememek adına ya da yazdım dönmedi dememesi ne halt edip beni nasıl incittigini görmesi icin bu dediklerim..
Sizce bunu anlayacak biri mi o adam , bunu anlayacak kişi zaten böyle davranmaz . Ne derse desin bı bahanesi yok ki , biz iç döktüğümüzde erkeklerin umursadigini hiç düşünmüyorum

Sizce bunu anlayacak biri mi o adam , bunu anlayacak kişi zaten böyle davranmaz . Ne derse desin bı bahanesi yok ki , biz iç döktüğümüzde erkeklerin umursadigini hiç düşünmüyorum
Anlıyorlar ama islerine gelmediği icin sadece anlamıyorum ayağındalar.Ben icimden gecenleri söyler yoluma bakardım bu yuzden.Erkeklere sonradan koyuyor👍😄

Sizin konular da hep birbirinin aynisi. Hep birilerine basta isinmiyorsunuz, buna ragmen iliskiye basliyorsunuz, sonra yurumuyor iliski. Hop solugu burada aliyorsunuz.

Karsiniza cikan erkekler de hep nazli oluyor.

Aslinda eski konulariniza yapilan yorumlari mi okusaniz?

2 ay öldün mu,hayatın nasıl, bir sorunun var mı vs vs bunları zerre onemsememis bir adama cevap yazmayı düşünüyor musun cidden??
2 ay mesajına cvp vermeyen adam bir mesajıyla sana cevap yazdirabiliyorsa inan 22 ay yine yok olur. Biraz gururlu olun Allahaskina ya. Erkek milleti kadınları böyle çantada keklik gördüğü için oyuncak gibi oynuyor!

hatta numarasını sildim. ama o beni hiç silmedi. çünkü mesaj kısmı durduğu için profilini görebiliyorum.
geldiğimiz noktada iki ay sonra yine yazması gerçekten artık beni çıldırttı. yani bu ne şimdi?
Adamın numarasını silmişsiniz ama mesajlaşmayı silmemiş, sürekli kontrol etmişsiniz “beni sildi mi” diye. Bunu yaparken beklentiniz neydi ki 2 ay sonra yazınca çıldırdınız?

Cevap yazmayin, hicbir degeriniz olmaz, biraktigim yerde bekliyormus der, salin su adami net

Yoklama yapıyor, ben olsam yazardım.
İki ay önceki günaydının yanıtı sanırım, diye.
Bir şey gerçek olsun diye yazmazdım bunu gerçekten insanların herkesi bıraktığı yerde sanmasına sinir oluyorum.

bunu bende düşündüm :)))))
başkasıyla görüşüyorum... aynen böyle bir mesaj atmayı düşündüm. ama sonra pişman olmak istemedim. çünkü bu mesajın bir daha geri dönüşü yok.
Olmasın adam muhtemelen başkasıyla görüştüğü için bir şey demeden gitti bir şey deseydi beklemezdim çünkü her zaman elinin altında tutmak istedi ki tutmuş da hâlâ böyle bir adam için dönemem diye dusunuyorsun

X