Bölgesel İncelme Bölgesel Zayıflama Yöntemi : kavitasyon nedir ?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
ben de 6 seans kavitasyon+radyofrekans aldım ama sadece 40 djk. sürüyormuş toplamda. 30 dk. kavitasyon olacakmış.

sadece bacak bölgelerime uygulanacak. sizce etkili olur mu? incelir mi?

sıkı diyetteyim her gün uzman eşliğinde spor yapıyorum ama bacaklarım çook kalın :KK43:

bacaklarıma uygulatacağım, ne diyorsunuz? yaptıranlar faydasını gördü mü?

Benim uygulamamda popo, karın bölgesi için 30 dk. Kavitasyon, 15 dk. Radyofrekans uygulanıyor. Ancak 2 bacak daha geniş bir alan olduğu için 40 dk. kavitasyon ve 20 dk. Radyfrekans uyguluyorum. O zaman seans ücreti küçük bir miktar değişiyor ama daha iyi sonuç alıyorum. Ayrıca ben işlem süresince yağların kasa dönüşmemesi için sporu kesinlikle önermiyorum onun yerine sadece işlem sonrasında 40 dakikalık yürüyüş öneriyorum.

Evet, yan yağlar, sütyen altı, popo, bacak karın, kol iç kısmı gibi bölgelere yerleşmiş olan depo yağlar için çok etkili bir çözüm. Ancak yaptıracağınız yer, cihazın kalitesi, uygulayan kişinin bilgisi ve tecrübesi, ayrıca sizinde verilen önerilere uymanız gibi şartlar sağlandığı zaman kesinlikle sonuç alırsınız.

tsk ederım. gittiğim yerde yan yağları için işlem yapılamaz dediler. böbreklere cok diye...

tsk ederım. gittiğim yerde yan yağları için işlem yapılamaz dediler. böbreklere cok diye...

Eğer herhangi bir böbrek rahatsızlığınız yoksa uygulama yapılabilir. Kavitasyon ilk olarak böbrek taşlarını kırmak için kullanılmış ve halen kullanılan bir yöntemdir. Tıp alanında kullanılan kavitasyon 70 ila 100 Khz, Güzellik sektöründe kullanılan ise maksimum 40 Khz kuvvetinde ses dalgasıyla çalışır. Cihaz vücudun ancak 3 cm derinliğine inebilir ve direk yağa odaklanır. Yinede doktorunuza başvurarak onayını alabilirsiniz.

Benim uygulamamda popo, karın bölgesi için 30 dk. Kavitasyon, 15 dk. Radyofrekans uygulanıyor. Ancak 2 bacak daha geniş bir alan olduğu için 40 dk. kavitasyon ve 20 dk. Radyfrekans uyguluyorum. O zaman seans ücreti küçük bir miktar değişiyor ama daha iyi sonuç alıyorum. Ayrıca ben işlem süresince yağların kasa dönüşmemesi için sporu kesinlikle önermiyorum onun yerine sadece işlem sonrasında 40 dakikalık yürüyüş öneriyorum.

Yağların kasa dönüşmemesi için spor önermiyorum demişsiniz , çok güldüm. Yağ nasıl kasa dönüşür bunu bir açıklar mısınız? Bu dediğiniz elmanın armuta dönüşmesi gibi bir olay :)
Kavitasyon spor yapmaya üşenen insanlar için kısa süreli ve geçici bir çözüm olabilir belki ama kalıcı sıkı, estetik bir vücut için spor şarttır. Yürüyüşle tüm vücudu çalıştıramazsınız. örneğin bir çok kadının şikayeti olan kol sarkmasını yürüyüşle de kavitasyonla da çözemezsiniz.

Ayrıca bu tarz çözümler sadece estetikle alakalı . Yani şöyle örnekleyeyim siz arabanın sürekli boyasını cilalıyorsunuz, parlatıyorsunuz; ama motoru , iç aksamları dökülüyor. Spor yapmadan sağlıklı bir vücut yapılmaz, kim ne derse desin eklemlerinizi, dolaşım, sindirim, sinir sistemlerinizi ,kalbinizi ,bağ dokularınızı asla spor yapmadan sağlıklı hale getiremezsiniz.

merhaba,

doğum sonrası kilolarımdan kurtulmak, daha doğrusu bir yandan diyet yaparken daha hızlı forma girebilmek için aile dostumuz olan bir estetik cerrahına danıştım. yeni çalışmaya başladığım için liposuction yaptırmak için vaktim olmadığından ona alternatif olarak ne yapabileceğimi danıştım. Kendisi bana kavitasyonu önerdi, hatta kendi tanıdığı bir yere yönlendirdi.

O da seanslar sırasında bol su içmemi, yağı ve karbonhidratı azaltmamı ve protein ağırlıklı beslenmemi söyledi. Sporun şart olmadığını ama yapmanın metodun etkisini doğal olarak arttıracağını söyledi. Bir de seansları asla aksatmamam gerektiğini, atladığım takdirde yine başa döneceğimi söyledi.

Şişli'de çok düzgün bir yerde yaptırdım, seansların başında da gidişattan memnundum ancak korktuğum başıma geldi. İşin yoğunluğundan seansları aksattım! Hatta seanslarımı tamamlayamadım.

Söyleyeceğim şu ki, doğru uygulanırsa etkili bir yöntem ama her şeyde olduğu gibi süreklilik şart!!!

merhaba kavitasyonla ilgili yazdıklarınızı okudum uygulayan ve sonuç alan oldumu merak ediyorum bende grupanyadan satın aldım geçtiğimiz günlerde ama henüz başlamadım ''6 seans kavitasyon, 6 seans radyofrekans, 6 seans vakum ve 6 seans pasif jimnastikten oluşan incelme paketi 2.400 TL yerine 89 TL!'' çok uygun buldum ve satın aldım benim kilo problemim yok sadece birazcık göbeğim ve basenim var uygulayanlarda sonuç nedir merak ettim birde merak ettiğim uygulama sonrası sıkılaşmaya ihtiyaç olmuyormu ? :KK61:

Kızlar Bende Yeni Başlıcam Kayıt Oldum 12 Seans Yaptırıyorum sean başına 100 lira Beşiktaşta Bi Yere Başlıcam 2 beden incelme garantisi veriyolar eğer spor ve Diyetlede Desteklersen 4Beden İncelirsin Diyolar Ben Göbeğimm İçin Başliyim 12 Seans aldım eğer Fazla Gelirse Selülit bölgenede kullanabilirsin kalan seanslarını dediler Şayet Etkisini Görürsem Sizlerle Paylaşıcam İnşallah 1200 Lira Boşuna gitmez Diyorum :18:

Slm kızlar,

Bir arkadaşım lpg yaptırmıştı. ama incelmenin sıkılaşmadan kaynaklandığını söyledi.yani fazla kilon vars işe çok yaramaz zayıflamanda lazım dedi. kavitasyon daha mı farklı? var olanyağı mı yakıyor?
bir de şehir fırsatlarından alınanlara güveniyor musunuz?

internetten bir merkezin indirimli kavitasyon seanslarını satın aldım.henüz gidemedim normalde heryerde seanslar 40 dakika uygulanıyor.indirimli olarak netten satın aldım ve randevu için aradığımda seansları 15 dk uyguladıklarını söylediler.bununda çok verimli olacağını düşünmüyorum.bu konulara dikkat edin lütfen.tüketiciyi yanıltıyorlar.böyle bir durum yaşayan var mı

peki, devam etmek gerektiğini söylüyorsunuz. genellikle ortalama 7 seans olarak satılıyor. bu yeterli mi?

selam hanımlar..bugün kavitasyona başlıyorum..göbek ve mide bölgesi...haberdar ederim..

o kadar biçimsiz bir göbek mide görüntüm var ki oturunca katlanıyor, iğrenç.. ben 54 kiloyum ama simit bölgem çok feci görünüyor.. merak ediyorum işe yarayan bir yöntem var mı diye :KK59:

o kadar biçimsiz bir göbek mide görüntüm var ki oturunca katlanıyor, iğrenç.. ben 54 kiloyum ama simit bölgem çok feci görünüyor.. merak ediyorum işe yarayan bir yöntem var mı diye :KK59:

Valla Canım Ben 80 Kiloyum 23 Yaşındayım Gerisini Sen düşün Artık 1,63 de Boyum var Simit desen Hiç Sorma Offff Offf Ben Bi başlasam :KK59:

Ufffff

Kizzllaarrrr ben sehir firsati diye bi siteden indirim kuponu olarak kavitasyon hizmeti aldim..yer bakirkoyde perihan cicek diye bir yer...4 sean 60 milyondu ben 8 seans aldim birde 4 lenf dranaj aldim onlarda 4 seans elect terapi hedie ettiler ama daha baslamama cok var... Yazilarini takip ettim bakirkoyde p...n cick diye bir yer postanenin yukarisinda...oraya giden varmi? Birde memnunmusun birazda korktm acikcasi://

bugun 2. seansima girdim kavitasyonda... islem bitince olcum alindi; gobekten 4cm gitmis... bu arada 79 kg ve 160 boyundayim; en problemli yerim karin bolgem...

X