Boş gebelik ve düşükten sonra kürtaj olup hamıle kalanlar konuşmaya ıhtıyacım var

Benimde 13 nisanda tup bebekle hamileligim bos gebelikle sonuclandi. 8 mayista ilk adetimi oldum. Bugun yine adetim basladi. Bu kadar erken olmasi normalmi ki.

Merhaba bende cuma gunu 5,5 haftalık bebeğimi düşürdüm ve ağrı kanama korkunc pıhtılarla hastaneye yattım kürtaj oldum,bana dr um dedıkı hemen hamıle kalmak yok 5,6 ay sonra konısuruz,keske zamana bıraz bıraksanız korunsanız bir süre,şahsen ben çok olumsuz seyler yasadım gebelıgın basından berı hep kanamalarla bogustum sonra dıs gebelık şüphesı oldu sonra bebek göründü ama sonra düştü sonra bana zarar verdi hastalandırdı,açıkçası elbette bebek çok önemli ama kendınızıde düşünün bu süreçte,Allah verırse olur arkadaslarınızla fln gorusun unutmaya calısın.

Evet canım ara verdık zaten şu an 6 ay oldu bıde covıd asının ılk dozunu vuruldum 2 dozdan sonrada bı kac ay daha düşünmıcez tedbır amaçlı,cok taktım bu asıyı olmak istemedım başta ama calıştıgım iş yerınde sureklı soruldu olmak zorumda kaldım bıranönce olayım dedım allah nasıp ederde bı aksılık olmazsa eylul ekım gıbı düşüncem ,tek korkum şimdide ası yuzunden ters bı durum olurmu dıe yanı erteledıkce ertelioz anlıcan

Benimde 13 nisanda tup bebekle hamileligim bos gebelikle sonuclandi. 8 mayista ilk adetimi oldum. Bugun yine adetim basladi. Bu kadar erken olmasi normalmi ki.
Gayet zamanında olmuşun canım ilk adetini 26 gun içinde olmuşun bu normal 21 gunden az ve 35 gunden fazla bı zamanda adet olsaydın o zmn bı sorun olma ıhtımalı vardı

Öncelikle geçmiş olsun allahım sabır versin benimde ilk gebeliğim boş gebelik olmuştu 10 . Haftaya kadar bekledim sonra kürtaj oldum 2. Gebeliğimde 5 ay sonra oldu oda 8 . Haftada kalbi durdu yoğun kanamam oldu doktora gittim düşük yapıyorsun dedi çok acı çektiğim için kürtaj oldum yine üstünden 1 ay geçti eşimle birlikte genetiğe gittik kan verdik ama sonuçlar daha çıkmadı sizi çok iyi anlıyorum canım çok yanıyor allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏
Merhabalar kürtajla alınan embriyoyu genetiğe göndermedi mi doktorunuz? Hangi hastanede gittiniz eşinizle genetik doktoruna sonuç ne oldu acaba

Hanımlar merhaba yenı üye oldum dertleşip konuşmaya ıhtıyacım var sizlerle aynı durumları yaşayan ınsanlar bırbırını daha iyi anlar ,ben 20 ekim de boş gebelıkten kurtaj oldum 8 haftalıktı , butun testlerım temız cıktı genetık,kromozom,kan pıhtılaşması ,1 adet gordukten sonra tekrar hamıle kaldım bu seferde 6 haftalıktı lekenlenmeyle başladı bıraz sonra progestan falan kullandırdı doktor ama evde düşük yaptım dun akşam,agrı sızı olmadı hıc ,bugun de içimde parca kalmaması ıcın tekrardan kurtaj oldum,başından bole bı durum gecıp saglıklı bı gebelık gecıren varmı aranızda psıkolojık olarak cok etkılendım tekrar gebelıge korkuom artık😔😔boş gebelıktekı kan pıhtılaşması testınde sadece Mthfr A1298c genımde homozıgot polımorfizm saptanmıştır dıodu ondada folık asıt kullanmak yeterlı dedı doktor kan sulandırıcıya gerek duymadı ,kullanabılırsın demişti genetık doktorum salak sacma bı durumda kaldım öle yenıden gebelıge korkuom artık,cok uzun oldu hakkınızı helal edın arkadaslar
Çoook geçmiş olsun. Cnm doktorun kürtaj sonrası ara vermen gerektiğini söylemişmiydi. Rahmin toparlanması için

X