Bolbol.com(Şimdilik Sadece İstanbul) - Yemek Siparişi - 10 TL İndirim

uncanny07

Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2013
1
0
Merhaba,

Yemeksepetine rakip olarak gelen ve komisyon almayan bir yemek sipariş sitesi: bolbol.com (şimdilik sadece istanbulda)

Komisyon almadığı için yemeksepetine göre daha uygun fiyatlar var birçok restoranda. Ayrıca yemeksepetindeki gibi bol restoran var.

Arkadaşın aşağıdaki kod ile BolBol’a üye olsun, ilk siparişinde 10 TL indirim kazansın.
Sen de her ilk siparişi veren arkadaşın için 10 TL indirim kazan!
Ne kadar çok davet edersen o kadar çok indirim kazanırsın. Şimdi kodunu paylaş!

Ben bunu kullanarak 3 arkadaşımdan referansla indirim kazandım ve sorunsuz harcadım.Yemeğin yarısı bedavaya geliyor. %50 gibi bir fırsat sıcaktır diye düşündüm.

Son olarak benim referansımı girerek üye olmak isterseniz:
RWJJEJ

Arkadaşlar 10 TL kazanmak için birisinin davet koduyla üye olmanız gerekiyor. 10 TL kazanmak için yukarıdaki davet kodumu kullanarak üye olabilirsiniz, ayrıca sizlerde kendi davet kodlarınızı konuda paylaşabilirsiniz.

Not: Sipariş iptal edilirse müşteri hizmetleri anında sizi arayıp, yaşanan iptalden dolayı özür dileyip. Kullanmış olduğunuz indirim çekini hesabınıza iade ediyor.

Kullanım Koşulları ve Kampanya Detayları
- Paylaş ekranındaki 6 haneli kodu arkadaşın ile paylaşman gerekmektedir. Arkadaşın üye olurken Davet Kodu alanına bu kodu girerek anında 10 TL indirim kazanır.
- İlk siparişini veren her arkadaşın için 10 TL indirim kazanırsın. Ne kadar çok paylaşırsan o kadar çok indirim senin olur!
- İndirimi kazanman için arkadaşının ilk yemek siparişini vermesi gereklidir.
- İndirimler birleştirilerek tek siparişte kullanılamaz. Her siparişte en fazla 10 TL indirim kullanabilirsin.
- Tüm ödeme tiplerinde geçerlidir.
- İndirim sipariş toplamı 15 TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir.
- Promosyon, puan ve başka bir indirimle birleştirilemez.
- İndirim kodlarını 31 Mart 2015 saat 00:00’a kadar kullanabilirsin.

X