Boşananlar ve boşanma aşamasında olanlar...

hayalievren

Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2021
189
166
daha yeni sayılırım burda Bi kaç konu da paylaştım daha önce. Malum boşanıyorum. tabiki böyle Bi durumu ben dahil kimse istemez bunun için evlenmedik hiç birimiz ve üzülüyoruz doğal olarak ama ben bu melankolik halimden coooook sıkıldım. Sizde de oluyordur belki bu durum. Neler yaşıyoruz nasıl atlatiyoruz yada yaşayanlar fikir verin nasıl daha çabuk toparlarız.
Hadi birbirimize destek olalım..

daha yeni sayılırım burda Bi kaç konu da paylaştım daha önce. Malum boşanıyorum. tabiki böyle Bi durumu ben dahil kimse istemez bunun için evlenmedik hiç birimiz ve üzülüyoruz doğal olarak ama ben bu melankolik halimden coooook sıkıldım. Sizde de oluyordur belki bu durum. Neler yaşıyoruz nasıl atlatiyoruz yada yaşayanlar fikir verin nasıl daha çabuk toparlarız.
Hadi birbirimize destek olalım..
Ah ne zor.gecmek bilmeyen içinde kocaman boşluk.aklinda hep o.neden diyorum neden biz.sonra geciyo ama özellikle akşamları aklıma geliyo.ayrilmasak nasıl olurdu diye.sonra kendime kızıyorum ayrılmak daha iyi oldu daha ne istiyorsun diye.hep bı ağlama hissi oluyor.ama arada çok büyük problemler vardı.ve ben seviniyorum şimdi ayrı olduğumuza.ama sevgim bitmedi.icindeki ufacık sevgi köşede duruyor.

X