Boyadan yanan saçlarımı uzatıyorum

Tost tost

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2015
596
605
27
Canim saçların çok güzel uzamış. Benimkide senle aynı boyda. Sendede dikkatimi çeken uzadıkça uçları incelmis bendede aynı sorun var ama kestirmeye kıyamıyorum. Saçlarının rengine bayıldım. Kizilli kahveli çok güzel olmuş tam istediğim renk ama boyamaya korkuyorum. A101 den iyi güvenip almışsın. Bide dogallari boyamadim dedin yanlış anlamadiysam diplerini bırakıp ortasından başladın sanırım boyamaya. Nasıl yaptın onu tam anlayamadım. Dalgalı durmadı mi. Bende uçlarına hafif kahve artırmak istiyorum ama beceremem diye korkuyorum
Boyayi şok tan aldım 😊 boyama işini eşim yaptı. Evet dogal saçlarma hiç dokunmadık boyanın başladığı yerden eşim dikkatli bir şekilde boyadı geçiş lerde bir sorun yok hepsi aynı renk oldu koyu kumral renki çok beğendim benim saclairmda koyu kumral böyle güneşte kırmızı yansımaları olur belki Sende de vardır kendi doğal saçlarında o yansıma o yüzden çok doğal durdu tabi banyo yaptıkça akacak bende gerektiği surece yapacağım böyle böyle doğal saçıma kavuşurum
Saçlarımı kestirmeye kıyamıyorum evet uçlara doğru incelik var ama fazla değil biraz kırılma başladı 14 aydır hiç kesmiyorum kırık bile almadım biraz daha kırılsın 😊
Dalgalı duracak bir renk değildi birde cnm doğal saçımla aynı renk ama farklı bir renk yaparsan geçişler kötü olabilir

Eklentiler

• 20201206_155238.jpg
    20201206_155238.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 19

Tost tost

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2015
596
605
27
62 cm saç uzunluğum kırık almıştım 2 cm kadar kısaldılar 🤭neyse temizlendiler en azından .beni bir 5 veya 6 ay götürür yaz a doğru 5 cm falan kisaltirim çünkü uzadıkça incelme görüntüsü oluyor kesince dolu dolu duruyor.
Buraya yazmayı seviyorum ve başladığım işi bitirmek sonu olmayan yazıları vb şeyleri sevmiyorum uzun saçlı fotoğraf i mi buraya koyacağım birgün ....
Sende saç uzatmak için buradaysan eğer sadece sabret ve saçlarına gereken önemi ver seninde istediğin saç hayaline kavuşman dileğiyle 🤗🥳

Tost tost

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2015
596
605
27
Saçlarım uzadı kızlar elimi alttan belime koyunca rahatlıkla tutabiliyorum foto atacağım ama çok yoğunm hiç ölçmedim