Konuşma Problemleri Bosanma

Geç konuşma, kekeleme, her türlü konuşma probleminin paylaşıldığı konular.

efsun0606

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
30
13
31
Merhaba
Esımle bosanma davası actık 1 sene sonra bosanıcaz ama kendısıle hıc son konusma yapmadık
Aılesı onun adına bıtı dedı ve bır daha hıc görmedım esımı yanı son ayrılık konusmamızı yapmadık ve ben son ayrılık konusmayı yapmak ıstıyorum ama esımı her gün bana karsı aılesı dolduruyo doldurdukları ıcınde esımle bulustumda kesın konusamıcam dıye düsünüyorum cünkü bana saldırıcak ama bu son ayrılık konusmasını yapmak ıstıyorum ıcımdekı herseyı yüzüne demek ıstıyorum sızce ne yapmalıyım ?

Ne gerek var ki böyle bir şeye? Gerilimi artıracaksınız, öfkeniz artacak, kötü yaşanmışlıklarınıza bir yenisini daha ekleyeceksiniz... bence hiç iletişime geçmemek en iyisi. Zaten ailesinin arkasına saklanarak yaşayan bir adamla yüz yüze nasıl bir verim almayı bekliyorsunuz ki?

Ailesi onu dolduruyor olsa bile söylediklerinin gerçeklik boyutu olmadığı için işin ayrılığa kadar gelmesi çok kötü olmuş. O son konuşmayı mahkemede yapmanız daha etkili olur bence. Çünkü şu uzuntuleri size yasattiktan sonra erkeklerin kafası biraz geç basar bittikten sonra çok pişman olacak

X