bornova mini buluşma....

saat 13:00 te bornova büyükpark postane nin alt sokağında portakal cafe da buluşmaya hazır olan tüm arkadaşları bekliyoruz heyecanla.....
ilgilenen herkes lütfen bziimle irtibata geçsin sevgi ve saygılarımızla.....

Bornova da ege üniversitesine gelirsem pazartesi ve bi beş dk kaçabilirsem yanınıza gelirim kızlar...Sibelciğim oğlununda tayin işi hayırlı olsun inşallah.. ama biz gene seni görürüz canım sen bizi bırakmazsın...
peri ablacım vaktin olursa buyur gel özledik zaten seni
anneciğine slm

off keşke ramazanda olmasaydı sibel ablamla tanışmak istiyordum ben de:a015:
gelemem malesef:çok üzgünüm:

tubikim doğru sen varken sibel abla yoktu dimi
sibel ablanın öyle demesine bakma sen o buluşmalarımızı kaçırmaz yineŞeniz
daha tanışırsınız yaniii

kıslar o günde bende aranızda olmak isterim..yerimseniben..yalnız kücük parkta olursa daha iyi olur...
gelmek istersen cnm yer saat 13:00 te bornova büyükpark portakal cafe

gelemeyen herkes için inş başka zamana nasip diyorum hepsini tek tek alıntı yapmadım izmirliler bayramdan sonra tam gaz buluşmaya devam eder inş.....

Kızlar güzel buluşmanıza bende geliyorum.Bornovadayım zaten.Yer seçimi iyi olmuş.Yarım gün çalıştığımdan yetişeceğimi umuyorum.Görüşmek üzere............... opuyorumnanaktan

Kızlar güzel buluşmanıza bende geliyorum.Bornovadayım zaten.Yer seçimi iyi olmuş.Yarım gün çalıştığımdan yetişeceğimi umuyorum.Görüşmek üzere............... opuyorumnanaktan
ohhh ohhh ne gzüelllllllll

ramazan olmasaydı muhakkak gelirdim size iyi eğlenceler
ramazandan sonra yine toplanırız inşlallah sende olursun o zaman annem....a.s.

CNM SENİDE Mİ GÖRMEK NASİP OLACAK İNŞ PAZARTESİ GÖRÜŞMEK ÜZERE :)
kaç kişi kesin geliyor kızlar :eek:

sayı belli değil cnm orda belli olur artık listeye gerek yok :)

X