Bosanmalimiyim...lütfen yardim

tuana8488

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2017
37
29
37
Arkadaşlar Merhaba kısaca size derdimi anlatmak istiyorum.hepinizin görüşleri çok değerli benim için.uzun zamandır takip ediyorum suan konu açmak için üye oldum.ben 2 yıllık evliyim 9 aylik bir bebegim var.esimle diyalogumuz hiç yok özel hayat da kalmadı 3 aydır.calisan bir bayanim.tum yük üzerimde.en ufak bir tartışmada bile günlerce konuşmayan evi Otel gibi kullanan bir kocam var artık hiç mutlu degilim huzurun yok iletişim kuramiyoruz için ona derdimi bile anlatamıyorum bosanma istiyorum ama fevri karar vermek istemiyorum aslında çok şey var ama özetle durum bu ne yapmalıyım nasıl davranmalı bosanma karari almadan once neye dikkat etmeliyim.degerli görüşlerinizi bekliyorum

CekiLinBenDoktorum

Amaaaan Zırt !
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
30 Aralık 2009
15.191
43.721
Oturup konuşacaksınız arkadaşım başka çaresi yok.
Derdi neymiş öğrenin
Sıkıntılarınızı paylaşın.
Konuşmak istemiyorsa bir kagıda yazmayı önerin ona.
Anlatsın ne var ne yoksa.
Yok bunların hiç birini yapmak istemiyorsa sorumsuz adamın neyini çekeceksin.

tuana8488

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2017
37
29
37
Oturup konuşacaksınız arkadaşım başka çaresi yok.
Derdi neymiş öğrenin
Sıkıntılarınızı paylaşın.
Konuşmak istemiyorsa bir kagıda yazmayı önerin ona.
Anlatsın ne var ne yoksa.
Yok bunların hiç birini yapmak istemiyorsa sorumsuz adamın neyini çekeceksin.
Hiç konuşmaya yanasmiyor ona göre bir sorun yok

Hayatinanlamisensin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2016
5.920
6.748
Siddet ve aldatma yoksa hemen bosanmayi dusunmeyin.siz elinizden geleni yaptiniz mi karsilikli konustunuzmu ne yapalim diye.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 604 gün geçti.

Janet Jak Esim

Durme, durme querido hijico
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2012
30.485
65.675
Bence bir terapiste gidin bi saat önce falan trt1de izledim böyle bir program yapmışlar sorunlu çiftler için. Gerçekten güzel. Siz de gidin çünkü büyük bir sorun görmedim, iletişimi çözebilirsiniz.

pembesu33

bayan pozitif :)
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2014
2.635
2.301
2 yıllık evlisiniz 3 aydır özel hayat kalmadı bunun evlilik olduğuna eminmisinz yoksa siz o evde evin hanımımısınız yoksa evi temizleyen yemek yapan para kazanan çocuğa bakan bi bakıcımısınız

tuana8488

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2017
37
29
37
Bence bir terapiste gidin bi saat önce falan trt1de izledim böyle bir program yapmışlar sorunlu çiftler için. Gerçekten güzel. Siz de gidin çünkü büyük bir sorun görmedim, iletişimi çözebilirsiniz.
Ben gideceğim zaten yarın başlıyor terapi ama esim de o zihniyet yok asla gelmez tek başıma gitmemin amacı da önce kendime gelmek normale dönmek ve öyle bir karar almak bu sırada sizden destek almak istedim

Hayatinanlamisensin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2016
5.920
6.748
2 yıllık evlisiniz 3 aydır özel hayat kalmadı bunun evlilik olduğuna eminmisinz yoksa siz o evde evin hanımımısınız yoksa evi temizleyen yemek yapan para kazanan çocuğa bakan bi bakıcımısınız
Arkadasi gaza getireceginize once evlilik kurtarilabilecek mi o boyuta bir baksak.minik bir bebek var neticede

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 604 gün geçti.

Janet Jak Esim

Durme, durme querido hijico
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2012
30.485
65.675
Ben gideceğim zaten yarın başlıyor terapi ama esim de o zihniyet yok asla gelmez tek başıma gitmemin amacı da önce kendime gelmek normale dönmek ve öyle bir karar almak bu sırada sizden destek almak istedim
Eşiniz neden gelmek istemiyor? Acaba sorun ne zaman başladı? İlk baştan beri mi böyleydi? Onu bu hale getiren sebep ne?

ilkduyansenol

kaça bölünebilirim
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2012
5.279
4.027
bence hemen pes etmeyin.belki bir sıkıntısı vardır paylaşamadığı,konuşmayı deneyin rahatsızlığınızı dile getirin ki bilsin dedim aldatma olayı var yazmışsınız tam detaylı anlatmadığınıda bizde yorum yaparken hata lı şeyler yazbiliyoruz

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1208 gün geçti.