Botoks etkili yaşlanma karşıtı yüz maskesi

isabel

La Vie En Rose
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
6 Mart 2012
17.594
21.704
45
kakao-maskesi.jpg


Yaşlanmayı geciktirici bir maskeye ihtiyaç duyuyorsanız bu maskeyi haftada 1 en fazla 2 kez uygulayabilirsiniz..Antioksidanlar içeren antiaging maskeşinin etkisini ilk yaptığınızda bile hissedeceksiniz..Bu maske tarifi ile cildinizin daha parlak görünmesini sağlayabilir ve yaşlanmasını geciktirebilirsiniz...

Maskenin içeriği bal,saf kakao,tarçın ve avakadodan oluşuyor..Bal cildimizdeki doğal yağları koruyor ve cildimizin daha esnek ,daha yumuşak olmasını sağlıyor..Kakao kolajen oluşumunu arttırıyor..Avakado bilinen en etkili antiaging gıdası..Ciltteki kırışıklıkları engelliyor ve var olan kırışıklıkları azaltıyor..

Gelelim maskemizin yapılışına

*1 adet avakado
*3 yemek kaşığı saf kakao
*2 yemek kaşığı bal
*1 çay kaşığı tarçın

Avakadoyu iyice eziyoruz ve diğer malzemeler ile iyice karıştırıyoruz..Elde edilen karışımı yüzümüze sürüyoruz ve yaklaşık 25 dakika bekledikten sonra ılık suyla yıkıyoruz.Bu maskeyi haftada en fazla 2 defa yapabilirsiniz..Cildinizin anında daha parlak,daha canlı olduğunu göreceksiniz..
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-02-2022

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 152 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizin başında ve vücudunda daha belirgin olacak. Lanugo bebeğinizn derisinde bulunan koruyucu verniğin tutulmasına yardımcı olur. Bebeğiniz doğduğunda lanugonun büyük bölümü kaybolmuş olacaktır. Artık çok fazla yorulmamaya dikkat edin çünkü bebeğinizin hızlı büyümesi kalbinize, akciğerinize ve böbreklerinize birleşik bir yük verecektir. Bebeğiniz emme ve yutma egzersizlerine devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın