Bonsaiiiiii :) Bu tür bitki işleri ile uğraşaaanıınız varmııı yardımmm

8arzuarzuarzu8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2013
161
5
kızlar bonsai yapmak isstiyorum ama hangi ağaçtan yada hangi bitkiden daha güzel olur bilemiyorum nasıl yapıldığınııda bileniniz varmı acaba $df.jpg :21:

kızlar bonsai yapmak isstiyorum ama hangi ağaçtan yada hangi bitkiden daha güzel olur bilemiyorum nasıl yapıldığınııda bileniniz varmı acaba Eki Görüntüle 1057101 :21:

Çok iyi bir fikir... Bende bilmiyorum araştıracağım burada da seninle paylaşırım...

Edit: Bir tane bonsai ekim kiti ile tohumdan yetiştirmeyi, bir tanede hazır alıp üzerinde budama tekniklerini öğrenmeyi teklif ediyorum zira sıfırdan yetiştirmek çok uzun zaman alıyormuş...

Son düzenleme:
Çok iyi bir fikir... Bende bilmiyorum araştıracağım burada da seninle paylaşırım...

Edit: Bir tane bonsai ekim kiti ile tohumdan yetiştirmeyi, bir tanede hazır alıp üzerinde budama tekniklerini öğrenmeyi teklif ediyorum zira sıfırdan yetiştirmek çok uzun zaman alıyormuş...

Evet evet kim bekleyecek o kadar:KK70: hangi ağacı yapacağımada karar veremedim ben kendimi ormana atıp bulacam en sonunda :)) :KK16:

Kızlar ,
Bonzai gibi büyümesi engellenen bitkilerin evde feng shui açısından iyi olmadığı söyleniyor haberiniz olsun .

Evet evet kim bekleyecek o kadar:KK70: hangi ağacı yapacağımada karar veremedim ben kendimi ormana atıp bulacam en sonunda :)) :KK16:

Fırsat sitelerinde iki çeşit bonsai vardı dün bir bak istersen, birde ben erguvanların rengine bittim ama nereden bulacağım bilemiyorum...
Kızlar ,
Bonzai gibi büyümesi engellenen bitkilerin evde feng shui açısından iyi olmadığı söyleniyor haberiniz olsun .

Ohooo benim olay feng shui ye kaldıysa yanmışım, sağlık bölümüm lavaboda, insanlarla ilişkilerim apartıman boşluğuna bakıyor, para,kariyer kısmı zaten yok ev o derece şekilsiz anla :KK1::KK1::KK1:

kızlar bonsai yapmak isstiyorum ama hangi ağaçtan yada hangi bitkiden daha güzel olur bilemiyorum nasıl yapıldığınııda bileniniz varmı acaba Eki Görüntüle 1057101 :21:

bayılırım eşim bildiği için hediye almıştı ozelden iletişime geçersen sitenin ismini vereyim her türlü yardımı alırsın hatta bağımlısı olursun sitenin

Merhaba, bi arkadaşım bana bonsai aldı ama kısa sürede yapraklarını döktü, bilen birine budama yaptırdık ama çoğu dalının kuruduğunu öldüğünü söyledi, gövdesinden yapraklar çıkardı ama dalları ölmüş. Ne yapabiliriz bir fikriniz var mı?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X