Saç Uzatma Yöntemleri Boyadan yanan saçlarımı uzatıyorum

Arkadaşlar selam,
Benim de saçlarım boyadan yanmıştı. Belime gelecek olan saçlarımın yarısı koptu🥺 dax supergro aldım , normalde de saçlarım hızlı uzar ama dax o kadar da etki etmedi sanki. Hani yine uzuyor ama anlatıldığı gibi değil. Haftada 2-3 kez uyguluyorum. Bir de beraberinde elidor sağlıklı uzayan saçlarla saçlarımı şampuanlıyorum. Ama hazirandan bu yana istediğim gibi uzamadı🤷🏼‍♀️

Evet öyle yaptım da uzatabildim😁 kuaförler ucu kırı saç görünce acımıyorlar. Bir kere saçı uzun olan erkek bir kuaföre gitmistim, adam buraya gelen benim saçımdan daha uzun saçla ayrılamaz demisti psikopat😁
aaaaa fesat miş ooo🤣
saç uzatmak çok zor ve sabır isteyen bir süreç gerçekten uzarken de sağlıklı olması da zor kırılıyor kuruyor vs. boya yapmadığım için belkide böyle sağlıklı kalabiliyor ama boya yapmak için zor tutuyorum kendimi alışmışım renk değişikliğine bir yandanda özlemişim doğal saçımı sabredeceğim bakalım ..doğala geçelim birazda bu yüzden sadece kinanin başladığı yerden kaşmir kumral alıp doğal saçıma değdirmeden boyayacağım böyle böyle kendi doğal saçımı uzatacağım bakalım nasıl olacak burayada resimli koyup anlatacağım illaki birgün saç uzatmak isteyen buntopigi görecektir okuyacaktir☺ınş yararlı olur en büyük işimiz sabirr🙏

Arkadaşlar selam,
Benim de saçlarım boyadan yanmıştı. Belime gelecek olan saçlarımın yarısı koptu🥺 dax supergro aldım , normalde de saçlarım hızlı uzar ama dax o kadar da etki etmedi sanki. Hani yine uzuyor ama anlatıldığı gibi değil. Haftada 2-3 kez uyguluyorum. Bir de beraberinde elidor sağlıklı uzayan saçlarla saçlarımı şampuanlıyorum. Ama hazirandan bu yana istediğim gibi uzamadı🤷🏼‍♀️
saç en fazla ayda 3 ü görür bu da zor bir ihtimal cnm çok sağlıklı saça sahip olmak gerek mesala 1.5cm yasa 2 cm uzar saç ortalama dax ı çok övdüler ama ben hindistan cevizi yağı ve kantoron yağı sürüyorum ben beğendim bir tane kuaför sadee hindistan cevizi yağı nı öneriyordu saça denemelisin saç Uzatma gerçekten sabır işi 2cm uzadığını bile varsaysak 1 senede 24 cm yapar bele getirmek için 2 sene yani siz düşünün kendi saçınızı ölçüp hedefler koyabilirsiniz ben 39 cm ile başladım şuanda 59 cm hedefim 65 ve 14 ekimde saçlarımı kestireli tam bir yıl olacak 20 cm uzamış benim saç bir senede 1 sene sonra 20 cm uzarsa 😁tam belimde olur
bakımlardan vazgeçme boya işi ara verebilirsin pres isleri ısı vs. biraz uzak dur bebek gibi bakım gerek ve kim ne derse dessin bir bayanı gösteren saçı dır saç en güzel süs değerini bilelim ilerleyen yaşlardan itibaren saç yavaş uzuyor kısa kalan bile oluyor bedenimizi kendimizi sevelim 😍

Arkadaşlar selam,

Dax'ı ben abartılı buluyorum, indirimsiz 40 küsur lira olduğu zaman almıştım, o fiyata bile değmedi bence, şimdi uçmuş zaten. Tabiki yararı var, bakım yapıyor ama mucize bir uzama olmuyor, aynı bakım daha uygun fiyatlı yağlarla yapılabilir.

Saçı hızlı uzayan arkadaşlarımın ortak özelliği erken saatte uyumalarıydı, özellikle 2 arkadaşım her gün düzleştirici kullanıp düzenli boyatırlardı, saçlarini istedikleri gibi değiştirlerdi küt bile kestirseler 3-4 hafta sonra baya uzamiş olurdu.

Dax'ı ben abartılı buluyorum, indirimsiz 40 küsur lira olduğu zaman almıştım, o fiyata bile değmedi bence, şimdi uçmuş zaten. Tabiki yararı var, bakım yapıyor ama mucize bir uzama olmuyor, aynı bakım daha uygun fiyatlı yağlarla yapılabilir.

Saçı hızlı uzayan arkadaşlarımın ortak özelliği erken saatte uyumalarıydı, özellikle 2 arkadaşım her gün düzleştirici kullanıp düzenli boyatırlardı, saçlarini istedikleri gibi değiştirlerdi küt bile kestirseler 3-4 hafta sonra baya uzamiş olurdu.
Evet dax çok pahalı gerçek ten

Slm hanımlar size bir sıvı saç krem i tavsiye edeceğim denedim onayladım ne yalan soylıyım çok tereddütlü aldim:KK53: ama saçlarımı o kadar yumuşak yaptiki ben çok beğendim duş sonrası kullanılıyor durulanmaz ben banyoda hobinn saç kremini kullanıyorum onuda çok beğeniyorum fiyatları da tam bana göre:halay: plus Bim markette satılıyor 4.95tl
Gerçekten yumuşatıyor mu😯

Slm😍 burası tam günlüğüm oldu 😂neyse saç uzatmak çok yorucu bugün saçlarımı ölçtüm 61cm olmuş 62 ye gelmek üzere 13 kasım bugün.
6ekim de 59 cm di .1ay 7 günde iyi bir sonuç hiç uzamamasindan yine iyi zaten 1 ayda 5cm falan uzar gibi yalanlara inanmayın 1 ayda an fazlası 3 cm arkadaşlar. Ben bakımla arkasında ite ite bu kadar yapabiliyorum hiç uzanıyorsa doktora gidin vitamin eksikliği olabilir
Bugün kü bakımım bepanthen evigen redoxc ampulleri ve hindistan cevizi yağı karıştırdım 1 saat beklettim . Hindistan cevizi yağım bitti almayı düşünmüyorum 1 senedir kullanıyorum zaten ampulleri de bitirip zaten kalan ampullerle 2 kür yaparım kantoron yağı karıştıracagim onlarida ondan sonra bitti 😃 biraz yağ bakıma ara vereceğim 2 ay falan sonra karanfil yağı almayi düşünüyorum çok araştırmadım ama ona da geniş kapsamlı bakacağım. Ben hedefime yaklaşıyorum 💪hedef 65cm 😁hedeften sonra güzel bor kırık alma zamanı gelmiş olur dopdolu koca 1 yılımı verdim 😂😂😂 göğüs hizamdan aşağıda çok güzel saçlarım boya kına yok dahada düşünmüyorum 😍😍😍

Eklentiler

• 20201113_140059.jpg
    20201113_140059.jpg
    126,8 KB · Görüntüleme: 87
Slm kızlar bugün tam 9 ay sonra saçlarıma boya yaptım ama uzayan doğal saçlarımı boyamadan doğal saçlarıma hiç dokunmadım böylelikle doğal saçıma dönmeyi düşünüyorum doğal saçlarım uzamıştı uçta kalan boya kızıl di kınaydı yani çok açılmıştı rengi bende doğal saçımla eşitlemek için şok tan hope marka 6.0 koyu kumral aldim vallahi muhteşem oldu dip ten uzayan doğal saçım gibi
Saçlarımı ölçmedim kaç cm bilmiyorum ama epey uzadılar herhengi bir bakım yapmıyorum dinlensin biraz...
20201206_160158.jpg
20201206_160135.jpg
20201206_160052.jpg
20201206_155952.jpg

Canim saçların çok güzel uzamış. Benimkide senle aynı boyda. Sendede dikkatimi çeken uzadıkça uçları incelmis bendede aynı sorun var ama kestirmeye kıyamıyorum. Saçlarının rengine bayıldım. Kizilli kahveli çok güzel olmuş tam istediğim renk ama boyamaya korkuyorum. A101 den iyi güvenip almışsın. Bide dogallari boyamadim dedin yanlış anlamadiysam diplerini bırakıp ortasından başladın sanırım boyamaya. Nasıl yaptın onu tam anlayamadım. Dalgalı durmadı mi. Bende uçlarına hafif kahve artırmak istiyorum ama beceremem diye korkuyorum

Canim saçların çok güzel uzamış. Benimkide senle aynı boyda. Sendede dikkatimi çeken uzadıkça uçları incelmis bendede aynı sorun var ama kestirmeye kıyamıyorum. Saçlarının rengine bayıldım. Kizilli kahveli çok güzel olmuş tam istediğim renk ama boyamaya korkuyorum. A101 den iyi güvenip almışsın. Bide dogallari boyamadim dedin yanlış anlamadiysam diplerini bırakıp ortasından başladın sanırım boyamaya. Nasıl yaptın onu tam anlayamadım. Dalgalı durmadı mi. Bende uçlarına hafif kahve artırmak istiyorum ama beceremem diye korkuyorum
Boyayi şok tan aldım 😊 boyama işini eşim yaptı. Evet dogal saçlarma hiç dokunmadık boyanın başladığı yerden eşim dikkatli bir şekilde boyadı geçiş lerde bir sorun yok hepsi aynı renk oldu koyu kumral renki çok beğendim benim saclairmda koyu kumral böyle güneşte kırmızı yansımaları olur belki Sende de vardır kendi doğal saçlarında o yansıma o yüzden çok doğal durdu tabi banyo yaptıkça akacak bende gerektiği surece yapacağım böyle böyle doğal saçıma kavuşurum
Saçlarımı kestirmeye kıyamıyorum evet uçlara doğru incelik var ama fazla değil biraz kırılma başladı 14 aydır hiç kesmiyorum kırık bile almadım biraz daha kırılsın 😊
Dalgalı duracak bir renk değildi birde cnm doğal saçımla aynı renk ama farklı bir renk yaparsan geçişler kötü olabilir

Eklentiler

• 20201206_155238.jpg
    20201206_155238.jpg
    68,4 KB · Görüntüleme: 92
62 cm saç uzunluğum kırık almıştım 2 cm kadar kısaldılar 🤭neyse temizlendiler en azından .beni bir 5 veya 6 ay götürür yaz a doğru 5 cm falan kisaltirim çünkü uzadıkça incelme görüntüsü oluyor kesince dolu dolu duruyor.
Buraya yazmayı seviyorum ve başladığım işi bitirmek sonu olmayan yazıları vb şeyleri sevmiyorum uzun saçlı fotoğraf i mi buraya koyacağım birgün ....
Sende saç uzatmak için buradaysan eğer sadece sabret ve saçlarına gereken önemi ver seninde istediğin saç hayaline kavuşman dileğiyle 🤗🥳

Saçlarım uzadı kızlar elimi alttan belime koyunca rahatlıkla tutabiliyorum foto atacağım ama çok yoğunm hiç ölçmedim

Saçlarım uzadı kızlar elimi alttan belime koyunca rahatlıkla tutabiliyorum foto atacağım ama çok yoğunm hiç ölçmedim
Merhabaaa, 2024 yılından selaam :) belindeki saçları omzunda kestirip pişman olmuş biri olarak kendimi burada buldum. saçlarının son halini paylaşmamışsınnn merak ettim doğrusu

X