Bonusun annesi için plazma bağışı (covid 19)

Negoo

Yine büyük hissediyorum 😏
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
10 Haziran 2010
56.681
198.655
37
Bonus Bonus un annesi için

Annem için plazma tedavisinde kullanılmak üzere kan vericek gönüllülere ihtiyacımız var, vermek isteyenlerde aranılanlar:
1- covid-19'u eylül yada ekim aylarında geçirmiş olmalı ( daha öncesi yada sonrası geçirenler kızılay kabul etmiyor )
2-hiç doğum yapmamış, kürtaj, düşük gibi şeyler yaşamamış olmalı.
3-kan grubu AB RH(-)
yada AB RH (+) olmalı
4-verebilecek dostalarımız 168'den randevu alarak çapa kızılay veya bağcılardaki kızılay noktasından bağış yapabilicekler.
-bağış sırasında annemin kişisel bilgilerini verip, yattığı hastaneyi yazıcaklar, kızılay gerekli ayrıştırmayı yaptıktan sonra kurye ile ilgili hastaneye yolluycak.

Tüm dostlarımızın ilgilenmisini rica ediyoruz

aijoo

Yeni Hedef Yükleniyor: 17şubat2021-- 95 kg
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
23.586
53.281
Allahim şifa versin. Keşke uygun olsaydik biz Nisan'da geçirdik :KK43:

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :115 Kg. Şimdiki Kilom :99.9 Kg.

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
44.354
138.687
48
Konu linkini kendi profillerinizde de paylaşabilirsiniz, belki arkadaş listenizdekilerden birileri çıkar.

Bonus Bonus umarım inşaallah en kısa zamanda bulunur.
Bizim -Mavi -Mavi 'miz vardı trombosit topiği açmıştı, sosyal medya üzerinden kan bağışlarında organize ediyordu çevresindekileri, ona baktım epeydir gelmemiş.

-Mavi -Mavi mucize olsa da şu an siteye girsen ablacım.

Bonus

Bir Ocak kışında gözün uzaktan izler Mayıs'ı
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
11 Nisan 2007
43.616
237.725
Konu linkini kendi profillerinizde de paylaşabilirsiniz, belki arkadaş listenizdekilerden birileri çıkar.

Bonus Bonus umarım inşaallah en kısa zamanda bulunur.
Bizim -Mavi -Mavi 'miz vardı trombosit topiği açmıştı, sosyal medya üzerinden kan bağışlarında organize ediyordu çevresindekileri, ona baktım epeydir gelmemiş.

-Mavi -Mavi mucize olsa da şu an siteye girsen ablacım.

Buda nasip abla bekleyip görücez artık veli gruplarına bile attım geçiren çok var kan grubu uymuyo.

Sen paylaştın zaten çok sağolun Allah hepinizden razı olsun ilaç gibisiniz böyle günde.

aijoo

Yeni Hedef Yükleniyor: 17şubat2021-- 95 kg
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2015
23.586
53.281
Buda nasip abla bekleyip görücez artık veli gruplarına bile attım geçiren çok var kan grubu uymuyo.

Sen paylaştın zaten çok sağolun Allah hepinizden razı olsun ilaç gibisiniz böyle günde.
Annem ab pozitif ama kriterler cok fazlaymış uymuyor :/ hem nisan da gecirdik hemde dogum yapti

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :115 Kg. Şimdiki Kilom :99.9 Kg.

Bonus

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
11 Nisan 2007
43.616
237.725
Annem ab pozitif ama kriterler cok fazlaymış uymuyor :/ hem nisan da gecirdik hemde dogum yapti

Kadınlarda zor oluyo kriter. Düşünmen yeter sağolasın ❤

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
44.354
138.687
48

Keşke elimizden başkası gelebilse, İstanbul'da ailemden korona olup da bu kriterlere uyan kimse yok, olsa valla hemen yönlendirirdim, ilk başta kan grubundan sınıfta kalıyoruz zaten :KK43:

Bonus

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
11 Nisan 2007
43.616
237.725
Keşke elimizden başkası gelebilse, İstanbul'da ailemden korona olup da bu kriterlere uyan kimse yok, olsa valla hemen yönlendirirdim, ilk başta kan grubundan sınıfta kalıyoruz zaten :KK43:

Öyle abla bizde de kimse geçirmedi ki akraba eş dost soruyoruz işte çapadan da bekliyoruz

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
44.354
138.687
48
Öyle abla bizde de kimse geçirmedi ki akraba eş dost soruyoruz işte çapadan da bekliyoruz
inşaallah tez vakitte bulunsun, aklım kaldı yemin ederim, ne yaparım diye düşünüyorum bizde kimse de yok ki hem kan grubu hem diğer kriterlere uyan:KK43:
Duacınızım demekten başka bir şey yapamıyorum😞

Anka

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Pro Üye
25 Ekim 2008
47.762
96.558
Bonus Bonus un annesi için

Annem için plazma tedavisinde kullanılmak üzere kan vericek gönüllülere ihtiyacımız var, vermek isteyenlerde aranılanlar:
1- covid-19'u eylül yada ekim aylarında geçirmiş olmalı ( daha öncesi yada sonrası geçirenler kızılay kabul etmiyor )
2-hiç doğum yapmamış, kürtaj, düşük gibi şeyler yaşamamış olmalı.
3-kan grubu AB RH(-)
yada AB RH (+) olmalı
4-verebilecek dostalarımız 168'den randevu alarak çapa kızılay veya bağcılardaki kızılay noktasından bağış yapabilicekler.
-bağış sırasında annemin kişisel bilgilerini verip, yattığı hastaneyi yazıcaklar, kızılay gerekli ayrıştırmayı yaptıktan sonra kurye ile ilgili hastaneye yolluycak.

Tüm dostlarımızın ilgilenmisini rica ediyoruz
İG de çok takipçili kişilere yazalım hemen