Bölgesel İncelme Bölgesel incelme - cryolipo

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Sinn

Guru
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
3
0
39
Öncelikle herkese merhaba,
Kadınlar Klubünün her konuda sürekli takipçisiyim ama bugüne kadar hep yorum okuyup fikir almak için kullandım.
şimdi sizlerden bu kadar faydalanmışken, en çok merak edilen bu konuda geçen hafta edindiğim tecrübelerimi paylaşmayı bir borç biliyorum. umarım birilerinin işine yarar :)

2 ay sonra düğünüm var ve şehir-iş değişikliği, stres, ilaçlar..vb gibi sebeplerden hayatımda daha önce hiç almadığım kadar kilo aldım.
hiç bir zaman zayıf incecik bir insan olmadım ama en azından 38 - 40 beden arasında gidip gelirdim o da bana yeterdi.
şimdiyse, düğünüme 2 ay kala, en zayıf olmam gereken dönemde 44 bedene zor sığıyorum.
haliyle acilen bişeyler yapmam gerek dedim ve geçen hafta ankarada mayasante polikliniğine gittim.( ankaralıyım ama iş nedeniyle somadayım. orada sadece haftasonu için bulunuyordum)
bir form doldurdum derdimi anlattım. daha sonra doktorla görüşmeye girdim.
2 ay gibi kısa bir süre olduğunu göz önünde bulundurarak bana bir program çıkardı.

ŞÖYLEKİ;

- 5 PED CRYOLİPO
- 10 SEANS KARBOKSİ TERAPİ
- 10 SEANS MEZO TERAPİ
- 10 SEANS LENF DRENAJ
- HER HAFTA DİYETİSYEN GÖRÜŞMESİ

CRYO LİPO dışındakiler zaten paket olarak kampanyadaymış. kampanya fiyatı 1500 TL yanlış hatırlamıyorsam.
Cryo Lipo ise istediğiniz bölgelere göre değişiyor. bana 5 ped önerdi, sağ sol karın, simitler ve mide olmak üzere 5 ped. tanesi 500 TL den 2500 TL
Cryolipo uygulaması tek seanslık bir uygulama. bölgeyi vakumlayarak dondurmak suretiyle oradaki yağları etkisiz hale getiriyormuş ve yağlar 2-3 ay içinde hergün biraz biraz olmak üzere vücuttan dışarı atılıyormuş. ben bu uygulamayı hafta sonu 5 saat süre içinde tamamladım. her hangi bir acı donma ya da baska birsey hissetmiyorsunuz. sadece kıpırdamadan yatıyorsunuz - ki ben uyudum :)))

diğer uygulamalar devamlılık istediği için yaşadığım yere daha yakın olduğundan İzmir'deki şubelerinde devam edicem.
gerçi onları yaptırmasam da donmuş yağların illaki atılacağını, bol bol su içerek bu atışı hızlandırabileceğimi iletti doktorum.
ben yinede acelem olduğu için diğer uygulamalara da gitmeyi düşünüyorum. özellikle diyetisyen çok önemli.

şimdilik tecrübelerim bu kadar. diğer uygulamalara başlayınca devam ederim..

ha bu arada; henüz bir değişim yok ama zaten 1 hafta sonra gözle görülebilir değişiklikler olur demişlerdi..

sevgiler...
:KK3:

ustunden 1.5 yil gecmis tesadufen actigim konuya rastladim.
1.5 yil sonunda sonuc : verdigim tonla parayla kaldim. en ufak bir faydasi olmadi!!

X