Boşanma düşüncesi..

Pamukannesi83

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
15.201
62.745
Herkese merhaba,
Daha önceki konularımdan beni hatırlayanlarınız vardır mutlaka.
Baş belası bi kayınvalide,maddi zorluklar,iş hayatımdaki olumsuzluklar derken birde dün yıllardır tanışmadığım eşimin hiç bir anında olmayan sözde babası ile tanıştım. Tanışmaz olaydım.
Al birini vur ötekine. (Anne baba ayrı)
Adam herkesi bi kenara koyup farklı bi evlilik yapıp yolunu çizmiş zamanında şimdi ortaya çıkma zahmetinde bulundu ve bizi görmek istedi.
Bana ve eşime karşı Bi ton saçmalık bi ton aşağılamanın ardından eşim babası olacak kişiyi kibar bi dille senin artık gitmen gerekiyor diyerek çıkarttı aşağıda baya kavga ettiler.
Beni hiç bi zaman ezdirmedi hep dik durmaya çalıştı bunca sıkıntının sorunun içinde sanki hiç derdi yokmuscasına bana sarıldı gülümsedi. Huzur buldum sende dedi.
Ailemi ailesi gibi gördü. Babasından duymadığı şevkat cümlelerini benim babamdan duydu oda babamı ailemi bağrına bastı.
Evine bağlı,kötü bir alışkanlığı yok.
Allahı var dünya iyisi cok kıymetli biri eşim.
Ama ailesi,ama yaşattıkları ama duyduklarım bunca stres beni 1 yıllık evliliğimden soğuttu.
Ben 30 yıllık bekar hayatımda gerçekten sessiz sayılabilecek Saygılı bi evde büyüdüm yetiştim.
Bu aile bana cok kavga sever cok sivri dilli cok bencil geliyor.
Yüzüme bakıp evlenmeseydin ben senin baban değilim senin kendi baban var diyebilen kişiler benim maalesef seçtiğim ailem oldular.
Ama kaldıramıyorum. Aileme anlatmadım anlatamam onları üzemem zaten rahatsızlıkları var dahada mutsuz edemem.
O kadar yoruldum ki.
Ailesinin hesabını eşine kesemezsin diyenleriniz olacak doğru ama yoruldum. Cok yoruldum. Ne yapabilirim hiç bilmiyorum

Iletisimi keseceksiniz. Esiniz tüm bu toksik cevreden nasil yaptiysa iyi bir insan olarak cikmayi basarmis. Bu yüzden ailesini evinize sohbetinize katmayin.

Pamukannesi83

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
15.201
62.745
Gerçekten bende anlam veremiyorum o anneden o babadan nasıl böyle biri dünyaya gelmiş diye.

Onun icin zaten diyorum onlari evliliginize dahil edip huzurunuzu bozmayin. Mesafeli durun. Kendinizi her dramin icine cektirmeyin. Yuvaniz öyle huzurlu ve güclü olsun ki onlara ihtiyaciniz ä dahi olmasin. Herkes sevkatli cana yakin anne baba ister, ama herkes o kadar sansli degil. Biri evliligime dram tasimaya calissa bir güzel kaya olup carpiyorum milleti. Engelleme tuşu da cok güzel.

accessdenied

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2013
7.814
19.148
Kesinlike berbat insanlar.
Yani şuan bile ağlıyorum gerçekten ben bunlaro hak edecek ne yapmıs olabilirim diye hakaret etsem bu tepkiyi vermezdi belki baba dedim diye demediği kalmadı. Benim? babamında? gelini var benden ayırmaz kızı gibi görür bağrına basar çok üzgünüm çok yalnızım
Adam senin baban olmayi kabul etmedi diye, niye cok uzgunsun, cok yalnizsin yahu? Adamin babaligina mi bel baglamistin?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2882 gün geçti.

kivi01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2013
944
1.344
31
Eşiniz de size onlar gibi davranıyor olsaydı kesinlikle boşan derdim ama adamın zerre kadar suçu yok.
Bu devirde ailesi ve eşi arasında kalmadan haklıyı haksızı savunabilen erkek bulmak da büyük şans.
Size yapılanlar doğru degil hepimiz farkındayız ama size bu kadar iyi bir eş olan adamı yakmak da doğru değil.
Kimsenin evliliği, hayatı sorunsuz değil.
Mutluluk sarhoşu gibi etrafta gezen insanların bile bir sürü sıkıntısı var.
En mantıklısı siz iletişimi kesin eşiniz görüşmek isterse görüşsün ama boşanmak sizi daha çok yıpratır

iggyzo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2018
1.262
3.338
Seninle hep aynı zamanda aynı şeyleri yaşıyoruz. Dün gece boşanmayı düşündüm. Bir huzur duydum bu fikiri düşündüğüm icin çünkü çok yorgunum.. bazı davranışları asla haketmedim

Tarihci95

Norm Life Bebeğim
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2019
1.525
1.288
26
Ben olsam böyle mükemmel bir eş için evliliğimi feda etmem ama eşimle de sakin bir zamanda bu durumu konuşurdum. Ve babasıyla görüşmek istemediğimi söylerdim. Babasını da anlamadım insanın evladı evlenir de hiç gitmez mi? Anlamadım gitti. Keşke bizim ülkemizde de sadece çiftler evlense.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 161 cm. Başlangıç Kilom :93 Kg. Şimdiki Kilom :81.7 Kg.

TheQueeninthenorth

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2010
8.558
12.287
fazla naif geldiniz bana. yani evet saçma sapan insanlarmış eş ailesi, hele o baba tam iskele babası ve insanın elbet siniri bozulur ama eşinizden ayrılmayı düşünecek kadar zayıf davranmamalısınız. hele ki kendi babanızla ve geliniyle kıyaslamak filan çok gereksiz, herkesin yapısı başka. mümkün olduğunca görüşmemekten ve zihninizi onlarla meşgul etmemeye çalışmaktan başka çareniz yok.

Laale

Aşikârdır Zat-ı Hak
Pro Üye
13 Nisan 2007
27.085
72.018
42
Madem eşiniz bu kadar mükemmel bir adam niye sizi sorunlu anne babası ile karşı karşıya getiriyor onu anlamadım. Kendi görüşür,kozlarını paylaşır,ister iyi anlaşır,ister küser,ama sizi muhatap etmez.
Benim ailem problemli insanlar olsa bayramdan bayrama bile karşılaştırmazdım eşimi. Niye üzülsün ki haksız yere?

Oglak kizi

💫⭐️
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2015
4.213
5.955
Ben de eş ailesiyle görüşmüyorum, görüşmeyin silin, olmuyor mu? Eşiniz laf edecekse demek ki o kdr da iyi değilmiş. Ederse de etsin sizin psikolojinizden daha mı önemli? Ben 1 yılı geçti görüşmüyorum be bayramda ne seyranda. Telefondan da engelliler.