Boy uzatma konusunda çok etkili olduğunu duydum

Eftelya01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2018
2
0
41
Aranızda growth plus kullanan var mı? 1 ayda 2-4 cm max 6 ayda 10-12 cm uzatma vadediyor. Ayrıca tamamen bitkisel ve 365 gün para iadesi garantisi olduğu söyleniyor kullanıp fayda görenler de olmuş. Kullanmak istiyorum ama güvenemiyorum. Kullanan veya kullanacak olanlar yardım lütfenn :))

Aranızda kullanan var mı? 1 ayda 2-4 cm max 6 ayda 10-12 cm uzatma vadediyor. Ayrıca tamamen bitkisel ve 365 gün para iadesi garantisi olduğu söyleniyor kullanıp fayda görenler de olmuş. Kullanmak istiyorum ama güvenemiyorum. Kullanan veya kullanacak olanlar yardım lütfenn :))
Ben o ürünü kullandım boyum kısaldı sakın almayınn :KK48:

bence onlari bosver, icinde neler oldugunu bilmiyorsun. Ben kizima hergün en az 2 bardak süt iciriyorum, balik hapi yagi ve biraz spor yaptiriyorum. ayriyetten keciboynuzu tozu ile pekmez, polen, arisütü, badem tozu, bal , susam ve nuskat tozu karisimi yaptim, her gün birer kasik ondan yediriyorum. Birde uskumru baligi yediriyorum. Bakalim uzuyacakmi görecem. Boyu suan 147 cm.

Aranızda growth plus kullanan var mı? 1 ayda 2-4 cm max 6 ayda 10-12 cm uzatma vadediyor. Ayrıca tamamen bitkisel ve 365 gün para iadesi garantisi olduğu söyleniyor kullanıp fayda görenler de olmuş. Kullanmak istiyorum ama güvenemiyorum. Kullanan veya kullanacak olanlar yardım lütfenn :))
Guvenmeyin bu tur seylere hem sagliginizi bozarsiniz hemde para tuzagi. Onun yerine sut icin balik yiyin. Veya balik yagi icin.

X