blue house ürünleri ?

hilalce

No MaN no cRy...
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2008
337
0
kızlar ben çeyizim için küçük ev aletlerimi alamaya karar verdim ama gri istemediğim için kendime kırmızı bir set oluşturdum süpürge ve rondayıda bu aşağıdaki model olsun diye düşündüm ama karasızım bu markaları kullanan alan varsa bana yardımcı olabilirmiisin sizce nasıl duru bunlar gerçekden yorumlarınız benim içi önemli şimdiden herkese teşekkür ederima.s.
blue house kettle
blue house ekmek kızartma mak
arçelik tosta makinesi lal serisinden
phlips( blander doğrayıcı ve çırpıcı )
phlips süpüge
olumlu yada olumsuz yorumlarınızı bekliyorum arakadaşlar

Son düzenleyen: Moderatör:
bunların hepsi toplamda 1000 tl yi buluyo bir siteden hesapladım fiyat olarak sizce nasıllar?

bizde rondanın aynısından var markası braun çokda menmunuz hemde fiyatı daha uygun 170-180 arası alınıyor birde ona bakın derim ben

aynı süpürgeden ben aldım çeyizime.banada biri önermişti.yerleri silmene bile gerek kalmıyo demişti.inşallah memnun kalırım.küçük ev aletlerine gelince onları henüz almadım.kuzenim yeni evlendi eğer beyaz eşyaları topluca bir mağazadan alırsan bir çoğunu yanında hediye olarak verdiklerini söledi.bende o yüzden almadım.son olarak philips blender iyidir.bende braun aldım.ikiside iyi markalar.güle güle kullan

kettle: 50 lira k
blender rondo set: 220 lira yeni aldım aynısını marka vs aynı
tost mak: 120 lira tefal
ekmek kızartma mak: 60 lira
süpürge: 350 -400 lira ki fazla fazla ben arçelikten aldım 200 tl çoook memnunum

fazla senin fiyatlar sen kırmızı sevdandan vazgeç mantıklı ol bence..
haaa param var dersen devam.

1000tl mi? akannehir

süpürge fiyatı çok yukarı çekiyor. paran varsa al bence, yoksa zorlama bu kadar, çok pahalı çünkü. ayrıca tost makinesi varken ekmek kızartma makinesine gerek yok bence.

canım ben aynı blender setinden ve tost makinasının grisinden aldım
ama henüz kullanmadım :sm_confused:
elektrik süpürgesinin iyi olduğunu duydum ancak büyüklüğü biraz zorluyomuş insanı
kettle alacağına çay makinası alabilirsinyerimseniben
ben ekmek kızartma makinası almıcam tost makinası aynı işi görebilir diye düşünüyorum sonuçta yer sıkıntısı yaşanabilirfisfisfis

bu süpürgenin fiayatı magzada 700 tl ama internette 500 asıl parayı süpürge tutuyor ben bu süpürgeyi baya bi araştırdım yorumlar çok olumlu yönde rondo içinde öyle diyolar ama diğerleri hakkında bir bilgim yok

ben de mutfakta kirmizi kullanmayi dusunuyorum. Supurgeyi aynisini almayi dusunuyorum yorumlar beni de etkiledi urunle ilgili..Onun disinda kettle yerine cay makinasi almak daha mantikli, iki isi de gorur..Tost makinan varsa ekmek kizartma makinasina gerek yok bence de..Philips setin cok hos, ben dusuk modelini almistim bi sene once almasaydim bunu alirdim..Bluehouse konusunda bi fikrim yok...

phlips toz torbalı süpürge aldım 219 lira çekiş gücü marathonla aynı fark toz torbalı olması. ama sorun değil
ekmek kızartma ve kettle tefal aldım hem de grisindebn ikisi 140
rondo blender falan arzum set aldım 110 lira
bence düşündüklerin çok pahalı canım

canım cok güzeller.. isabetli bir karar vermişsin..:)
gÜle güle kullan inş.:)

kızlar ya çok karasız kaldım şimdi ya burda parayı tutan süpürgeyle blander set tost 170 kettle 50 ekmek kızartma mak 40 ama süpürge 500 rondo 200 onlar direk 500 tutuyo ama piyasada en iyi olanlar bunlar diye duydum offffffffffffffffffffffffff kararsızım :bbo:

blendır setine braundan bak istersen birde canım.. onun urunleride güzeldir..

arkadaşım bunların içinden süpürge ile blendır setini al derim. süpürgeden bende çeyizime aldım. dediğin gibi bende çok araştırdım.olumlu yorumlar bu süpürgeyle ilgili. ama tost makinası ile kettle yi daha uygun fiyatlara alabilirsin. örneğin biz evde sinbonun tost makinasını kullanıyoruz ve çok memnunuz. bir ara arçelik aldık ama hiç memnun kalmadık. kettle yi de felix miydi neydi ondan aldım çeyizime 30 tl falandı yani. çok para vermeye ne lüzum var ? ama örneğin elektrikli süpürge öneli bir eşya o nedenle iyi olmasını ve çok para harcanabilirliğine kanaat getiririm ama diğerleri işini görsün yeter. hem zaten o kadar parayı sırf renginden dolayı alıyorlar emin ol

X