Boş gebelik yaşayanlar yardım edin😟

ÇOK ŞÜKür atlattım
Her ne olursa olsun tevekkül et korkma ben olursa Allahtan geldiğine İnan,eğer baktın olmadı Şenel’i bebekte bir kromozom bozukluğu ya da genetik bir bozukluk olduğu içindir... bende çok korkuyordum rabbim sana müjdeler versin ...
Hayırlı olsun cnm.saglıcakla kucagına almak nasip etsin inşallah. İlk haftalarda kanama lekelenme falan oldu mu. Bebeği ve kalp atısını zne zamn duydun.

Merhaba ben 24 yaşındayım ve geçen sene boş gebelik geçirdim Beta seviyem çok düşük seyrediyordu kese oluştu bebek olmadı kürtajla alındı. 6 haftalıkti. Geçen seneden beri ovulasyon testi yapıyorum ve bu ay gebe kaldım.
bu gebeliğimde beta artışı gayet güzeldi. İki günde bir ikiye katlıyordu ama malesef 5+4 te kanama başladı kese büyümesi durdu ve operasyonla alındı. Ayrıca kanama başladığımda progestan fitil 200 mg liga başlamıştım..
şimdi doktoruma sordum 10 gün sonra kontrolüm var. Doktoruma dedim ki yine yumurtlamami takıp etsem ve hemen gebe kalmayı beklesem (yani bir adet dönemi görmeden) bana zararı olur mu dedim. Olmaz ona göre takip ederiz dedi.
sanırım üniversite hastanesinede gönderecek bazı tetkikler için. ( Kan pıhtılaşmasi varmı vs diye)
size sorum benim gibi üst üste boş gebelik yaşayan veya kürtajdan sonra hemen hamile kalıp sağlıklı gebelik yapan var mı 🙏 yorumlarınıza ihtiyacım var .
şimdiden çok teşekkür ederim 😊
Bu hamileliğin de basıl bir tedavi uyguladın canım

İlk bir leke gibi olmuştu ama yerleşme idi sanırım kalp atışı 6hafta diye hatırlıyorum
Bende şuan 5artı 5im ama sabah öyle koyu Bi kanama gibi bşy geldi Dr gittim düşük yapabılırsin düşük tehliken var dedi iğne serum takıldı ama evde kullanmam için bsy vermedi. 10 ay önce kürtajım var korkuom bunda da.dr bsy demedi ama aklıma boş gebelık mı acaba diom kendi kendime Allah korusun

Bende şuan 5artı 5im ama sabah öyle koyu Bi kanama gibi bşy geldi Dr gittim düşük yapabılırsin düşük tehliken var dedi iğne serum takıldı ama evde kullanmam için bsy vermedi. 10 ay önce kürtajım var korkuom bunda da.dr bsy demedi ama aklıma boş gebelık mı acaba diom kendi kendime Allah korusun
İlaç olarak ne verdi canım kanaman devam ediyo mu

İlaç olarak ne verdi canım kanaman devam ediyo mu
Koyu kahveydi kanama şimdide siyah lekelenme tarzında. Evde kullanmam için bsy vermedi. Sadece serum ve ağrı kesici serum Bi de Bi iğne yapıldı okadar. İğneyi eşim aldı geldi hastane karşılamıo. Serum daki ilaç isimlerini bilmiom cnm

Koyu kahveydi kanama şimdide siyah lekelenme tarzında. Evde kullanmam için bsy vermedi. Sadece serum ve ağrı kesici serum Bi de Bi iğne yapıldı okadar. İğneyi eşim aldı geldi hastane karşılamıo. Serum daki ilaç isimlerini bilmiom cnm
İnşallah kanamaya dönmez canım yoğunlaşırsa kanaman git mutlaka

X