Bitmeyen çilem

Neyse siz ve evladiniz kurtulmuşsunuz Allah yolunuzu açık etsin inşallah ❤ kendinden farki yoksa daha iyi en azindan başkasının başını yakmamış olur
Elhamdülillah çok şükür kurtaran Rabbim e canım.. öyle tabi colugunu çocuğunu birkaip peşine düşmüş aynı karakter işte Allah'a havale ediyorum

Allah yardımcın olsun inşallah bende bir çocukla bosanip mücadele eden annelerdenim hayat şartları zor ama eminim güzel günler göreceğiz. Kırdıysam özür dilerim sevgiler🌸
Estağfurullah çok uzun zaman geçmiş unuttum gitti ,umarım sizde iyisinizdir

Bunların hepsi bir süreç elbette geçecek. İlk hatayi ilk gününde sana vurduğunda kıskançlığa bağlayarak yapmışsın. İkinci hatayı yatakta istedigini yapmadın diye sana vurduğunda onu terk etmeyerek yapmışsın. Üzgünüm ama sen gozgore göre kör olmuş ve belkide korunmadan hamile kalmışsın. Hatan çok. Kimsenin bedduasına ona buna suç atıp kendini aklama. Ama kendini suçlayıp hayatını da mahfetme. Çocuğun babasız büyüsün nolcak. Böyle manyakla annesi öldüresiye ondan bundan samaroglani gibi dayak yiyeceğine huzurlu sakin bir ortamda büyüsün. Evet zor ama dışını sikacaksin. Çocuğunu buyuturken ise girersin hem onu buyutur hem hayatına bakarsın. Sana zarar vermesin de. Gerisi önemli değil.

Hayırlı akşamlar değerli kk üyeleri...
Benim derdim bitmiyor bitmiyor ya .
5 yıldır evliyim evlendigim günden beri eşimden şiddet gördüm şimdi en baştan anlatacağım yaşadıklarımı..
Evlendim ilk gün imzayı attık bahçeye çıktık kocam yumruk attı. Sonra beni bahçede bırakıp eve geldi bende eve geldim ardından .o benden sonra geldi kapıyı açtım kapıda tokat attı bana.neyse yeni evliyiz kıskanıyor herhalde dedim sustum 3 günlük evli iken yatak ta bi olmayacak bir isteğine hayır dedim diye tekme tokat yumruklar la saçlarımı çeke çeke dövdü beni sabaha kadar hali da uyudum.Ailemi karşıma alarak evlendiğim için sesimi çıkarmadım :KK43:
Neyse bir kaç gün geçti aradan bu gitti eski sevgilisi ile görüştü eve geldi telefonla konuşmaya devam etti ben onun sırtına terlik vurdum o da geldi başımı dolaba vurdu yetmedi vileda sopasını demiri ile sırtıma bacaklarıma kollarıma vurdu günlerce yürüyenedim.
Birgun eve geliyor ütü yapıyorum 10 dk geç hazırlandım diye içeri girer girmez yumruk attı bana dudağmı patlattı.
DaHa sonra bir gün işten geldim eski sevgilisinin resimlerini gösterdi ki benn o gün oruçluyum iftara 10 dk kalmış hayır bakamam dedim tepki gösterdim yine dövdü beni.
Ablasi geldi aylarca evimde kaldı suratıma çay dökmeye kalktı beni dövmeye kalkıştı evimin içinde üzerine de benm koca olacak canavardan dayak yedim .
Yani kızlar yemek yer gibi dayak yedim :KK43:
Ben iste iken annesi doldurdu onu eve geldim dayak yedim :KK43:
Hiç bir saygısızligim kusurum olmadığı halde.
Bunlar da yetmedi beni aldattı bir gün face sini açık unuttu ve görüştüğü kızı yakaladım meğer kıza ayrılacağım eşimden bosanma davası var eşimle anlaşamıyoruz diye kandırmış eve dahi getirmiş benim işte olduğum saatlerde öğrendim evi terk ettim. Sonra hamile olduğumu öğrendiğim için affettim .hamileyken dayak yedim doğum yaptım lohusa iken dayak yedim onlarda yetmedi ölmüşlerim e dirime küfürler etti .almak istediğim bir kıyafet varsa almadı bana hep sabrettim sustum bebeğim doğunca dedim ki bebeğim babasız kalmasin ama olmadı ne yaptıysam olmadı düzelmedi ilk darp raporu aldığım zaman ailem yeni evlisin birşey olmaz düzelir dedi sabırla bekledim bir gün düzelir umuduyla son olarak kafama ofis koltuğu fırlattı ve ben tekrar darp raporu aldım önce sığınma evine gittim ordan çıktım babamın evine geldim. Ailem yine de kocan çocuğunun babası ayrılmayın diyor ablasi abisi arayıp ayrılmayın diyir üstelik kocam herkese yalan söylemiş. Güya ben ona küfür etmişim :KK43:(hey gidi hey benim yapmadığım fedakarlık kalmadığı halde çekmediğim çile eziyet kalmadığı halde üzerine de beni suçladı canavar kocam .bu gece yarısı babamın kapısına dayanılar hemen polisi aradım. Sıkıysa gel dedim bebeğim masum meleğim annesiz büyümesin şiddet ortamında psikolojisi bozulmasın diye terk ettim evimi .hiç kimse güzel evini bırakıp sıkıntı gibi yaşamak istemez ama sağlık ve ömür de bir kere verilir insana .evet şimdi neden bu kadarr uzun yazdın diyeceksiniz ;
1.benn çok büyük konuştum Bekarken hep dedim ki babam ve annemin istemediği bir insanla onların razı olmadığı biri ile asla evlenmem (inşallah demedim ,Rabbimizin bize yazdığı kaderi bilmiyor gibi :KK43: )
2.annem babam beni çok uyardı bundan koca olmaz bu senin hayatını mahvedecek sen.okumuşsun kızim bizi dinle dinlemedim şimdi 1 çocukla onların kapısında yim
3.de benn anne babamı dinlemeyip eşimle evlendim diye babam ve annem hep beddua etmiş bana bu akşam itiraf ettiler bende dedim ki şimdi bir çocukla kapınızdayim bedduanız size geri geldi .

Moralim çok bozuk ne oldu ben bu hale nasıl geldim niye böyle oldum bunları neden yaşıyorum sorup duruyorum kendime ??

Bebeğime bakıp üzülüyorum babasız büyütmek istemezdim fakat baba da baba değil :KK43:

İşte hayat böyle kızlar yazdım okumak ister misiniz bilmem derdimi dökmek istedim kocam ne olursa olsun vazgeçmem yakanı bırakmam diyor ben yarın sabah bosanma davası açmaya gideceğim dedim babam ve annem hastahane ye gidecek o sebeple yarın kaldı babam bekle ben ne zaman izin verirsem o gün gir davayı aç diyor .

Ben de diyorum ki neden böyle yapıyorsun uz bekledikçe soğudukca kalacak benn artık bu evliliğı yürütemem .
Psikolojim kaldırmıyor artık kurtulmak için bir adım attım şimdii dava açmam için bizimkiler bekletiyor beni .

Bitmiş zaten evlilik dayak küfür hakaret aşağılama herşey var hayattan yaşamaktan soğudum :KK43:

Selammm hanimlar bu konunun üzerinden yillar geçti ..ama bir daha açılmış Ken güncelleme yapayım istedim ..ben boşandım iki sene oldu .oğlumu da aldım yanıma velayeti ni de aldim aile koca hepsine rest çektim .şimdi işime devam ediyor um çok şükür meslegim vardı ex yüzünden kalan borclar biraz zora soksada oğlumla mutlu ve huzurlu yüz .kendime değer veriyor ve mutluluğu seciyorum artık.gec oldu ama farkına varmak güzel olsu cok sukur buraya da yazmak istedim . Hepinize kucak dolusu sevgillerimle
Beni bir kez döversen sana yazıklar olsun, ikinci kez döversen bana yazıklar olsun.

Bunların hepsi bir süreç elbette geçecek. İlk hatayi ilk gününde sana vurduğunda kıskançlığa bağlayarak yapmışsın. İkinci hatayı yatakta istedigini yapmadın diye sana vurduğunda onu terk etmeyerek yapmışsın. Üzgünüm ama sen gozgore göre kör olmuş ve belkide korunmadan hamile kalmışsın. Hatan çok. Kimsenin bedduasına ona buna suç atıp kendini aklama. Ama kendini suçlayıp hayatını da mahfetme. Çocuğun babasız büyüsün nolcak. Böyle manyakla annesi öldüresiye ondan bundan samaroglani gibi dayak yiyeceğine huzurlu sakin bir ortamda büyüsün. Evet zor ama dışını sikacaksin. Çocuğunu buyuturken ise girersin hem onu buyutur hem hayatına bakarsın. Sana zarar vermesin de. Gerisi önemli değil.
Güncelleme mi okumamissin sanırım ilk dönemler yaşımın etkisi ile diyelim gözlerim kör du kurtulmak kolay olmadı ama bitti boşandım oğlumun velayeti bende mesleğim var çalışip dimdik ayaktayim oğluma da bakıyorum iyiyiz 3 yıl Olacak artık 🤲❤️😊🥰

X