Borsa sevenler­čśü hisse biriktiyoruzzz

Ulluun ve yaylayi satip kurtulma bence. En fazla kar ettiginde maliyetini cikabilirsin. Onlar da iyi olacsk gibi duruyor
Aynen can─▒m, ben de sonradan ├Â─črendim ki bu ay ve Ekim i├žin g─▒da hisseleri y├╝kselecek diyorlar :)
Bu arada bana Adgyo vermemi┼č ─░┼č Bankas─▒, bu hissede bir├žok sorun olmu┼č kimine ├žok lot verilmi┼č kimine benim gibi hi├ž lot d├╝┼čmemi┼č. Reeder ile Hatsan'─▒ bekliyorum merakla...

Aynen can─▒m, ben de sonradan ├Â─črendim ki bu ay ve Ekim i├žin g─▒da hisseleri y├╝kselecek diyorlar :)
Bu arada bana Adgyo vermemi┼č ─░┼č Bankas─▒, bu hissede bir├žok sorun olmu┼č kimine ├žok lot verilmi┼č kimine benim gibi hi├ž lot d├╝┼čmemi┼č. Reeder ile Hatsan'─▒ bekliyorum merakla...
Eve garanti bankasi kullananlarda da sorun olmus diye okudum. 30 lot basvurmustum vermis.
Asl─▒nda gyolari sevmiyorum.
Siki takip edip hemen cikicam

Arkada┼člar yeotk ├žok moralimi bozuyor, k─▒sa vadeli al sat yap─▒yordum param orada kald─▒. O sebeple zarardeyken sat─▒┼č yap─▒p ba┼čka hisselerle k─▒sa s├╝reli al sat yaparak zarar─▒ kurtarmak mant─▒kl─▒ m─▒ sizce

Arkada┼člar yeotk ├žok moralimi bozuyor, k─▒sa vadeli al sat yap─▒yordum param orada kald─▒. O sebeple zarardeyken sat─▒┼č yap─▒p ba┼čka hisselerle k─▒sa s├╝reli al sat yaparak zarar─▒ kurtarmak mant─▒kl─▒ m─▒ sizde
Al sat yapmayi bilmiyorsaniz mantikli degil bence. Biliyorsqniz siz bilirsiniz
Cok iyi hisse de kalmis paraniz. Testereden ciktiginda , iyi kar edecegimizi dusunuyorum.

Cok iyi hisse de kalmis paraniz. Testereden ciktiginda , iyi kar edecegimizi dusunuyorum.
bence de kenarda unutup ├Ân├╝n├╝ze bakabilece─činiz bir tutarsa uzun vade beklemeye de─čer bir hisse. Ama k─▒sa vade yap─▒yorum sadece diyorsan─▒z k─▒sa vade i├žin daha ├žok uzmanl─▒k gerek, o ┼čekilde ├žok kazanamad─▒m ben, takibi zor ve her an tetikte olmak laz─▒m.

bence de kenarda unutup ├Ân├╝n├╝ze bakabilece─činiz bir tutarsa uzun vade beklemeye de─čer bir hisse. Ama k─▒sa vade yap─▒yorum sadece diyorsan─▒z k─▒sa vade i├žin daha ├žok uzmanl─▒k gerek, o ┼čekilde ├žok kazanamad─▒m ben, takibi zor ve her an tetikte olmak laz─▒m.
Kisa vadede tutuyordum, gunluk haftal─▒k gelirim oluyordu. Anl─▒k takipteyim ├žok g├╝zel kazan─▒yordum ama yeo eksi eksi gidince alamad─▒m paray─▒

├ľylemi diyorsunuz, bilemedim biraz daha bekleyim derken zarar epey oldu. Birisi var -19 la ├ž─▒km─▒┼č invest.. yorumlar ├žok i├ž karart─▒c─▒. Ama borsacilar hisse guzel diyor. Bende ├╝mitliydim ama ha bug├╝n ha yar─▒n derken hep ekside bitiriyor g├╝n├╝ :/

Arkada┼člar yeotk ├žok moralimi bozuyor, k─▒sa vadeli al sat yap─▒yordum param orada kald─▒. O sebeple zarardeyken sat─▒┼č yap─▒p ba┼čka hisselerle k─▒sa s├╝reli al sat yaparak zarar─▒ kurtarmak mant─▒kl─▒ m─▒ sizce
┼čuan b├╝t├╝n hisseler k├Ât├╝ durumda .├žo─ču k─▒rm─▒z─▒. beklemede kal─▒n bence. hisse k├Ât├╝ bir hisse de─čil.yinede siz bilirsiniz.k─▒sa s├╝reli al satlar i├žin y├╝kl├╝ paralar olacak ki kar edesiniz

Cicek kiz Cicek kiz suradaki yatay sure uzun surdu ama 3 kattan fazla gitti. Ilk aldigimda ise direkt 4 kat yapmisti. Ben simdi o kadar uzun yatay gidecegini dusunmuyorum. Uzun sure satmayacagim bir hisse.
Screenshot_20230918_133711_Chrome.jpg

├ľylemi diyorsunuz, bilemedim biraz daha bekleyim derken zarar epey oldu. Birisi var -19 la ├ž─▒km─▒┼č invest.. yorumlar ├žok i├ž karart─▒c─▒. Ama borsacilar hisse guzel diyor. Bende ├╝mitliydim ama ha bug├╝n ha yar─▒n derken hep ekside bitiriyor g├╝n├╝ :/
oran─▒n yorumlar─▒na tak─▒lma bence. dibe ├žekende var hisseleri y├╝celtende. baz─▒lar─▒ otomatik mesaj att─▒ryor. sa├žma sapan yorumlara denk geliyorum.

Invest yorumlarina bakmayin. Ilk borsaya gitdigimde al sat yapmasaydim ,o zaman aldigim hisselwrin cogu 10 kat yapti.belki daha fazla

k─▒zlar elinde thyo tutan varm─▒.ben ge├žen hafta elden ├ž─▒karm─▒┼čt─▒m.┼čimdi tekrar topluyorum alt seviyelerden kademeli.sizde durumlar nedir
Bende var biraz, elimde nakit kalmad─▒ kalsayd─▒ bug├╝nk├╝ d├╝┼č├╝┼člerde al─▒rd─▒m kesinlikle. Ha pandemi olur d├╝┼čer o ayr─▒ orta vadede belki ama illa ki ├ž─▒kacak oldu─ču i├žin her d├╝┼č├╝┼čte toplansa g├╝zel olur bence. Bug├╝n yeni a├ž─▒klama da geldi thyao ile ilgili.

Fitch'in g├Âr├╝n├╝m├╝n├╝ "negatif"den "dura─čan"a ├ž─▒kard─▒─č─▒ ┼čirketler;
ÔÇó T├╝rk Hava Yollar─▒ (#THYAO)ÔÇó Ar├želik (#ARCLK)ÔÇó ┼×i┼čecam (#SISE)ÔÇó Aydem (#AYDEM)ÔÇó Turkcell (#TCELL)ÔÇó Emlak Konut (#EKGYO)ÔÇó Pegasus (#PGSUS), ÔÇó Oyak ├çimento (#OYAKC) ÔÇó T├╝rk Telekom (#TTKOM)ÔÇó ├ťlker (#ULKER)

X