Bolu///14

oblomova

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
32
0
59
Bunca zamandır bakıyorum. Bolu'luyum diyen kimse çıkmadı. Hiç hemşerim yok mu koca KK'da?

oblomova bolulu değil ama düzcelim çok yakın sık gelirim boluyada hemşeri sayılırız

canım bende bolulu değilim ama 10 yıldır boluda yaşıyorum, artık bende bolulu sayılabilirm, boludan herkese selamlarrrrrrrrrr

merhaba ben boluluyum türkiyemin tümünü çok seviyorum.bolulu bayanlar güzel bolumuzun yemeklerini burada tanıtalım mübarek ramazanda herkesi ne pişiricen derdinden kurtaralıma.s.

bu akşam keşli makarna yapalımmı

hu kadınlar kulübünde hiç bolulu yokmu nerdesiniz

merhabalar ben bolu mengende çok kaldım çok farklı yemekleri var bende görüşmek isterim isterseniz

arkadaşlar.ben hataylıyım ama bir ricam var.bolu hakkında biraz bilgi verirmisiniz.mesela boluda yaşam nasıl.maddi olarak.ev kiraları ne durumda.kışın nasıl geçiyor.kar olduğunu biliyorum.benim eşime ordan bir işteklifi varda o yüzden bolu hakkında bilgi almak istiyorum.

Merhaba bende boluluyum aslen mudurnu ilçesindeniz ama ben merkezde büyüdüm.Bolu çok güzel bir şehirdir doğası harika muhakkak görmelisiniz derim ama biraz pahalı bir şehir avantajlarından biride büyük şehirlere yakınlığı ankaraya vede istanbula çok yakın üniversite şehri olma yolunda hızla ilerliyor yemekleri biliyorsunuz aşçılarıyla ünlü bunun dışında turizm açısındanda çok renkli denilebilir kış turizmi yayla turizmi bir tek denizimiz yok onuda getircez inşallh:)))

hacer bolu harika kiralar kaloriferli evler 350 milyon kışlar karlı geçer fakat ayaz olmaz insanımız çok yardım severdir gel teklifi deyerlendir memnun kalırsın kapkaç falan yoktur

Merhaba bende boluluyum aslen mudurnu ilçesindeniz ama ben merkezde büyüdüm.Bolu çok güzel bir şehirdir doğası harika muhakkak görmelisiniz derim ama biraz pahalı bir şehir avantajlarından biride büyük şehirlere yakınlığı ankaraya vede istanbula çok yakın üniversite şehri olma yolunda hızla ilerliyor yemekleri biliyorsunuz aşçılarıyla ünlü bunun dışında turizm açısındanda çok renkli denilebilir kış turizmi yayla turizmi bir tek denizimiz yok onuda getircez inşallh:)))

merhaba bende aslen nallıhanlıyım boluda doğdum büyüdüm şimdi denizlideyim 32 yaşım kız meslek lisesini bitirdim asker eşim sohbetteyim gel tanışalım 50 mesaj at sohbet ederiza.s.

merhabalar ben bolu mengende çok kaldım çok farklı yemekleri var bende görüşmek isterim isterseniz

senle görüşmek benim için bi zevk gülcüm canım:nazar:

Bunca zamandır bakıyorum. Bolu'luyum diyen kimse çıkmadı. Hiç hemşerim yok mu koca KK'da?

bende boluluyum tanışalım genelde sohbetteyim gel :nazar:

canım bende bolulu değilim ama 10 yıldır boluda yaşıyorum, artık bende bolulu sayılabilirm, boludan herkese selamlarrrrrrrrrr

bende boluluyum 12 yıldır başka memleketlerde yaşıyorum memleketime selam tanışalım:nazar:

arkadaşlar başka bolulu yokmu

bende boluluyum memleketimi çok özledim bolu gibi harika biyer daha görmedim çok eylenceli harika biyer havasına suyuna kurbanolurum
tanışalım :nazar:

merhaba burca boluda çok kaldım,mengen,pazarköy,vs.bolu merkezdemi çalışıyorsun canım acaba,görüşmek tanışmak isterim sizle tabiki sizde arzu ederseniz benim içinde şöleeeeeeeebi derin nefes çekermisin cigerlerim oksijen dolsunnnnnnnnn:1hug:özelden mesaj atım sana :enbuyukkk::nazar:

merhaba yok mengeni çok iyi bilirim uzun yıllar kaldım,bende görüşmek isterim sevgiyle kal

merhaba ben merkezde yaşıyorum mengene gitme fırsatım olmadı ama bolu nun doğası muhteşem her mevsimi ayrı güzel seviyorum ben bu küçük şehiri:))

mengen Gökcesu Danim :) Yaa Bir Yer Bukadar Güzel Olurmu Ya...

iyi geceler Yok çok balık tutmuşuzdur gökçesuda ya inan çok sevindim :dance::dance::1hug::enbuyukkk:

merhaba ben merkezde yaşıyorum mengene gitme fırsatım olmadı ama bolu nun doğası muhteşem her mevsimi ayrı güzel seviyorum ben bu küçük şehiri:))

iyi geceler çokkkkkkkkkkkkk anılarm vardır oralarda ,Aysel hemşiremede selam olsun acilde mi acaba yine:1hug::enbuyukkk:

köy ekmeğinden mi?
bende düzceliyim köy ekmeğinden yapılan ekmek makarnasına bayılırım ama keşli olacak hıııııımmmmmm olsada yesek

bayılırım keşli makarnaya tanışalım memleket hasretimi gideririm .hadi bana gel keş kızartırım sanaa.s.

bolumda kış mevsimi geçirmeyeli yıllar oldu çok özledim karını soğuğunu caddemizi ah osokaklarda neçok anılarım var burca hala boludaysan çok şanslısın.boluda aşkın tadı bile çok güzeldi:nazar:

merhaba bende zong.lıyım samsunda yasıyorum bolu benim cok sevdiğim cok şirin yemyesil bir sehirdir oranın havası bana huzur veriyo severim bolu yu eee nede olsa batıkaradenizzz:)))

bayılırım keşli makarnaya tanışalım memleket hasretimi gideririm .hadi bana gel keş kızartırım sanaa.s.

bolunun neresindensin merkez de misin dayımın kızı var boluda
tanışalım be gülüm
düzceye gelirim annem var düzcede
bolumuzda güzeldir gene panayır oluyormu orada
panayır demişken sanırım dayımın kızı o civarda oturuyor olmalı
neyse oralara gelir isem bulurum seni oka.s.

(oldu şimdi geliyom )

arkadaşlar.ben hataylıyım ama bir ricam var.bolu hakkında biraz bilgi verirmisiniz.mesela boluda yaşam nasıl.maddi olarak.ev kiraları ne durumda.kışın nasıl geçiyor.kar olduğunu biliyorum.benim eşime ordan bir işteklifi varda o yüzden bolu hakkında bilgi almak istiyorum.

sevde'çiğim sen hemen boluya taşın oldu hiç olmassa bana bir adım yakınlaşmış olursun düzceme geldiğim zamanlar oracıkta görüşürüz ne iyi olur diymia.s.

X