Bitmeyen sorunum: kaynı !

Kötü kadın ol ya ben de korkardım kötü demelerinden boşver desinler kafan rahat olur “sen üslubunca söyle yoksa ben söyleyeceğim yüzüne de” ben bu yöntemi kullanıyorum işe yarıyor ha küslük oluyor o ayrı aman olursa olsun siz yengelik vazifenizi yıllarca yerine getirdiniz bu kadar yeter
Eşim geçen gün annesigille nihayet söyledi benim kaynimdan rahatsız olduğumu ne zaman gideceğini sorduğumu.. annesi şok oldu çok üzüldü .. şimdi biliyorlar

Eşim geçen gün annesigille nihayet söyledi benim kaynimdan rahatsız olduğumu ne zaman gideceğini sorduğumu.. annesi şok oldu çok üzüldü .. şimdi biliyorlar
Şok mu olmuş? Oğluşu 40 yaşında ve abisi olmadan kendine bakamayacak halde. Asıl buna şok olmalı kayniş.

Var bir arkadaşım, eşinin annesi çocuğu başından def etmek için göndermiş sözde çalısmasi için ama çalısmıyor yan gelip yatıyor, arkadaşım eşi ve kaynı ile. Bana çok tuhaf gelmişti, kız diyor benim evlendiğimden beri bi hayatım yok özelim yok evlendiğimizden beri bizimle yaşıyor.

Yani bence eş kişisi dicek kardeşim git anamın evinde kal yani ne işin var benim evimde bi bka yyaramıyosun özelim falan yok, çok saçma ya çok saçma nasil kabul ediliyor neyse kınamiyim Allah yardımcınız olsun
Of yeni evli hemde. En baştan tavrını koysun kız. İstemiyorum kesinlikle desin Valla benim gibi olur yoksa.

X