boşanma davam ertelendi

selisya

olduğu kadar , Olmadığı KADER!!!..
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2014
596
67
34
merhaba bugün boşanma davam vardı eşim gelmediği için ertelendi ....eşim boşanmak istemiyorum kızımıda karımıda çok seviyorum demiş ...kardeşime ilaçları cebinden çıkarıp göstermiş yemin etmiş yanımda taşıyorum saatini geçirmeden içiyorum demiş ...ne olur boşanmasın ben onu çok seviyorum demiş..kızımız için bi şans daha versin demiş .... bundan sonra içmezsem o zamn boşansın demiş ....

Bol bol dusun. Kizin oldugu icin onemli bir karar. Acele karar verme

kızım olmasaydı çoktan boşanmıştım ama çocuğum için bu kararı veremedim buarada değerlendircem kararımı kızım babama dön anne diye ağlıyor offff

kızım olmasaydı çoktan boşanmıştım ama çocuğum için bu kararı veremedim buarada değerlendircem kararımı kızım babama dön anne diye ağlıyor offff

Yaaa ama eşiniz hep söz veriyordu ilaçlar konusunda...Bilemiyorum ki yetmez mi yıprandığınız, kaç yaşındasınız ki daha? Genç olduğunuzu düşündüm...Size de yazık heba etmeyin ömrünüzü yaa ne bileyim:18:

Yaaa ama eşiniz hep söz veriyordu ilaçlar konusunda...Bilemiyorum ki yetmez mi yıprandığınız, kaç yaşındasınız ki daha? Genç olduğunuzu düşündüm...Size de yazık heba etmeyin ömrünüzü yaa ne bileyim:18:

evet canım hep söz verdi ama tutmadı şimdi inanmıyorum....aslına ben boşanmayalıştırmıştı kendimi çok yoruldum çünkü ...eşim istemiyor bu son söz aynını yaparsam ,ilk ben boşanıcam bidahada şans istemicem demiş ...yaşım 24 kızım için tereddütteydim bu süreçde bunu iyi değrlendiririm inşaallah

evet canım hep söz verdi ama tutmadı şimdi inanmıyorum....aslına ben boşanmayalıştırmıştı kendimi çok yoruldum çünkü ...eşim istemiyor bu son söz aynını yaparsam ,ilk ben boşanıcam bidahada şans istemicem demiş ...yaşım 24 kızım için tereddütteydim bu süreçde bunu iyi değrlendiririm inşaallah

Ayyy çok da gençsiniz ben de 23 yaşındayım okuyorum daha yaa...Yani diyeceğim o ki bu yaşta heba etmeyin kendinizi nolur. Kızınız da sorunlu bi evde çok mutlu olamaz sanki. Ama bence siz eşinizi seviyorsunuz ve geri döneceksiniz. Öyle hissediyorum. Biz kadınlar ne fedakarız ya...

Kızının şu anda babayı istemesi normal bence. Yavrucak farkında değil ki yaşananların.
Bu adama kaç defa şans vermişsin olmamış,neden daha zorluyorsun ki anlamadım.
Arkadaşım dönmek istiyorsan tabii dön de kızının ruh hastası bir babayla hayatı kararacak görmüyor musun?
Hiç mi üzülmüyorsun kızının ileride yaşayacağı acılardan?

Bence uzaktan izlemelisiniz bir süre.
Eğer dediği gibi değişme varsa ilaç konusunda ve davranışlarında o zaman belki bir şans daha verirsiniz.
Ortada bir çocuk var sonuçta.

Kızının şu anda babayı istemesi normal bence. Yavrucak farkında değil ki yaşananların.
Bu adama kaç defa şans vermişsin olmamış,neden daha zorluyorsun ki anlamadım.
Arkadaşım dönmek istiyorsan tabii dön de kızının ruh hastası bir babayla hayatı kararacak görmüyor musun?
Hiç mi üzülmüyorsun kızının ileride yaşayacağı acılardan?

KIZIM herşeyin farkında babam ilaçlarını içyor bana söz verdi diyor seni bidaha üzmeyecek diyor...ben zaten kızımın ruh sağlığını düşünüyorum babasıyla büyüsemi iyi yoksa boşanmış ailemi diye bu süreçte bunları değerlendircem uzmanlardan yardım alıcam inşaallah hayırlısı olur ama ben eşime güvenmiyorum huylu huyundan vazgeçmez diyorum

Ayyy çok da gençsiniz ben de 23 yaşındayım okuyorum daha yaa...Yani diyeceğim o ki bu yaşta heba etmeyin kendinizi nolur. Kızınız da sorunlu bi evde çok mutlu olamaz sanki. Ama bence siz eşinizi seviyorsunuz ve geri döneceksiniz. Öyle hissediyorum. Biz kadınlar ne fedakarız ya...

evet kadın fedakar oluyor ama bi yere kadar çabalıyor çabalıyor karşılığını görmeyince kızıyor artık ..aramızdaki fark benim 7 yaşında kızım var ...ben kendim olsam bitmişti kızım olunca herşeyi 2 kere düşünmek zorundayım ...hakkımızda hayırlısı olsun

evet kadın fedakar oluyor ama bi yere kadar çabalıyor çabalıyor karşılığını görmeyince kızıyor artık ..aramızdaki fark benim 7 yaşında kızım var ...ben kendim olsam bitmişti kızım olunca herşeyi 2 kere düşünmek zorundayım ...hakkımızda hayırlısı olsun

İnşallah siz de kızınız da çok mutlu olursunuz tüm bunların sonunda:KK16:

Bu Duygusal Sözlere Kanmayın Bence Zararın Neresinden Dönülse Kar Şimdimi Dank Etmiş Kafaya Yazık Etme Gençliğine Çocuğunuda Etkileme Karasızlık Kötü,Çocuklar İçin

teşekkürler bende bunu çok istiyorum kendim için değilde kızım için onu mutlu görünce ben dahada mutlu oluyorum...

Ah arkadaşım ya senin bi yaşıtın olarak söylüyorum ki sadece kendini düşünmen gereken yaşta öyle büyük sorumluluklar almışsın ki...Çocukken evlenmişsin daha resmen... Küçük çocuklar değişikliklere kolay alışıyor emin ol, sen sadece kendini düşün. Çünkü eğer sen mutlu olursan kızın da mutlu olur. Kendimi düşünüyorum annemin canı sıkkınsa suratı asıksa kötü hissederim mutsuz olurum. Ama beni gülerek karşılarsa mutluysa tüm günüm güzel geçer benim de

Bu Duygusal Sözlere Kanmayın Bence Zararın Neresinden Dönülse Kar Şimdimi Dank Etmiş Kafaya Yazık Etme Gençliğine Çocuğunuda Etkileme Karasızlık Kötü,Çocuklar İçin

inanmak istiyorum ama inanmıyorum sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş ...yanındayken hiç oralı değil ama ben evi terk edince yalvar yakar söz veriyor gidiyorum bi süre sonra herşey aynı halini alıyor.....çocuğumun sağlığı iiçin uzman yardımı alıcam

Adamlar Hep Böyle İşi Garantiledimi Tamam Eski Tas Eski Hamam Kızınız İçin Evet Pedagogla Görüşün Bu Yeter Ona Ama Ben Duymuştum Tabi Bikaç Zaman Önce Böyle Durumlarda Kararlı Olmak Gerekmiş Çocuk Ne Derse Desin

zor bir karar,
belki ilk defa bu kadar ciddi bir sorun oldugunu gordu, onceden kendi icin icerim/icmem diyordu ama simdi kızını kaybetmemek icin herseyi yaparım diye dusunuyor olabilir...

yerinzde olsam bir sure gozlemlerdim,
bu surecte de bir uzmana danısırdım... gerci hicbir doktorun bosanın kızınız icin iyi olan budur vb bir cumle kuracagını dusunmuyorum şu aşamada ama yine de sizin kendi dusuncelerinizi toparlamanızda yardımı olur

zor bir karar,
belki ilk defa bu kadar ciddi bir sorun oldugunu gordu, onceden kendi icin icerim/icmem diyordu ama simdi kızını kaybetmemek icin herseyi yaparım diye dusunuyor olabilir...

yerinzde olsam bir sure gozlemlerdim,
bu surecte de bir uzmana danısırdım... gerci hicbir doktorun bosanın kızınız icin iyi olan budur vb bir cumle kuracagını dusunmuyorum şu aşamada ama yine de sizin kendi dusuncelerinizi toparlamanızda yardımı olur

bizi kaybedeceğini bile bile aynı hatayı hep yaptı şimdi de aynı verdiği sözler gibi geliyor bana güvenim yok ...zaten bu süreçte hem gözlemlicem bakıcam doğru söylüyormu çalışıyormu yoksa devamlı yatıyormu yine uzman yardımı alıcam kızım için

X