Böyle ilk buluşma mı olur ?

Fiona22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2018
720
1.435
34
Kizlar iyi geceler.
Hemen konuya giriyorum. Calistigim yerde biriyle tanistim, inanilmaz ilgi duydum ve o da bana ilgi duyuyor. Dune kadar sevgili degildik ama arkadas da degildik hani o arada bisey var ya adi olmayan :) oyleydik. Dunden sonra noldugumuzu ben de anlamadim,siz bana fikir verin.
Bu cocugun dunku hareketleri beni itti resmen.
Normalde calistigimiz arkadaslarimizla birlikte bir seyler yapiyorduk. Son zamanlarda bir kac kez birlikte basbasa bi yerlere ciktik. Sinemaya gittik, kitap almaya gittik,kahve ictik vs. Yani cok da ozel olmayan seylerdi.
Dun ilk kez aksam yemegine cikalim dedi. Tabi ben heyecandan mutluluktan ölüyorum. Bugun bana acilacak tamam diye.
Nereye gidecegiz vs dedim, ben biliyorum cok seveceksin dedi. Ilk kez aksam yemegine cikiyoruz,ozel bir randevu. Guya.
Suslendim,puslendim.
Ciktik,nereye gidiyoruz diyorum o da bakiniyor etrafa. Yani kendisi de bilmiyor :) sorun degil bilmeyebilir de bana niye oyle soyluyor ?
Ya kizlar belki benim hakkimda kotu dusuneceksiniz ama durum cig kofteciye gittik (bu arada severim ben ama ozel bir sey bekliyordum,oturacak bir yer en azindan) inanin masa filan yoktu. Bildiginiz bufe, adam sarip veriyor.
Saka mi yapiyor diye anlamadim yuzune baktim. Nerde oturacagiz dedim,2 dakikada yeriz sonra kahve iceriz dedi. Hem bak vegan diyor. Benim vejetaryenligimi de dusunmus.
Saka gibi ya. Aglasam mi gulsem mi ?
Cok sasirdim ya ilk kez yemege cikiyoruz adam ne diyor ?
Ben yemek yemeyecegim kahve icelim dedim. Oyle dememle bir cafeye gittik.
Tutturdu aksam yemegi diye iste neymis o kadar cikmisiz kesinlikle olmazmis, yemek yiyecekmisiz. Ilk buldugumuz cafeye gittik.
Ben siparisimi verdim. Gorevli cocuk icecek ister misiniz dedi, bu adam direkt yok dedi. Ya inanin cok yiyip ictigimden ya da bunlara cok anlam yukledigimden degil ama bir nezaket bir adap vardir degil mi ?
Yemeklerimizi yedik, o an zaten ben bi kaldim oyle kafamda soru isaretleri ile.
Neyse dedim yine. Artik kahve mahve istemiyordum yani adam yemegin yanindaki icecege burun kivirinca. Sonra hadi kahve icelim dedi menuyu istedi.
Burda bu kahveler ne kadar pahali, gereksiz vs. Diye mirildanmaya basladi.
Boyle demesini anlayabilirdim baska bir zaman olsaydi. Bu arada ortalama bir cafeydi ve fiyatlar orta halliydi.
Artik iyice bozuldum, kahve istemiyorum dedim,kalkalim dedim. Sonra yok dedi iki tane soyledi. Ya o kadar sacma ki bunlari yaptiktan sonra da gonlumu almaya calisti kendince.
Son olaya geciyorum, eve donuyoruz. Ben dolmusa binecegim. Aa otobus bedava bugun dedi. Yakin yerde oturuyoruz ayni araclara biniyoruz ve benim evim otobus duragina yakin sayilmaz. Bayagi bi yuruyorum o yuzden Minibusu tercih ediyorum. Ben otobusle gideyim sen minibusle dedi. Gozune baktim ya artik dalga mi geciyor diye nasil baktiysam artik " saka yapiyorum sen de hemen inandin olur mu oyle sey filan " . boyle bir luzumsuz ve manasiz saka anlayisi oldugunu da bilmiyordum. Bi hisimla geldim,yol boyunca da konusmadim.
Kendime o yol boyunca o kadar kizdim ki anlatamam. Kendi kendime gelin guvey olmama mi adamin benle dalga gecmesine mi hangisine kizacagimi sasirdim.
Inanin ne heveslerle gittim neyle karsilastim.
Bu arada ikimiz de tek yasiyoruz ve aylik gelirimiz gayet iyi.
Paradan ziyade bu cimriligi bu okuzlugu bu kadar gozler onune sermesine sasirdim. Sasirdim demek az kalir,sok gecirdim. Simdiye kadar boyle bi ortamda bulunmadik ve ozel bir gun olacak diye konustuk.
Ben bu kadar sacmaliktan sonra benimle dalga gectigini ve aramizdaki her neyse bitirmek icin bu yolu sectigini dusunuyorken o gece bana olan duygularini anlatan bir mesaj geldi, benden hoslandigini ve birlikte vakit gecirmekten ne kadar keyif aldigini vs yazmis. O aksamin uzerine harika bir duygu seli. Yani anlayacaginiz adamin yaptiklari kendi karakterinden kaynaklanan seylermis.
Cevap vermedim, icimden de gelmedi acikcasi. Boyle bir ilk bulusma olmamistir,o kadar kotuydu.
Bugun de cok uzgundu, iki kez odama geldi de neyse ki isim vardi da bi sekilde konusmadim.

E ben simdi ne yapayim ya ? Gormezden mi geleyim? Dunku cimrilik mi desem okuzluk mu desem ona mi denk geldim,anlik mi diyim ?
Cocuga bayiliyordum,sogudum resmen ya saka gibi. Bekledigim an geldi, tam evet bir seyler basliyor derken napti bu adam ? Aglasam mi gulsem mi ?
Hayir bir de simdiye kadar buna benzer bir sey de olmadi gerci dedigim gibi ozel bir sey de yapmamistik.
Ne yapmaliyim, bunlari konusmali miyim,konusmadan mi vazgecmeliyim?
Kafam cok karisik.

Adamın bence parası yok veya az parası var ondan böyle yapmış :KK66: ama yaptığını çocuk bile yapmaz. Siz iş yerinde mesafeyi koyun hić tekrar tekrar buluşmayın. Hayırdir bu ne soğukluk derse de açıkça burda yazdığınız gibi söyleyin. Utanmadan o utansın

Adamın bence parası yok veya az parası var ondan böyle yapmış :KK66: ama yaptığını çocuk bile yapmaz. Siz iş yerinde mesafeyi koyun hić tekrar tekrar buluşmayın. Hayırdir bu ne soğukluk derse de açıkça burda yazdığınız gibi söyleyin. Utanmadan o utansın

O da aklima geldi ama o kadar mi yok ya ?
Naptigi belli degildi dun. Nerden tutsam elimde kaliyor.

Konusmadan uzak durmaliyim degil mi ?
Okuz diye bagirmak istiyorum suratina suratina ya.
Ya maddi durumu olmayabilir doğru ona bir şey demem ama size karşı tavırları bana çok kaba geldi. Beraber kuru ekmek de yeseniz karşıdaki insan size kibar , romantik ve sizi degerli hissettirecek şekilde davransaydi hiç böyle hissetmezdiniz. Tavırlar çok kötü bence uzak dur derim. Sen mi adam edeceksin boşver ya.

Evet ya bu kadari normal mi? bence de degil.
Ben de tam boyle dusunuyodum sonra gece bir mesaj atmis. Dalga mi gecti hala anlamis degilim..
İsteyen istediğini düşünsün biri beni ilk buluşmada çiğ köfteciye( hem de ayakta dikilerek) götürse o buluşmanın 2.si asla olamaz.

Böyle şeyler biraz samimiyet gerektirir.Sevgilim olsa tabi ki bir süre sonra her yere giderim, çiğ köfteciye de.
Ama bu size değer vermediğini gösteriyor.

X