Boşaniyorum esim tarafindan video ile tehdit ediliyorum😞

ee kocandı yani ne isterseniz yaparsınız, videoyu yayarsa da kendi adı çıkar.
Sen avukatına sor danış bunların yaptırımı vardır mutlaka.

orda guzel gorunuyom bi sen cirkin zavalli pisirik gibi cikmissin videoda. gostersen kendini rezil edersin ancak ben karismam. sayende yeni goca da bulurum tsk. bu yazdiklarimi de ona

İnsan namusum dediği insana bunu yapar mi ve bu kişi de erkeğim diye sokakda dolasiyor

Hanımlar konu eski yazmayın
Takip edenler için yazıyorum.öncelikli olarak erkek tipi genetik dökülme için yağlar vit şampuan bi şey yaramaz.bu tip dökülmede ailenizin hikayesi önemli ama sanırım depresyon bunu tetikliyor.benim saçım az zayıf seyrekti önü sonra psikolojik olarak kötü olmaya başladım.33 yaşındayım yerlerde saçlarım vardı hep tararken 20-30 dökülürdü.sonra eskiden minoksil işe yaradığı için kırmızıya başladım dr a gidene kadar 15 gün kullandım.dr mavi ye geçmemi istedi dökülme aşırı arttı bu durumda.zaten kedi tüyü kadar olan saçım nasıl o kadar döküldü anlamadım.genel bi seyrelme ile tepem çok azaldı.zaten önüm artık çok kötü.bu arada d vit,biotin,b12 almaya da başladım mavi minoksille.şuan maviye başlayalı tam 1 ay oldu dökülmü azaldı ama hala bu saça çok bence.ilk başta uzun saçlar döküldü.15 gündür kısa zatıflar çok dökülüyor.ilaçla ilgili olabilir diyorum kullananlar hep böyle yazmış.şu an için dökülme azaldı olan saçlar daha kalın diyebilirim.ben artık sürekli bandana takıyorum.inş 4-6 aya yeni saçlar çıkar da kurtulurum saklamaktan😢şu ara depresyon biraz arttı yine dökülmem bunla mı ilgili artıyor bilmiyorum.sabırlı olmak lazım hemen cevap almak zor ama bu 2 ay çokkkk zor geçti.

Pardon siz bakıcı mısınız yoksa bakıcı çalıştırmış bir anne misiniz gerçekten merak ettim?
Hafta sonu bir haftalık yemek yapıp mı bırakayım mesela? Yoksa yemek temizlik için bir kadın daha mı tutayım, siz tecrübeliyseniz beni yönlendirir misiniz çünkü ben işin içinden çıkamıyorum. Akşam 19.00 da evde oluyorum sabah 8 den önce çıkıyorum. En geç 21.00 de uyuyan bir çocuğum var, o iki saatte annesini tüm gün görmemiş çocuğumla ilgilenmek mi yemek yapmak mı , sizce hangisi makul mesela ????

Böyle bir şey yapması onun ayıbı olur , ne kadar kansız ve namussuz bir insan olduğunu ortaya çıkarır.
ailem seni gebertir deyin can korkusuna yapamaz.
Hatta tehdit edin polise verip zorla çektiğini söylerim diye.

Ve kesinlikle şikayet edin, avukatınıza söyleyin bence delil olmasına gerek yok elektronik eşyalarını inceletme kararı alabilrisiniz muhtemelen.

Eşi kişisi insan olamamış ahlaktan yoksun bir sapık bu ses kaydı alın yazılı yollarsada ss alın yedekleyin sakın silmeyin. Tehdit ve özel hayatın gizliliğini ihlalden görsün dedesini.. dosyanıza bunları sunun ve boşanınca çocuk sevindirin şükür namazı kılın. Tamamen ezikliğinden ve şerefsizliğinden yapıyor bunu domuz herif çamurlarda sürünesice. Asla pabuç bırakmayın

kocanla yattın diye mi öldürecek seni ailen

Asıl kendi insan içine çıkamaz utanmadan videoyu yayan o. Onun utanması lazım. Pis herif kolay mı öyle insanın mahremini yaymak suç bu. Yaparsa öyle bi şey dava açarsın sen de. Dava açarım öyle bi şey yaparsan suç bu de.

Yani. Asıl adam bunu yaydığı için kendisi rezil olur.

ee kocandı yani ne isterseniz yaparsınız, videoyu yayarsa da kendi adı çıkar.
Sen avukatına sor danış bunların yaptırımı vardır mutlaka.

orda guzel gorunuyom bi sen cirkin zavalli pisirik gibi cikmissin videoda. gostersen kendini rezil edersin ancak ben karismam. sayende yeni goca da bulurum tsk. bu yazdiklarimi de ona

İnsan namusum dediği insana bunu yapar mi ve bu kişi de erkeğim diye sokakda dolasiyor

Evliyken kendisiyle acık bi video cekmistik😞 silmisti ama uygulamayla yillar sonra geri getirmis simdi bosaniyoruz dava sonuclaninca videoyu köydeki insanlara gondericem ailen insan icine cikamiycak diyor utandigimdan kimseyede söyluyemiyorum delilde birakmiyor msjla soylemiyor telde sesli tehdit ediyor😞 dedigi gibide yapar cok iyi biliyorum
Direkt savcılığa git asıl susarsan daha çok zarar görürsün cesaretlenir

Ya çıldıracağım
Bu adamlar ne yiyip ne içiyor
Evliyken çektiği görüntuleri milletle paylaşacak kadar nasıl.biri olabilir
Yapamaz oyle.bir sey şikayet edersin
Tvde bir ara böyle.bir dava vardi ama sonu ne oldu bilmiyorum

Evliyken kendisiyle acık bi video cekmistik😞 silmisti ama uygulamayla yillar sonra geri getirmis simdi bosaniyoruz dava sonuclaninca videoyu köydeki insanlara gondericem ailen insan icine cikamiycak diyor utandigimdan kimseyede söyluyemiyorum delilde birakmiyor msjla soylemiyor telde sesli tehdit ediyor😞 dedigi gibide yapar cok iyi biliyorum
birlikte olduğun kişi kocanmış. Tehditlere kanma. O bu pisliği yapıyorsa senin başın dik olsun. Emin ol herkes onu ayıplar.

Koydeki adamlara gondericek ailem beni oldurur
Aileniz evlenince soyunup seviştiğinizi bilmiyor mu?
Kardeş kardeş oturmayacaksınız evlenince yani? Çocuk bile bu yolla oluyor.
Aileniz size değil o hasiyetsiz eski eşinize yapmalı ne yapacaksa.
Kimse demez bu kadin ahlaksız diye, eski eşinizin ne kadar haysiyetsiz olduğunu görüp size üzülurler insanlar en fazla.

Konu eski
Direkt savcılığa git asıl susarsan daha çok zarar görürsün cesaretlenir

Ya çıldıracağım
Bu adamlar ne yiyip ne içiyor
Evliyken çektiği görüntuleri milletle paylaşacak kadar nasıl.biri olabilir
Yapamaz oyle.bir sey şikayet edersin
Tvde bir ara böyle.bir dava vardi ama sonu ne oldu bilmiyorum

birlikte olduğun kişi kocanmış. Tehditlere kanma. O bu pisliği yapıyorsa senin başın dik olsun. Emin ol herkes onu ayıplar.

Aileniz evlenince soyunup seviştiğinizi bilmiyor mu?
Kardeş kardeş oturmayacaksınız evlenince yani? Çocuk bile bu yolla oluyor.
Aileniz size değil o hasiyetsiz eski eşinize yapmalı ne yapacaksa.
Kimse demez bu kadin ahlaksız diye, eski eşinizin ne kadar haysiyetsiz olduğunu görüp size üzülurler insanlar en fazla.

Sahte konu olmasını umut ediyorum

Pislige bak yaa. Bosaniyorsan da bosan git pislik herif. Nolirsa olsun evliydin sen bu kadinla ve bu kadin senin namusun.
Karaktersiz

şikayet edin kesinlikle iğrenç herif

X