bornova mini buluşma....

nazarboncugum

naz kızım hoşgeldin......
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2009
10.682
4
39
bir aksilik çıkmazsa 07.09.2009 pazartesi saat 13,00 de desibel ablam ile
mini bir buluşma yapıcaz bornovada

gelmek isteyen varsa buyursun gelsin arkadaşlar.........

yer : saat 13:00 te bornova büyükpark postane nin alt sokağında portakal cafe'de

Son düzenleme:
Serapcım ben gelmeyi çok isterim ama Karşıyakadayım biliyorsun Egeyle gelebilirsek inşallah çok güzel olur:)

hadi bakalım kimler katılacakhihoyyyt
ramazan olmasa düşünürdüm ama ramzanda çok çok zorr..

eltim bu pazar bizde senle izmirde buluşalım :roflol::roflol:
buluştuk diye fotoğrafları çeker koyarmışız:roflol::roflol:
buluşmamı... buluşma...kaydirigubbakcemile3

kibelem kız kardelenle biz eltiyiz ayolzemuszemus
cümle alem duydu sen nerelerdesin bacım..

valla bizim izmir de bulşmamıza gerek yok yemeğe falan gelince çekilir çekilir koykaydirigubbakcemile3arsss

selamlar...boncuğum topik açmış sağolsun...pazartesi yani 7.eylül olabilir mi? ben o gün bornovada olacam...yeri belirlerseniz buraya yazın arkadaşlar...ona göre geleyim...:))

selamlar...boncuğum topik açmış sağolsun...pazartesi yani 7.eylül olabilir mi? ben o gün bornovada olacam...yeri belirlerseniz buraya yazın arkadaşlar...ona göre geleyim...:))

ablacım zaten senden cevap bekliyordum gün için pazartesi uygundur bana göree :)isteyen müsait olan buyursun gelsin
kimse gelmezse bir tek ikimiz olucaz kknın mini buluşmalarından biri olacakk :) nasipse
küçük parkta buluşuruz orada dışarda biryerlerde otururuz ablacım
kapalı alan da sigara içilmiyor çünkü....

ben 6 gun sonra izmirde olcam ama torbalıya gelicem uzak kalıo oraya bornava yakın olsa rica ederim benm gelcem zamana denk getirirdiniz bende katılırdım size ama maalesef bayağı uzakmesafe :KK43:(

yaşasın bulusuyo ızmır:lepi:
sımdıden tebrık ederım emınım super bı gun gecırceksınız..
fotoları sabırsızlıkla beklıyom sevgıler hepınıze..

tamam bıncuğum küçükparkı bilmiom ama sorar bulurum...hadi herkesleri bekliyoruz...ı:1hug:zmirde son buluşmam olacak belki de...:çok üzgünüm:

X