Borçları bitirip ev rızık sahibi yapan dualar DENENMİŞTİR

Merhabalar
3hdgj9ivrf5-gif.1318262

Dua gücüne inanılmaz inanan biri olarak size tecrübe edip feraha ulaştığım duaları paylaşmak istiyorum.
Ben çok zor durumlarda variyetin ve maliyetin sınırlarında olduğum bir dönem.
AŞIK OLDUM.
29-gif.1318275

Tabi bir yığın engeller sıkıntılar vs ayrılıklar tekrar birleşmeler bir yığın dua neticede evlenme kararı aldık ve aşık olduğum adımı dualar sayesinde kazandım ve evlenme kararı aldık.(Hayırlısına dua ettiğim için)
243he3wbaa6-gif.1318292

Yokluk var tabi oda ailesinden destek almıyor ,bende iyi maaş alıyorum ama aileme bakıyorum o yüzden kendime birikim yapamıyordum.
Derken düğün hazırlıkları başladı hayatımın en zor ve en güzel günleri...
Yetmiyor evdeki hesap çarşıya uymuyor falan ...
142-gif.1318291

Bu arada kiraya çıkacağız diye ev arıyoruz evler ateş pahası ,,,bir gün dedim ''biz neden yıllarca kirada başkasına rızkımızı yedireceğiz'' ev alalım ...
Eşim tabi bu duruma çok şaşırdı benim bu durumda böyle bir düşünceye sahip olmam onu şok etti.
Dedim sen sabret bekle inşaALLAH ev alacağız.
a-20-73-gif.1318299

Benim ozamanlar 5 bin tl birikimim var ev arıyorum uygun fiyatlarda peşinat vermeyeceğimiz.
Kim böyle birşey yapar ki ? Dünyanın menfaat üzerine kurulu olduğu zamanda kim el uzatıp yardım eder...
bigsmilie40-gif.1318314

Tabiki ALLAH (AZZE VE CELLE) BİZE ALLAHTAN BÜYÜK dost yok.
Neyse kısa geçiyorum ..Başladım duaya bir gece duama destek olmak için mübarek bir zatı gördüm ''bana yapmam gerekeni söyledi.
Nitekim yaptım 1 ay içinde mucize bir şekilde evi aldım evlendim 5 ay sonra iş yeri açtım 3 ay sonra arabamı aldım 5 ay geçti arsa almayı planlıyorum vs çok iyi bir hayat yaşıyorum .
Diyeceğim o ki Allah size yeter mal isterseniz verir yeterki isteyin ...
Ben günde 1 YASİN'İ ŞERİF 1 VAKIA suresi 1000 adet salavat çekip
313 defa
Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr çekiyordum
Hergün YASİNİ ŞERİF İLE VAKIA suresini okuyordum .Ve muvaffak oldum ELHAMDÜLİLLAH.

Edid ;;; Mucizeler ve bol bereket hala devam etmekte,ama nazar olmasın yazmıyım
smilie_girl_268-gif.1318674
slnn12345 slnn12345

X