Bosanmak istiyorum, ama!!

Avustralya’da yasiyorum. Turkiye’ye donmek istemiyorum aslinda. Oglumun burada egitim almasini istiyorum. Maasim hem ev hem gecinme konusunda yetersiz kalabilir o yuzden bir sureligine Turkiye’ye gidisi dusunmustum.
verdiginiz bilgiler icin tesekkurler. Burada kalmak icin neler yapilir bir arastiracagim.
insanlar sizin yeriniz de degil olmadıkları için o kadar rahat yorum yapabiliyor ki ben seni çok iyi anlıyorum çaresizligini üzüntünü güvensizligini hayal kırıklıgını bende hamileyim suan benim de eşim problemli bende çogu kez düşündüm boşanmayı he benimki sorumsuz degil sadece fazla agresif ve ters suan ne durumdasın bilmiyorum ama inan bana bizler çok güçlüyüz herseyin üstesinden geliriz ve bence yurtdışını bırakma kaldıgın yer buradan daha iyi

Tek diyecegim bu saatten sonra kendinize bunu yapmayin.
Herkes huzurlu, guzel bir evlilik hayal eder ve hak eder bunu.
Evlilik bu degil, esiniz tamamen bencil bir insan.
Asla da bu degismeyecek bunu bilin.

Hakkinizda hayirlisi olsun, bence bosanmaniz sizin ve cocugunuz icin en dogrusu.
Hayatin musterek olmasinin anlamini bilmeyen bir esiniz var, bana sorarsaniz iyi de bir baba olmayacak.

insanlar sizin yeriniz de degil olmadıkları için o kadar rahat yorum yapabiliyor ki ben seni çok iyi anlıyorum çaresizligini üzüntünü güvensizligini hayal kırıklıgını bende hamileyim suan benim de eşim problemli bende çogu kez düşündüm boşanmayı he benimki sorumsuz degil sadece fazla agresif ve ters suan ne durumdasın bilmiyorum ama inan bana bizler çok güçlüyüz herseyin üstesinden geliriz ve bence yurtdışını bırakma kaldıgın yer buradan daha iyi
Merhaba, size cook icten iyi sanslar diliyorum! hamileyken yasanan hayal kirikliklari insanda unutulmaz anilar birakir bilirim. Size onerim, ozellikle su donemde, saglikli bir hamilelik sureci icin elinizden geldiginde kafaniza birsey takmayin. Hayatta cok seyler oluyor, sonra biz uzuldugumuzle kaliyoruz. Ben bosaniyorum, size de hayatinizda mutlu olacaginiz ne varsa onu diliyorum! Sevgiler!

Çocuğunu görmesini yasaklamazsınız. Görmek isteyen şartlar ölçüsünde gelir ve yanınızda ailenizden de birileriyle birlikte istediği zaman gösterirsiniz. Bu konuda vicdan yapmanıza gerek yok ki. Siz huzurlu mutlu bir aile yaşantınızı bozup keyfi boşanmıyorsunuz. Kendinizi böyle üzmek yerine çözüme karar verin. Orada yalnızsınız bence bebeğinizle birlikte ailenizin yanına gelin. Onlara anlatın Hem sakin bir kafayla huzur içinde hem de onsuz nasıl bir hayat yaşayacağınıza ailenizin desteği ile karar verirsiniz. Boşanacaksanız belirtirsiniz buradan kararınızı. Şiddet eğilimi olan bir insana da oralarda tek başınıza maruz kalmamış olursunuz. Yaşadığınız mevcut küçük sıkıntılara yeni anne olmanızın verdiği zorluklarla mı tahammül edemiyorsunuz yoksa asla düzelmeyecek katı, asabi, şiddet eğilimli bir adamdan gerçekten boşanmanız mı gerekiyor burada sakince karar verin derim. Eğer eşiniz gerçekten aksi asabi, kadını hizmetçi gibi kullanan ve şiddet uygulamaya da teşebbüs eden biri ise bebeğinizi böyle bir ortamda büyümeye mahkum etmemeniz gerektiğini, bu şiddetten direk veya dolaylı olarak nasibini alacağını da bilin lütfen. Hayırlı ve doğru kararlarla güzel bir gelecek diliyorum size ve bebişinize

Boşaaaa onu..... ilki kotuydu ikincisidemi kotu... hep kadinlarmi kotu be adam sodun sende karsindakinde degil diye haykir yuzune ve al cocugunu don ulkene kur duzenini bunca stresin pskolojik siddetin ve kiybetin ortasinda dudup cekmek zorunda degilsin... cocgunu cok dusunen insan bunu yapmaz esine... cocugunu dusunen insan esine guzel davranir sorunlari olan kibirli egolu bir insan belli bosa gitsin neyini cekiyorsun yapma bunu kendine

Yemin ederim kendimi okudum. Tek farkimiz benim cocugum yok ve 6 aylik evliyim. Titiz, takintili, geri kafali yani tüm tanımlara uyuyor sizinle. Siz naptiniz merak ettim? Ben de boşanma asamasindayim. Ona soyledim blof yaptigimi düşünüyor. Pandemi nedeniyle dugunu ertelemistik. Esyalar Ceyizler de henuz alinmadi. Ama ayni evde onun bekar evinde yasiyoruz. Acaba düğün yapmadan boşanmak daha mi mantiklinl yoksa düğünü yapip mi ayrılmaliyim ondan emin degilim. Cok yiprandim. Sanki deliyle evliyim. Babasi da ayni. Ailesinin modu kocan ne derse o. Gerejtiginde ailenle dahi gorusmeyeceksin. Tam gerici tipler. Yemin ederim ailemde kimse kocami istemedi. Ah salak kafam anamin sozunu dinleyecektim.

Yemin ederim kendimi okudum. Tek farkimiz benim cocugum yok ve 6 aylik evliyim. Titiz, takintili, geri kafali yani tüm tanımlara uyuyor sizinle. Siz naptiniz merak ettim? Ben de boşanma asamasindayim. Ona soyledim blof yaptigimi düşünüyor. Pandemi nedeniyle dugunu ertelemistik. Esyalar Ceyizler de henuz alinmadi. Ama ayni evde onun bekar evinde yasiyoruz. Acaba düğün yapmadan boşanmak daha mi mantiklinl yoksa düğünü yapip mi ayrılmaliyim ondan emin degilim. Cok yiprandim. Sanki deliyle evliyim. Babasi da ayni. Ailesinin modu kocan ne derse o. Gerejtiginde ailenle dahi gorusmeyeceksin. Tam gerici tipler. Yemin ederim ailemde kimse kocami istemedi. Ah salak kafam anamin sozunu dinleyecektim.
Merhaba! Benim bosanma davasi surecim devam ediyor. Obsesif biriyle beraber olmak cok zor! Tabii siz bilirsiniz ama eger kesin kararliysaniz dugunu neden bekliyorsunuz? Bu sefer de dugun masrafi yaptirdi , derdi baska vs gibi bir suru anlamsiz suclamalar da bulunabilir. Ailemiz hayatimizda bizi kosulsuz seven, sirtimizi guvenle yasladigimiz enn buyuk en onemli sey. Ailenizle araniza kimsenin girmesine izin vermeyin.

Boşaaaa onu..... ilki kotuydu ikincisidemi kotu... hep kadinlarmi kotu be adam sodun sende karsindakinde degil diye haykir yuzune ve al cocugunu don ulkene kur duzenini bunca stresin pskolojik siddetin ve kiybetin ortasinda dudup cekmek zorunda degilsin... cocgunu cok dusunen insan bunu yapmaz esine... cocugunu dusunen insan esine guzel davranir sorunlari olan kibirli egolu bir insan belli bosa gitsin neyini cekiyorsun yapma bunu kendine
Kesinlikle haklisiniz! O yuzden ilk karisinin da neler yasadigini az cok kestirebiliyorum!

Sadece başını okudum. Ama bir erkek evlenip boşanmışsa %100 problemli bir tip olduğundan. Yoksa hiçbir kadın evliliğini bitirmek istemez. Hemen kadına atarlar suçu da. Geçimsizdi, problemliydi, kötü evlilik geçirdim ben çok masumum.. klişe hikaye :kahve:

X