Bittigine üzüleceğim dixi arıyorum

Clementine_78

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2017
1.713
1.100
Kizlar selam,
Bitince üzüleceğim diziler şunlardı:

Game of thrones (üzülmedim kahroldum)
La case de papel
Vis a vis
The good doctor
Line of duty
The sinner

Bu dizileri seyredenler bilur bu kalitede bir dizi ariyorum Varmi bir önerisi olan? Seve seve denerim. tesekkur ederim..

Kizlar selam,

La case de papel
Vis a vis
The good doctor
Line of duty
The sinner

Bu dizileri seyredenler bilur bu kalitede bir dizi ariyorum Varmi bir önerisi olan? Seve seve denerim. tesekkur ederim..
1- Anne with an E( aksiyon bekleme. İnsan ilişkileri üzerine kurulu sıcak temiz bi dizi. 1-2 bölüm sonra açılmaya başlıyor dizi. Çok üzülmüştüm yarım bırakıldığına :) tavsiye ettiğim herkesin beğenisinden geçti )
2- mind hunter( polisiye. Gerçek hayatta var olan ünlü seri katillerle alakalı. Puanlaması yüksek)
3- Ruh avcısı( dönem filmi. Hala devam ediyor gideri var)
4-murder
5-Breaking bad(bitişi beğenmedim), stranger things(çocuk filmi tarzında ama korku var. Baya seveni var. Devam ediyor hala) , the walking dead( final sezonu yayınlancak. 5-6-7. Sezonlar biraz sıkıcı geçiyor) , Dark( beyni yakıyor. Saçmalamazlarsa kurgu iyi)
Sense 8 ( uçuk kaçık kimin eli kimin cebinde belli değil. Üstün güçler var. Diziyi uzatmadılar diye gösteriler yapılmıştı yurtdışında:) devamını istediler:))
Şimdilik gideri olan aklıma gelenler bunlar:)

Son düzenleme:
Kizlar selam,

La case de papel
Vis a vis
The good doctor
Line of duty
The sinner

Breaking bad

Kizlar selam,

La case de papel
Vis a vis
The good doctor
Line of duty
The sinner

"Orange is the new black" bende oyumu bundan yana kullanıyorum 👍

1- Anne with an E( aksiyon bekleme. İnsan ilişkileri üzerine kurulu sıcak temiz bi dizi. 1-2 bölüm sonra açılmaya başlıyor dizi. Çok üzülmüştüm yarım bırakıldığına :) tavsiye ettiğim herkesin beğenisinden geçti )
2- mind hunter( polisiye. Gerçek hayatta var olan ünlü seri katillerle alakalı. Puanlaması yüksek)
3- Ruh avcısı( dönem filmi. Hala devam ediyor gideri var)
4-murder
5-Breaking bad(bitişi beğenmedim), stranger things(çocuk filmi tarzında ama korku var. Baya seveni var. Devam ediyor hala) , the walking dead( final sezonu yayınlancak. 5-6-7. Sezonlar biraz sıkıcı geçiyor) , Dark( beyni yakıyor. Saçmalamazlarsa kurgu iyi)
Sense 8 ( uçuk kaçık kimin eli kimin cebinde belli değil. Üstün güçler var. Diziyi uzatmadılar diye gösteriler yapılmıştı yurtdışında:) devamını istediler:))
Şimdilik gideri olan aklıma gelenler bunlar:)
Vauuv bayağı emek verip yazmissin. Süper bilgiler. Teşekkürler 👍

Modern family:KK200: tüm üyeleri ayrı ayrı Emmy ödülü kazandı. Hepsi ailemizden brii gibi..kesinlikle izle.
This is us... Onlar da ailedenler. Birkaç neslin sıcacık hikayesi
Crash landing on you , Kore yapimi izlmeye alışık bir bünyen varsa coook güzel bir dizi.
Friends, onlar da ailedenler
Ve tabii Lucifer . Sonlara doğru gereksiz uzadı ama ilk sezonları, olgunlaşma hikayesi,bağ kurması falan , izledigine değecek bir yapim

Modern family:KK200: tüm üyeleri ayrı ayrı Emmy ödülü kazandı. Hepsi ailemizden brii gibi..kesinlikle izle.
Crash landing on you , Kore yapimi izlmeye alışık bir bünyen varsa coook güzel bir dizi.
Ve tabii Lucifer . Sonlara doğru gereksiz uzadı ama ilk sezonları, olgunlaşma hikayesi,bağ kurması falan , izledigine değecek bir yapim
Ya ne güzel tavsiyeler. Alrin değerinde bana. Sağol 🙏

Aay evet modern family
Bu diziyi bitirincede sanki tanıdığım birileri gitmiş gibi hissettim

This is us 😍 friends de güzeldi. Bunları izlediysen how ı met your motherıda izlemişsindir :) hepsi bomba diziler 💓 modern family gözüme çarpıyordu hep; bende onu listeye alayım :)

Ilk siraya aldim👍👍
Aileden birileri gitmiş gibi hissettim diyince böyle sıcacık,aile dizisi gibi bir şey bekleme ama 😂
Çok sağlam bir aile draması aynı zamanda da yer yer efsane güldüren bir dizi
Biraz fazla amerikanvari zaten amerikan dizisi o ayrı da😂 biraz fazla cinsel içerikli sahneleri var yani haberin olsun,bizim kültürümüzle alakası yok yani,yok artık bu kadarda olmaz deme sonra 😂
Ama sağlam bir dizi ama,gözbebeğimdir kendileri.

-Game of thrones
-The Walking dead
Birde kimyager bir hocanın flimi vardı adını hatırlamıyorum onu devam edemedim sarmadı. Fakat ondan sonrası güzel asıl diyen cok olmuştu.
Yazan arkadaş olur mutlaka

Ne güzel konu olmuş bende izlenicek flim arıyordum :KK5:

X