Boşanma aşamasındayım bilgi sahiplerinden tavsiyelerinizi bekliyorum

Menekse63

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2022
83
9
27
Eşim narsist. Görüştüğüm piskologla ve yakınlarım la birlikte emin olduk.
5 aylık bebeğim var 1 buçuk yıllık evliyiz evlendik.
Nişanlıyken güzel di. Ama resmi nikahtan imam nikahından sonra gerçek yüzünü göstermeye başladı. Ama düzelir ümidiyle devam ettim. Evliliğin başında piskolojik şiddet göstermeye başladı. Ve bir kaç aylık evliyken itip kalkma hamileliğin son aylarında vurma....
Dışardan çok beyefendi biri. Çok gelişimci kreşte...
Komşular 2 defa polis çağırdı şikayetçi değilim dedim. Bağırma ve küfürleri dışardan duyuluyor du çünkü. Ben karşılık vermezdim genelde.
Şimdi yine şiddet uyguladı sadece onun fikrini kabul etmediğim için kavgaları.. (bakın karşı bile çıkmıyordum hiç.)
Bende şikayetçi oldum darp raporu aldım. Uzaklaştırma 1 ay verildi. Dava açacağız? Altınlarım la araba almıştı. Onu nasıl ispatlicam bilmiyorum şahit olarak ailem yeterli mi. Evde kamera ses kaydı olsa hapse bile attırırdım. Rezil kepaze olurdu iyice. Şuan neler yapabilirim bilmiyorum 5 aylık bebeğimle hayaytımı kararttı. Yalan yere yemin de ediyor vurmadım diye. Artık ne olcak bilmiyorum? Bana tavsiyeler de bulunur musunuz ne gibi deliler bulabilirim hakim nazarında? ne önemlidir bilmiyorum?

X