BOŞANMA DAVAM VE GERGİNLİĞİM 😔

Papatyaakadiin

E Y L Ü L
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2020
708
1.025
İyi geceler kızlar 🌜 Eski konularımı bilen bilir. Çok uzatmak istemiyorum sizleri sıkmamak için. 1 seneden beri çekişmeli devam ediyor davam. Çocuğumuz yok.Madde bağımlısı ve boşanmak istemiyordu. Herhangi bir maddi ve manevi tazminat, nafaka talebim olmamasına rağmen… Normalde çekişmeli davamızın ilk celsesi 23 Eylül yani bugün olacaktı. Ama Ben kendisi ile görüştüm ve boşanmayı kabul ettiğini, artık kendisinin de sıkıldığını, zaten ona dönme gibi bir niyetimin olmadığını anladığını ve vazgeçtiğini söyledi. Bende avukatıma anlaşma protokolü hazırlattım.Çekişmeli olan davamız bir pürüz çıkarmazsa anlaşmalı olarak sonuçlanacak.Dün de yine nabzını yokladım.Merak etme papatya geleceğim duruşmaya ve davadan çıkar çıkmaz da gideceğim.Yüzümü davada göreceksin sadece dedi. Eğer bana zarar vermeye kalkarsan sonu kötü olur biliyorsun değil mi dedim. Asla öyle bir niyetim yok, zaten yaptıklarımdan çok utanıyorum. Seni incitmem artık. Benden sana bir zarar gelmez. Kurtulacaksın benden artık tamamen dedi. Ailemde benimle gelecek duruşmaya ama yinede korkmuyor değilim.Yani bugün öğlen 11.30 da dava. Ama ben yine çok tedirginim. Ben bulunduğum şehirden davanın olduğu şehire geldim ailemle birlikte. Bir pürüz çıkmasından korkuyorum 😔 Ya maddeyi bıraktığını da anladım mantıklı konuşmasından vs. Çünkü bırakmamış olsa boşanmayacağım falan derdi. İlk defa iki medeni insan gibi konuşabildik. Bir yandan içim bu yönden rahat. Bir yandan da güvenemiyorum işte.Ya bizi bilerek buraya getirttiyse ve boşanmak istemiyorum derse diye. Söz konusu o olunca hiç bir şeyden emin olamıyorum 🤦🏻‍♀️ Yani buraya artık gerçekten önümü görebilmek için geldim. Sırf dava için. Yani eğer davaya gelmezse veya gelip de boşanmak istemiyorum derse çok kötü olur🤦🏻‍♀️ bunları düşünmekten uyuyamıyorum ya. Psikolojimi toparladım, artık şu boşanma da gerçekleşsin de önümü net göreyim, üstümden onun soyadı kalksın diye hayal kurarak geldim buraya. İçimi rahatlatıp uyumaya o kadar ihtiyacım var ki… Gelir ve boşanırız değil mi 😔
Bu Arada konu dışı olacak ama bunu sizlere söylemek istedim. Çünkü burada bana çok yardımcı oldunuz , yol gösterdiniz. Hatırlayanlar olacaktır. Elim kırık halde klavye sınavına girmiştim ve atandım ben adliyeye. Artık bir işim var.Biz evliyken çok demişti; senden hiç bir halt olmaz. Boşuna okuyorsun.Asla atanamayacaksın vs diye. Ve başardım. Bunun mutluluğu tarif edilemez. Dileyen ve çaba gösteren herkes bu mutluluğu yaşar umarım ❤️
Yeni işime başladığımda evliyim ama boşanma aşamasındayım demek istemiyorum artık.Yoksa aman çekişmeli sürsün derdim. Ama kendime tertemiz sayfa açtım, bu sayfaya da kızlık soyadım ile devam etmek istiyorum.
Okuyan herkese çok teşekkür ederim ☺️ Bana bol şans dileyin olur mu ? Yarın dava sonunda konu güncellemesi yapacağım.

KONU GÜNCELLEMESİ!

Kızlar merhaba, kusura bakmayın giremedim foruma. İnternete girince en son KK açık olduğu için o yüzden girdiğimi düşünmüş olabilirsiniz. Ama girip de yazmamazlık yapmadım.Dava geç başladı. Ama bitti, boşandık herhangi bir olumsuz durum da yaşamadım. Gayet medenice bitti. İlk defa bu kadar düzgün iletişim kurabildim diyebilirim. Helallik istedi. Helal ettim hakkımı ve yeni, temiz bir sayfa ile çıktım adliyeden. Bana verdiğiniz destek için sonsuz teşekkürler ❤️

Son düzenleme:
İyi geceler kızlar 🌜 Eski konularımı bilen bilir. Çok uzatmak istemiyorum sizleri sıkmamak için. 1 seneden beri çekişmeli devam ediyor davam. Çocuğumuz yok.Madde bağımlısı ve boşanmak istemiyordu. Herhangi bir maddi ve manevi tazminat, nafaka talebim olmamasına rağmen… Normalde çekişmeli davamızın ilk celsesi 23 Eylül yani bugün olacaktı. Ama Ben kendisi ile görüştüm ve boşanmayı kabul ettiğini, artık kendisinin de sıkıldığını, zaten ona dönme gibi bir niyetimin olmadığını anladığını ve vazgeçtiğini söyledi. Bende avukatıma anlaşma protokolü hazırlattım.Çekişmeli olan davamız bir pürüz çıkarmazsa anlaşmalı olarak sonuçlanacak.Dün de yine nabzını yokladım.Merak etme papatya geleceğim duruşmaya ve davadan çıkar çıkmaz da gideceğim.Yüzümü davada göreceksin sadece dedi. Eğer bana zarar vermeye kalkarsan sonu kötü olur biliyorsun değil mi dedim. Asla öyle bir niyetim yok, zaten yaptıklarımdan çok utanıyorum. Seni incitmem artık. Benden sana bir zarar gelmez. Kurtulacaksın benden artık tamamen dedi. Yani bugün öğlen 11.30 da dava. Ama ben yine çok tedirginim. Ben bulunduğum şehirden davanın olduğu şehire geldim ailemle birlikte. Bir pürüz çıkmasından korkuyorum 😔 Ya maddeyi bıraktığını da anladım mantıklı konuşmasından vs. Çünkü bırakmamış olsa boşanmayacağım falan derdi. İlk defa iki medeni insan gibi konuşabildik. Bir yandan içim bu yönden rahat. Bir yandan da güvenemiyorum işte.Ya bizi bilerek buraya getirttiyse ve boşanmak istemiyorum derse diye. Söz konusu o olunca hiç bir şeyden emin olamıyorum 🤦🏻‍♀️ Yani buraya artık gerçekten önümü görebilmek için geldim. Sırf dava için. Yani eğer davaya gelmezse veya gelip de boşanmak istemiyorum derse çok kötü olur🤦🏻‍♀️ bunları düşünmekten uyuyamıyorum ya. Psikolojimi toparladım, artık şu boşanma da gerçekleşsin de önümü net göreyim, üstümden onun soyadı kalksın diye hayal kurarak geldim buraya. İçimi rahatlatıp uyumaya o kadar ihtiyacım var ki… Gelir ve boşanırız değil mi 😔
Bu Arada konu dışı olacak ama bunu sizlere söylemek istedim. Çünkü burada bana çok yardımcı oldunuz , yol gösterdiniz. Hatırlayanlar olacaktır. Elim kırık halde klavye sınavına girmiştim ve atandım ben adliyeye. Artık bir işim var.Biz evliyken çok demişti; senden hiç bir halt olmaz. Boşuna okuyorsun.Asla atanamayacaksın vs diye. Ve başardım. Bunun mutluluğu tarif edilemez. Dileyen ve çaba gösteren herkes bu mutluluğu yaşar umarım ❤️
Yeni işime başladığımda evliyim ama boşanma aşamasındayım demek istemiyorum artık.Yoksa aman çekişmeli sürsün derdim. Ama kendime tertemiz sayfa açtım, bu sayfaya da kızlık soyadım ile devam etmek istiyorum.
Okuyan herkese çok teşekkür ederim ☺️ Bana bol şans dileyin olur mu ? Yarın dava sonunda konu güncellemesi yapacağım.

Hayatinizda öyle guzel baslangiclar yapmışsınız ki; yarın duruşmada olumsuzluk dahi çıksa, umursamayin, üzüntünüzü belli etmeyin. Yeni işinizde başarılar.

Şansınız bol olsun. Herşey gönlünce olsun.

Çok mutlu oldum, gurur duydum sizinle. İnşallah sıkıntısız boşanacaksınız. Aksini hiç düşünmeyin. Güzel düşünün güzel olacak buraya da bizi bilgilendirin. Mahkemeden çıkınca da kalemden hemen tebliği isteyin süre veriliyor ya onu isteyip hemen imzalayın. Başka şehire gidecem işim var diye karşılıklı imzalayın tamamen bitsin. Gözünüz arkada kalmasın.

İyi geceler kızlar 🌜 Eski konularımı bilen bilir. Çok uzatmak istemiyorum sizleri sıkmamak için. 1 seneden beri çekişmeli devam ediyor davam. Çocuğumuz yok.Madde bağımlısı ve boşanmak istemiyordu. Herhangi bir maddi ve manevi tazminat, nafaka talebim olmamasına rağmen… Normalde çekişmeli davamızın ilk celsesi 23 Eylül yani bugün olacaktı. Ama Ben kendisi ile görüştüm ve boşanmayı kabul ettiğini, artık kendisinin de sıkıldığını, zaten ona dönme gibi bir niyetimin olmadığını anladığını ve vazgeçtiğini söyledi. Bende avukatıma anlaşma protokolü hazırlattım.Çekişmeli olan davamız bir pürüz çıkarmazsa anlaşmalı olarak sonuçlanacak.Dün de yine nabzını yokladım.Merak etme papatya geleceğim duruşmaya ve davadan çıkar çıkmaz da gideceğim.Yüzümü davada göreceksin sadece dedi. Eğer bana zarar vermeye kalkarsan sonu kötü olur biliyorsun değil mi dedim. Asla öyle bir niyetim yok, zaten yaptıklarımdan çok utanıyorum. Seni incitmem artık. Benden sana bir zarar gelmez. Kurtulacaksın benden artık tamamen dedi. Ailemde benimle gelecek duruşmaya ama yinede korkmuyor değilim.Yani bugün öğlen 11.30 da dava. Ama ben yine çok tedirginim. Ben bulunduğum şehirden davanın olduğu şehire geldim ailemle birlikte. Bir pürüz çıkmasından korkuyorum 😔 Ya maddeyi bıraktığını da anladım mantıklı konuşmasından vs. Çünkü bırakmamış olsa boşanmayacağım falan derdi. İlk defa iki medeni insan gibi konuşabildik. Bir yandan içim bu yönden rahat. Bir yandan da güvenemiyorum işte.Ya bizi bilerek buraya getirttiyse ve boşanmak istemiyorum derse diye. Söz konusu o olunca hiç bir şeyden emin olamıyorum 🤦🏻‍♀️ Yani buraya artık gerçekten önümü görebilmek için geldim. Sırf dava için. Yani eğer davaya gelmezse veya gelip de boşanmak istemiyorum derse çok kötü olur🤦🏻‍♀️ bunları düşünmekten uyuyamıyorum ya. Psikolojimi toparladım, artık şu boşanma da gerçekleşsin de önümü net göreyim, üstümden onun soyadı kalksın diye hayal kurarak geldim buraya. İçimi rahatlatıp uyumaya o kadar ihtiyacım var ki… Gelir ve boşanırız değil mi 😔
Umarım bir an önce boşanırsınız bugün konularınızı biliyorum lütfen sonucu haber verin bizlere de
Bu arada soyadı değişikliği olayı ise başladıktan sonra can sıkıcı oluyor ben yaşadım herkes soruyor vs hic gerek yok umarım tez vakitte biter davanız

İnşallah pürüz çıkmadan boşanırsın şekerim. Sınavın için de tebrik ederim mülakatının olumlu geçtiğini tahmin etmiştik zaten. Yolun bahtın açık olsun 💕

Umarım bir an önce boşanırsınız bugün konularınızı biliyorum lütfen sonucu haber verin bizlere de
Bu arada soyadı değişikliği olayı ise başladıktan sonra can sıkıcı oluyor ben yaşadım herkes soruyor vs hic gerek yok umarım tez vakitte biter davanız
Haber vereceğim çıkar çıkmaz, konu güncellemesi yapacağım. İnşallah 🙏🏻 İş yerinde yorum bile yapılması çok canımı sıkar

Yerinizde olsam “Kirik kolla bile sinav kazanmisim; otesi var mi“ cumlesini alnima dovme yaptirirdim. Muhtesem bir sey degil mi? 🍒

Dilerim hayat bundan sonra hep yuzunuzu guldursun. Simdiden hayirli olsun. 🌸
Yaa ne kadar pozitif bir yorum bu 😍 Gerçekten çok muhteşem bir şey 🌸 inşallah çok teşekkür ederim ☺️

X