Bitmeyen ev meselesi 😒

Erkekler de bir garip annelerinin anormal olduğunu kabullenemiyor cat kapı girmek oğlunu uyandırmak ne ya . Bu düşüncedeki bir eş muhtemelen gidip herhangi bir sebepten kavga etseniz dahi anneci olacak adil olmayacaktır . Sizin aranız açılacak doğal olarak ve yuva da catirtilar başlayacak hiç mi geleceği göremiyor erkekler çok sinir oluyorum .

yaslaninca herkes uzerine dusen kadar bakar eder yine de Allah kimseyi birbirine muhtac etmesin de.. siz yerlesik olursaniz eltiniz kayniniz gelip bakma sorumlulugu hissetmezler. bu sefer siz de orta yasta olacaksiniz. onlar hayatini yasarken biz eve bagli kaldik yasli bakmak zorundayiz diye sikayet edeceksiniz. o zamana kadar kv sizdeki kredisini doldurmus olacak sabriniz olmayacak. en iyisi kirada otur ama yaklasma.

yaslaninca herkes uzerine dusen kadar bakar eder yine de Allah kimseyi birbirine muhtac etmesin de.. siz yerlesik olursaniz eltiniz kayniniz gelip bakma sorumlulugu hissetmezler. bu sefer siz de orta yasta olacaksiniz. onlar hayatini yasarken biz eve bagli kaldik yasli bakmak zorundayiz diye sikayet edeceksiniz. o zamana kadar kv sizdeki kredisini doldurmus olacak sabriniz olmayacak. en iyisi kirada otur ama yaklasma.
Aynen bu da geldi aklıma. Daha yaşım 22. Eşim bana annesine baktirtacak şaka gibi 😌

Cok
Kayinvalideniz zaten yeteri kadar ilginç bir insanmış. Çok çok iyi biri olsa bence yine mantıklı değil zaten. İnsan yeri geliyor kendi ailesinden uzak durmak istiyor.

Kesinlikle geri adım atmayın, aynen böyle devam. Hatta hiççç canınızı bile sıkmayın alın kahvenizi oturup keyif yapın 😁
Çok doğru söylüyorsunuz. Hiç canımı bile sıkmadım valla onlar düşünsünler🤷‍♀️🤣

Erkekler de bir garip annelerinin anormal olduğunu kabullenemiyor cat kapı girmek oğlunu uyandırmak ne ya . Bu düşüncedeki bir eş muhtemelen gidip herhangi bir sebepten kavga etseniz dahi anneci olacak adil olmayacaktır . Sizin aranız açılacak doğal olarak ve yuva da catirtilar başlayacak hiç mi geleceği göremiyor erkekler çok sinir oluyorum .
Evet, haklısınız.😏😏 bende hiç sevmem bu tipleri ama başıma gelmis

işin en güzel tarafı bir çoğuda zaten kendi annesiyle geçinemez öff anne ya yeter bi sus derler...anneleri alınsada iki dakka sobra unuturlar...ama gelinde öyle olmuyor ööff anne diyemiyoruz, bi desek ne olur acaba..hani kızı gibi görüyorlardı, lafta tabiki...vala bazen ben anneme diyorum oda bana diyor ama kv demem🤣🤣🤣
Heh öyle vallaha. Aman bisey demem de etmem de😄😄

Taş üstünde taş olur da, ev üstünde ev olmaz bacım. Doğru yoldasın. Bir ev bir devdir, iki ev iki devdir. Hayali bile kötü
Yaa o kadar güzel yazmışsın ki resmen kocaman yazılarla bastırıp esimin alnının ortasına yapistirasim geldi

Gelinin uyurken saçının açık olmasına karışan kv mi🙄uyurken de tesettürlü mu uyuyor insanlar?Ne acayip

Bu kadar hassas olan kv nin dedikodunun da iyi bir şey olmadığını bilmemesi
Eltinin dedikodusunu yapması
Kul hakkına girmesi...
Kv ye göre gece melekler girsin diye tesettürlü uyumak büyüktür kul hakkı

Cehalete tahammül edemiyorum ya cidden
Şekerim yükseliyor

Bu kadar hassas olan kv nin dedikodunun da iyi bir şey olmadığını bilmemesi
Eltinin dedikodusunu yapması
Kul hakkına girmesi...
Kv ye göre gece melekler girsin diye tesettürlü uyumak büyüktür kul hakkı

Cehalete tahammül edemiyorum ya cidden
Şekerim yükseliyor

Evet doğru söylüyorsunuz.
Yeri gelince her halti bilirler amma.
Cahil mı ne bilemiyecem ama bi keresinde eşimle tartışmıştık konunun ortasına öyle bi atladı ki bisey anlatmaya çalışıyorum her tarafa çekti konuyu değişik birisi yani😄

Melekler girmezmiş gece eğer takmazsak. Günah olurmuş.😄
Yani şimdi söylenecek çok şey var da söylemeyim. Bi kere kapı çalmadan karıkocanın odasına girmek ne demek?? Yerinizde olsam geleceğini tahmin ettiğim bir gün kısa şort büstle yatarım bacağımı da eşimin üstüne atarım ne olduğunu şaşırır bi daha da gelmez öyle odaya falan. Herkese de anlatsın. Sonuçta tesettürle çocuk sahibi olunmuyor yani.
Bir de kapı kilitleyin artık siz de canım bu nedir oğlunu uyandırmak falan.
Ev meselesine hiç girmiyorum saçma ötesi saçma kimse kabul etmezse kimse de teklif edemez bu zırvalık da biter gider

Yani şimdi söylenecek çok şey var da söylemeyim. Bi kere kapı çalmadan karıkocanın odasına girmek ne demek?? Yerinizde olsam geleceğini tahmin ettiğim bir gün kısa şort büstle yatarım bacağımı da eşimin üstüne atarım ne olduğunu şaşırır bi daha da gelmez öyle odaya falan. Herkese de anlatsın. Sonuçta tesettürle çocuk sahibi olunmuyor yani.
Bir de kapı kilitleyin artık siz de canım bu nedir oğlunu uyandırmak falan.
Ev meselesine hiç girmiyorum saçma ötesi saçma kimse kabul etmezse kimse de teklif edemez bu zırvalık da biter gider
En son bizde kaldığı zaman aynı sabah kalktı erkenden duyuyorum tıkırtısını. Eşimi kaldırdım oda duş almak için banyoya girdi odaya bi geldi hani nerede?diyor bende banyoda dedim hiç bisey demeden koydu gitti😄😄 dediginiz baya mantıklı yalnız deneyecegim😄😄 ya onun evinde anahtar yok kilitlemek için kendi evimde de oda çok sıcak oluyor kapatmıyoruz bile ama aradaki kapıyı kapattım sürekli sonra girmedi zaten odaya da

X