Böyle biriyle arkadaş kalmaya devam eder miydiniz yoksa ben mi çok kinciyim?

Evlenince insanın hesap vermesi gereken insanlar oluyor ...Kızın birden fazla sorumluluğu var ... Ha bekar olsa haklisiniz . Bi gün evlenince sizde anlarsınız her zaman her istediğinizi yapamıyorsunuz

Ben de senin yerinde olsam arkadasligimi bitiririm. Fevri de degilsin kindar da degilsin. Sadece verdigin degerin karsiligini istemissin deger gormek ilgilenilmek istemissin. Gelememesini anlarim ama arayip sormamasini anlamam.

Merhaba bence bekar olsaydi kesin gelirdi ama evli oldugu icin anlamak lazim biraz. O anda belliki esini falan birakio gelememis....

Ne dram, ne dram...

Ne kadar beklentilisiniz. Benim yıllar önceki halim... Ben bile bu kadar değildim.
Bu kadar beklentili olmayın. Sanki ölüm döşeğindeydiniz de gelip kurtarmadı kadın... Kadının çoluğu çocuğu var, belli belirsiz bir telefon açıyorsunuz, nereye koşacak, neden koşacak kadın belli değil... bir de şu var, aileniz yanınızda, siz arkadaşınıza telefon açabilecek ve kaç saat sonra aramış gelmiş çetelesini tutabilecek kadar iyiyseniz, ortada o kadaaar da büyük bir kriz yokmuş demek ki. Yoksa gözünüz kimseyi görmezdi. Bu kadar abartılı ve arabesk yaşamayın hayatı. Kadın gönül almak için uğraşmış durmuş işte, daha ne yapsın... Sanki insanlık suçu işlemiş gibi bir yargılar, infazlar. Ben o kadının yerinde olsam sizle arkadaşlığımı keserim. Sakız gibi uzatmışsınız olayı.
Uzatmadım aksine kestim muhatabı. Başla da cevaba gerek yok sanırım.

Yav he he, burada konu sahibine yüklenenler hiç samimi değil.

Siz sinir krizi geçireceksiniz, her haltına koştuğunuz arkadaşınız elinde sürekli telle gezen biri olmasına rağmen bi arayıp mesaj bile atmayacak (bebeği bırakıp gidemeyebilir, bi arama bi mesaj atmak çocuk oyuncağı) sonra siz de aman canım ne var olur böyle şeyler diyeceksiniz. Yersen.:işsiz:

Konu sahibi, bebeği bırakıp gelemezdi ama gayet de bi mesaj bi arama yapabilirdi yerden göğe kadar haklısın o konuda. Hatalı olduğun kısım, trip atıyorsun veya davranışın dışardan öyle görünüyor. O arkadaşına trip atma, özrünü nezaketen de olsa kabul et ama artık can ciğer arkadaş olma, mesafeli ol.

Çok geçmiş olsun bu arada.
Teşekkür ederim jasbafce. Banlanmıştım anca görüyorum kim neler yazmış.. Yine gelmişler üstüme. Anlamıyorum arkadaşlık kelimesine ben mi çok anlam yüklüyorum. Yoksa artık arkadaşlık olayı da mı zamanla evrildi aklım almıyor. Beni suçlu bulanların beni anladıklarını sanmıyorum ya da muhtemelen ben kendimi ve olayı tam olarak izah edemedim.
Dünyanın etrafımda döndüğünü düşündüğümü söyleyen de oldu prenses tribine girdiğimi düşünen de..
Çok şaşkınım çoğu yorumdan dolayı..

Kaç yaşındasın ergen falan mısın?
Haksızsın boyle devam edersen çok eş dost kaybedersin.
Şükür hiç eş dost kaybetmiyorum. Etrafimda cokca arkadasim ve bana yetecek kadar dostum var. Şükür ki sevilirim arkadaş ortamında bunu da hissettirirler.
Sanırım hayatımdan cikardigim o arkadaş gibi davranmadigim için onlara karşı seviyor olmalılar..

Ama o babasinin geldigini bilmiyor.Hastaneye gittigini de bilmiyor.Evde annesi var mi bilmiyor.Gel dedigine gire evde belli.Cunku bilse kadin derdi aciklamasinda soylerdi.Sadece cikamadim cocuk kv demis.Garip tekrar aramamasi merak etmemesi cok da iplemedigini gosteriyor.Kizin da beklemesi normal o ona cok kosmus.Tabiki tek tarafli olmamali.Ha ben olsam bir sogurdum.Ama davranisina gore yine affeder konusurdum.Ama gozumde asla eskisi gibi olmazdi.
Ama bir dinler affetmeye çalışırdım konu sahibi tek harekette silme.Elde olanlar bunlar iste.
Tulipacım desteğin ve beni anlamaya çalıştığın için teşekkür ederim. Iyi ki şu konuyu açmışım diyorum çünkü gerçekten dostluk diye bi olay kalmamış artık bunu gördüm bu konu sayesinde..
Öncesindeki bencilce tavırlarından sonra bu umursamaz tavrı ile gözümde bitti o yüzden sildim. Ya bide üstüne allahın het günü kaynanasının gorumcesinin onun bunun dedikodusunu yapar bana. Neler neler söyler arkalarından. O lafları kendi söylememiş gibi bide geçen gün sosyal medya hesabında bi foto paylaşıp altına görümce değil kızkardeş yazmış. Iyice irrite oldum ikiyuzlulugunden dolayı. Çokta affedilmeyi hakettiğini düşünmüyorum o yüzden.

Cocuk filan bahane boyle arkadas olmaz canim iyi yapmissin kesmen iyi olmus arkadasligini. Yok cocuk agliyordu falan bahane alirim cocugumu kosa kosa gelirim . Vefasizlik yapmis

Kovuldugu yere gitmiş tekrardan kadın.
Konu Sahibi kovmuş ya .
Aramamasi normal değil mi ?
Konu iyice kulaktan kulağa olmuş. Tekrar okuyun isterseniz. Kendisi benim kötü olduğum gün aradan rahat 7 saat sonra uğradı. Bahanelerini sıraladı bahane diyorum çünkü katiyyen inandırıcı gelmedi onu tanıyorum.. Ben de gayet düzgünce dinledim çokta cevap veremedim konuşamadım zaten ilacın etkisinden dolayı ve sonra gitti.ve bir daha 5 gün boyunca ne aradı ne sordu normalde Allahın het günü beni arayan bi insandan bahsediyorum... o kadar gun gectikten sonra evimize geldiginde annemle konustular ben ise o sira odamdaydim ve odama girmek istedoginde musait olmadigimi soylerek kibarca kendisini görmeyi istemedim.. Anlıcagınız ben kimseyi kovmadım. Nerden çıktı bu kovma onu anlamıyorum!

Cocuk filan bahane boyle arkadas olmaz canim iyi yapmissin kesmen iyi olmus arkadasligini. Yok cocuk agliyordu falan bahane alirim cocugumu kosa kosa gelirim . Vefasizlik yapmis
Gelmese bile bi aramasını beklerdim teli kapattığımda. Bazı kişiler boşver silme falan demiş ama bana faydası dokunmayan insanı fazladan hayatimda tutmanın ne anlamı var ki

Gelmese bile bi aramasını beklerdim teli kapattığımda. Bazı kişiler boşver silme falan demiş ama bana faydası dokunmayan insanı fazladan hayatimda tutmanın ne anlamı var ki
Bencede o kisiyle en fazla selam selam . Ya ahada oluyorsunuz yada ailenizden birine bisey oldu. Sen bakma bu kk ya . Baslarina boyle bisey gelse keserler adami

Biliyorum canım görüyorum en ufak bi olayda pencelerini nasil gosteriyorlar :) ama tavrımı ortaya net koydum diye ben kinci oldum
O da hatasini anlamistir artik szin icin o ikinci planda. Kafaniz sıkıstiginda emin ol o artik aklina gelmicek.. rahat ol barisin yine konusun ama mesafe sart

O da hatasini anlamistir artik szin icin o ikinci planda. Kafaniz sıkıstiginda emin ol o artik aklina gelmicek.. rahat ol barisin yine konusun ama mesafe sart
Normalde kafam sıkıştığında moralim bozulduğunda hiç onu aramazdım çünkü çok fazla kendimle alakalı şeyleri etrafima anlatmayı sevmem. Hep o arardı en ufak bise de beni..
O gün ise Allah'ın işi onu arıcağım tuttu iyi ki dr aramışım.. Yok bundan sonra benden alabileceği tek şey Allah'ın selamı olur zaten fazlası yok ona

Normalde kafam sıkıştığında moralim bozulduğunda hiç onu aramazdım çünkü çok fazla kendimle alakalı şeyleri etrafima anlatmayı sevmem. Hep o arardı en ufak bise de beni..
O gün ise Allah'ın işi onu arıcağım tuttu iyi ki dr aramışım.. Yok bundan sonra benden alabileceği tek şey Allah'ın selamı olur zaten fazlası yok ona
Aynen canim .

Fazla abartmışsın canım çocuk çocuğu kaynanası olan biri onu ancak evlendiğin zaman anlarsın

X