bosanmaya karar verdim.gidemiyorum vicdan

denize dusen yavru ceylan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2018
11
0
iyi gunler arkadaslar esimle 10 yillik evliyiz bir kizim var esim cok takintili saplantili bit insan insana hayati zindan eden tiplerden sinirli fevri surekli sinir stres artik dayanamadigimi farketttim acikca dedim evleri ayiralim bir sure kafami toparlamam lazim beni tehdit ediyor bu evdrn gidersen bjr daha benj canli goremezsin ve daha onceki tartismalardada intihar girisimi oldu 2 kez korkiyorum evdrn gitmeye bir taraftanda bu hayat bana zindan oluyor dedim bu kadar aciz miisn kimsem.yok benim sizden baska diyor napicamm

Çok büyük geçmiş olsun. Allah yardimciniz olsun ve sabır versin. Aile buyukleriyle konuşun kabul etmiyorsa doktora ikna edin iki secenekten birtanesini secme hakkini tek verin. Bir ömür boylede geçmez

Doktora gitmesi gerektigini tekrar soyleyin. Doktor yardimi almasi evliliginiz izin cok onemli oldugunu soyleyin. Yine yapmazsa, kendinizi kurtarin derim. Bir de turkiye de var mi bilmiyorum ama Amerika da intihar hatti var mesela. Telefonla ulasiyorsun, yardim istiyorsun. Oyle birsey varsa, siz kendiniz arayip, esinizin intihar girisimlerini ve simdiki intihar planlarini soyleyebilirsiniz. Siz elinizden geleni yapin, vicdaniniz rahat etsin ama ona esaret yasamayin

X