Boğazda birşey var hissi

yasminoztrkdnmez

Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2022
56
14
28
Merhabalar bende normalde reflü hastalığı vardı şimdi hamile olduğum için ilaç içemiyorum panik atak anksiyete bozukluğu hastasıyım hamile olduğum için ilacı bıraktım yemek yerken boğazımda kalıyor hissi oluyor bazen o kadar korkuyorum ki tavuk balık yiyemiyorum yok kemiği kalmış gibi hissediyorum doktorlara gidiyorum birşey yok diyorlar ama aşırı boğazda bir kasılma yemekler yerken korkular var boğuluyorum hissi yedikten sonra bile devam ediyor ne yapmalıyım 😭aynı durumda olan var mi

Ay
Merhabalar bende normalde reflü hastalığı vardı şimdi hamile olduğum için ilaç içemiyorum panik atak anksiyete bozukluğu hastasıyım hamile olduğum için ilacı bıraktım yemek yerken boğazımda kalıyor hissi oluyor bazen o kadar korkuyorum ki tavuk balık yiyemiyorum yok kemiği kalmış gibi hissediyorum doktorlara gidiyorum birşey yok diyorlar ama aşırı boğazda bir kasılma yemekler yerken korkular var boğuluyorum hissi yedikten sonra bile devam ediyor ne yapmalıyım 😭aynı durumda olan var mi
Geçen yaz oğlumda aynı sizin dediğiniz gibi oldu. 14 yaşında bi gün pasta yerken böyle hissetmiş güya krokan parçası boğazından geçerken orayı yırtar gibi yapmış. Sonra zor günlerimiz başladı siz bana inanmıyorsunuz ben nefes alamıyorum, ölmek üzereyim gibi haller başladı. Yemekten içmekten kesildi,zayıfladı.Kaç tane doktora götürdük bakan herkes hiçbişey yok boğazında dedi. Bi de doktorlara da inanmıyor, onlar anlamıyormuş. En son doktorun biri bu vaka psikolojik dedi. Kendine bunu takıntı yapmış dedi. Düşük dozda ilaç yazdı antidepresan. Kullandık bi süre, sonra üzerine konuşmayı bıraktık. Zamanla şikayetleri azaldı ve sonra yok oldu çok şükür. Size de Allah şifa versin gerçekten çok zor. Kafanıza takmamaya çalışın sizde de belki böyle bi hal olmuştur.

X