boşanmak istemekte haklimiyim

"Bence" babaannenin yaptığı davranış doğru olmayabilir ama taciz amaçlı değil. 100 defa da yazsak aynı şeyi söylerim.
İşiniz benimle değil ki konu sahibiyle. Ona fikrinizi belirtir yardımcı olursunuz, benim fikirlerim beni ilgilendiren kısmı. Fikirlerim sizlerin bakış açısına göre şekillenmiyor.

Aynen ya. Yaptığı kötü bir sey ama pedofiliymis istismarmis abartmaya gerek yok yani.

Aynen ya. Yaptığı kötü bir sey ama pedofiliymis istismarmis abartmaya gerek yok yani.
Tabi niyeti istismar olmayabilir fakat en yakınları bir çocuğu böylesi sakıncalı bir şekilde severken art niyetli insanlar çocuğa neler yapmaz.
Çocuk da bunu normal zanneder.İşte bundan sonrası çocuk için istismar olur.
Ayrıca ööğ iğrenç yani.

Tabi niyeti istismar olmayabilir fakat en yakınları bir çocuğu böylesi sakıncalı bir şekilde severken art niyetli insanlar çocuğa neler yapmaz.
Çocuk da bunu normal zanneder.İşte bundan sonrası çocuk için istismar olur.
Ayrıca ööğ iğrenç yani.

Aynen sizin soylediginiz mantikli. kvnin yaptigi cok kotu ama pinkstrapin söylediği gibi kadina iftira atmak yanlis işte

Ooo kaynanan isi biliyor kendini acindirmis esin annesine kiyamaz dinler boyle giderse olan sana olacak. Evliligin bozulsun istemiyorsan kaynananla iyi gecineksin o zaman cunku esin ona cok bagli. Kendini kv ye sevdir yaptiginin yanlis oldugundan bahset bi iki belki duzelir. Yada cocugun kac yasinda bilmiyorum ama ona anlat kotu birsey oldugunu babaannesi yapinca izin vermesin. Cocuk rahatsiz olursa belki esin annesini uyarir

Asla Özür dilemem ben bugüne kadar 20den fazla kez haklı oldum halde Özür diledim ve eşim ona düşkün oldugunu nerden cikardiniz her çocuk annesine düşkün ama hic bi zaman kendi istegiyle gidip evinde oturmaz sadece aciyor annesi oldugu icun seviyor ama bişey değişmicegi kesin sadce herkes burda boşan sanda kv cocugu görecek diyor ya öyle degil işte ben bosanirsam ancak gelir yanımda görür cok görmek istiyosa... bu sefer o gelip özür dilicek Özür dilemek büyük küçük işi degil yanlış yapan Özür diler ya artık kendine gelir yada kocami inadina birakmam uzaklara tasinirim ayda bir görür haftada 2 değil offf çok sinirliyim kusura bakmayin

Asla Özür dilemem ben bugüne kadar 20den fazla kez haklı oldum halde Özür diledim ve eşim ona düşkün oldugunu nerden cikardiniz her çocuk annesine düşkün ama hic bi zaman kendi istegiyle gidip evinde oturmaz sadece aciyor annesi oldugu icun seviyor ama bişey değişmicegi kesin sadce herkes burda boşan sanda kv cocugu görecek diyor ya öyle degil işte ben bosanirsam ancak gelir yanımda görür cok görmek istiyosa... bu sefer o gelip özür dilicek Özür dilemek büyük küçük işi degil yanlış yapan Özür diler ya artık kendine gelir yada kocami inadina birakmam uzaklara tasinirim ayda bir görür haftada 2 değil offf çok sinirliyim kusura bakmayin
Tatlım bu ses kaydıyla kayinvalidene dava acsan mesela. En azından gözü korkmuş olur. Hem sana hakaretten hem de çocuğa istismardan. Uzaklaştırma falan olur mu ki. Bilemedim. Çocuğa üzülüyorum çünkü. Size ayrı üzülüyorum zaten. Stres üzüntü sinir insanı yer bitirir.

Ozur dile demedim zaten sen haklisin ama arani iyi tut bence..
Kocani eline al. Uzaga tasinirsan bu seferde anneme yaziktir gunahtir sıkiliyor der yatiya getirir bi de boyle dusun

Gizli ses kaydı yasak delildir ve insanların konuşmalarını gizlice dinlemek suçtur. Eskiden ses kayıtları haberlerde yayınlanır, gizli kamera programları yapılırdı. Artık hepsi yasak. Ayrıca boşanınca çocupu yanınızda görmek zorunda değil. Yasal görüşme gününde çocuğu alır baba ve yine teslim etmesi gereken günde teslim eder. Vermezseniz de mahkeme kararına uymamaktan dolayı hakkınızda dava açılır.

X