Bitmeyen regl ve çilesi

POWERHACK

Powerhack
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2014
14.662
13.289
Kadın hastalıklarına konuyu açtım ama yazan olmadı.
Kızlar 55 gün önce sezeryanla kızımı kucağıma aldım.
Lohusa kanım 20 gün sürdü.
Doktora gittik bana depo provera yani 3 aylık korunma ignesini önerdi.
Bende 25 gün önce vuruldum yanlız 10 gündür bitmek bilmeyen reglim var taze kan gelio.
Doktora gidicem ama eşim izin alamadı yogunmus sizin dogumdan sonra reglniz kaç gün sürdü.
Acaba iğneden mi bu kadar gelio.
Emzirdigimden bana ya spiral yada iğne dedi spiralden korktugumdan iğne dedim demez olaydım :KK43: pedden pisik oldum resmen ya :/

Kadın hastalıklarına konuyu açtım ama yazan olmadı.
Kızlar 55 gün önce sezeryanla kızımı kucağıma aldım.
Lohusa kanım 20 gün sürdü.
Doktora gittik bana depo provera yani 3 aylık korunma ignesini önerdi.
Bende 25 gün önce vuruldum yanlız 10 gündür bitmek bilmeyen reglim var taze kan gelio.
Doktora gidicem ama eşim izin alamadı yogunmus sizin dogumdan sonra reglniz kaç gün sürdü.
Acaba iğneden mi bu kadar gelio.
Emzirdigimden bana ya spiral yada iğne dedi spiralden korktugumdan iğne dedim demez olaydım :KK43: pedden pisik oldum resmen ya :/
canım emin ol spiral yaramazsa daha kötü ben birkaç ay önce taktırdm daha ertesi ay yoğun kanamadan bayıldm sonra geri çıkardm bende kızımı doğurduktan sonra 20 gün kanamam oldu sonra iki ay olmadı sonrada adetim hep düzensiz oldu 4 yıl oldu hala aynı bu arada diğer açtğn konuyu okudum eşinin davranışlarını çok görme bence çünkü doğumdan sonra herkes aynısını yaşıyo bizim düzene girmesi 1 yılı buldu şimdi eşim kızımsz nefes alamaz koyun koyuna yatarlar hatta ikinci çocuk için başımın etini yiyor :)

canım emin ol spiral yaramazsa daha kötü ben birkaç ay önce taktırdm daha ertesi ay yoğun kanamadan bayıldm sonra geri çıkardm bende kızımı doğurduktan sonra 20 gün kanamam oldu sonra iki ay olmadı sonrada adetim hep düzensiz oldu 4 yıl oldu hala aynı bu arada diğer açtğn konuyu okudum eşinin davranışlarını çok görme bence çünkü doğumdan sonra herkes aynısını yaşıyo bizim düzene girmesi 1 yılı buldu şimdi eşim kızımsz nefes alamaz koyun koyuna yatarlar hatta ikinci çocuk için başımın etini yiyor :)

Davranışları düzeldi canım ve kanama kesildi 2 gundur doktor doğum kontrol hapı verdi o kesti.
Sadece arada dikislerim kanio minik yer okadar sıkıntı yaratirmi acaba

Bende de bir değişik. Hafif kanama oluyor. Sonra hic olmuyor tam bitti diyorum 3 gün sinra tekrar doğum yapali 30 gün oldu. Sezeryan.zaten hic öyle çok kanamam olmadi

Davranışları düzeldi canım ve kanama kesildi 2 gundur doktor doğum kontrol hapı verdi o kesti.
Sadece arada dikislerim kanio minik yer okadar sıkıntı yaratirmi acaba
Dogumun normal mi sezeryan mı sezeryansa bende öle doğum yaptm dikislerim hicbir zman kanamadı zaten kanaması normal bisi degil ama normal dogum dikişiyse onu bilmiyorum

Dogumun normal mi sezeryan mı sezeryansa bende öle doğum yaptm dikislerim hicbir zman kanamadı zaten kanaması normal bisi degil ama normal dogum dikişiyse onu bilmiyorum

Sezeryan tatlım ya ufak bir yerde açıklık kalmış baktırdim ben de :/

Visneli_Turtam, post: 42597039, member: 613447"]Allah allah regl mi oldun sayılır suan.
Üç aylık igne vuruldun mu?
Oda yapabilirmis bana vurdu doktor da pismanim :KK43:[/QUOTE]
Bilmiyorumki kaygan akinti var pihti gibi ondan cok ayrintili anlattim afedersin. Uc aylik igbeden vurulmadim ama yaptirmayi dusunuyorum. Baska turlu korunmak zor geliyor. Surekli hap kullanamam esim korunmak istemiyor spiralden ben korkuyorum. Baska secenek kalmadi sanirim. Su kirk bi ciksinda

Visneli_Turtam, post: 42597039, member: 613447"]Allah allah regl mi oldun sayılır suan.
Üç aylık igne vuruldun mu?
Oda yapabilirmis bana vurdu doktor da pismanim :KK43:
Bilmiyorumki kaygan akinti var pihti gibi ondan cok ayrintili anlattim afedersin. Uc aylik igbeden vurulmadim ama yaptirmayi dusunuyorum. Baska turlu korunmak zor geliyor. Surekli hap kullanamam esim korunmak istemiyor spiralden ben korkuyorum. Baska secenek kalmadi sanirim. Su kirk bi ciksinda[/QUOTE]

He senin kırkin çıkmadı ozaman gelir normal yani lohusa kanin devam ediyor.
Temizlenmemis için.
Ben vuruldum etkisini görmedim ama inşallah görmem 19 agustosta vuruldum 1 ay olucak

X