Boşananlar ve 2.kez evlenenler

Hermesss

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2019
200
193
33
Herkese iyi akşamlar.2 yıllık evliyim cocugum yok.Eşimle maddi manevi bir çok tartışmamız oldu.Ve sonki tartışmadan sonra 15 gündür aynı evin içindeyiz ama birbirimizin yüzünü bile görmüyoruz..sabah 5 bucukta abimi almak zorundaydım merak bile etmiyor.nerdeyim napıyorum diye.öyle bekliyorum çaresizce..bugün 14 subatı belki bi bahaneyle çiçek alır gelir dedim kirli iş kıyafetlerini getirmiş.Artık sabrımın son demleri.Avukat arkadaslar varsa yardımcı olun lütfen.Simdi bi ev tutsam eşyalarımı taşısam bu benm aleyhime olur mu.Davayı ben açsam ne kaybederim.Lütfen yardım edin..Bide son soru.Geçiyor mu? Bundan belki 5 10 yıl sonra hayatımıza biri cıksa bile mutlu olabilecekmiyim? Kafam cok karısık.tek bildiğim alıp başımı gitmek...
((Lütfen boşananlar yazsın sürecin nasıl geçtiğini.Birde avukat arkadaslar varsa yarıdm bekliyorum ne yapmam gerektiği konusunda.))

Son düzenleme:
Ona söyleyin bence bu işi anlaşmalı bitirin kimsenin aleyhine lehine olmasın

bugün 14 subatı belki bi bahaneyle çiçek alır gelir dedim kirli iş kıyafetlerini getirmiş.Artık sabrımın son demleri

İkinci evliliklerde mutlu olunur mu?

Evet, kafanız baya karışık belli.
Henüz bir ayrılık kararı üzerine düşünme-adımlama aşamasındayken, ikinci evliliğin akıbetini sorgulamak... Yersiz, gereksiz.

Gecici bir kizginlik olablirmi aranizdaki. Hani barisinca telafi edermi diyecegimde ben boyle diye diye omrumu curittum coculda yok hic uzatmayin.ikinci evlilige gelince once bir bosanin sonra. Ama su gercekki arrik kadinlarin 2. Evlilikleri daha mutlu oluyo burda cok kizlar var yazarlar simdi

Bir başkası ikinci evlilikte mutlu oluyor diye sizde mi olacaksınız ? Veya tam tersi.Önce bu durumdan kurtulun daha sonra zamanla ikinci evliliği düşünürsünüz.

Değiştirdim yanlış anlaşıldım.2. Evlilik düşüncek olsam inanın buraya yazmak yerine arayışa cıkardım.Geçmişimi unutabilcekmiyim benm tek derdim bu

Herkese iyi akşamlar.2 yıllık evliyim cocugum yok.Eşimle maddi manevi bir çok tartışmamız oldu.Ve sonki tartışmadan sonra 15 gündür aynı evin içindeyiz ama birbirimizin yüzünü bile görmüyoruz..sabah 5 bucukta abimi almak zorundaydım merak bile etmiyor.nerdeyim napıyorum diye.öyle bekliyorum çaresizce..bugün 14 subatı belki bi bahaneyle çiçek alır gelir dedim kirli iş kıyafetlerini getirmiş.Artık sabrımın son demleri.Avukat arkadaslar varsa yardımcı olun lütfen.Simdi bi ev tutsam eşyalarımı taşısam bu benm aleyhime olur mu.Davayı ben açsam ne kaybederim.Lütfen yardım edin..Bide son soru.Geçiyor mu? Bundan belki 5 10 yıl sonra hayatımıza biri cıksa bile mutlu olabilecekmiyim? Kafam cok karısık.tek bildiğim alıp başımı gitmek...
Daha birinden bosanmadan ikinciyi mi soruyorsunuz?? Kocasiz yapamiyor musunuz??

Cünkü gelecegim hakkında endişem var bu evlenme merakımdan oldugundan degil.

Geleceğiniz evlenmeden kurulmaz bir gelecek mi?
Daha bugün bile eşinizden çiçek bekleyip şans tanıyabiliyorken, çok hızlı. Fazla hızlı.
Önce bi durun kararınızı düşünün, kendinizi bi dinleyin.

Eğer çiçek alsaydı barışacaktınız ama almadığı için boşanıyorsunuz. Yaptığınız boşanma planınında eşle konuşma yok ama eşya taşıma var. İkinci evlilik bile düşünülmüş.

Kısacası şu an sağlıklı düşünemiyorsunuz. Kızgın, kırgın ve karışıksınız. Önce kendinizi bir toparlayın ve eş kişisiyle konuşup karar verin.

Eğer çiçek alsaydı barışacaktınız ama almadığı için boşanıyorsunuz. Yaptığınız boşanma planınında eşle konuşma yok ama eşya taşıma var. İkinci evlilik bile düşünülmüş.

Kısacası şu an sağlıklı düşünemiyorsunuz. Kızgın, kırgın ve karışıksınız. Önce kendinizi bir toparlayın ve eş kişisiyle konuşup karar verin.
Konuşmuyor...

Aranızdaki sorunlar ne ? Nasıl bu hale geldiniz?
Çözülemeyecek şeyler mi önce ona bakmak lazım

Keskin sirke küpüne zarar.. Bir sakin ol biraz anlat bakalım neden şikayetcisi neden bu duruma düştün problemler neler? Burada Tecrübeli ablaların kardeşlerin var sana yardımcı olurlar.. Ama ilk önce bi sakin ol gevşe lütfen...

Evet, kafanız baya karışık belli.
Henüz bir ayrılık kararı üzerine düşünme-adımlama aşamasındayken, ikinci evliliğin akıbetini sorgulamak... Yersiz, gereksiz.
Geleceginizi bir kocanin mi kurtaracagini dusunuyorsunuz? Ilki olmadi ikinci olur mu diye mi soruyorsunuz? Kocaniza hak verdim kusura bakmayin! Benden bosanmadan ikinciyi düşünen bir kadina ben de cicek bocek getirmezdim!!

X