Boyle insanlardan gina geldi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ay gerçekten ya. içimi baydı bayık bayık kendine methiyeler dizmiş bi de. kalkmış burda dedikodusunu yapıyor x kişinin. karşıdakinin de savunma yapamayacağını düşünüyor ama üye çıkıp ağzına etse yeri şu an.
Tek dedikodusunu yapsa neyse,bir de kadın içini dökmüş 'ablam bile dinlemiyor' diye,üzücü bir şey paylasmis. Defalarca vurgulamış, "oz ablası dinlemedi ben dinledim" diye. Diğer şeyler neyse ama seninle derdini paylasan insanı paylaştığı derdinden vurmak kötü kalbin işi. Ve burada okuyacağını da biliyor. O kadar "merhametli,hassas,duygusal" birinden beklenecek bir davranis değil.
Ama işte bizim insanımız nedense kendine karşı asla objektif bakamıyor. Konu sahibi de öyle biri heralde

Niye herkes size dert anlatıyor? Bana anlatmıyor mesela herkes. Eğer ilgilenirsem sorarsam anlatırlar. Demem o ki siz adım atıyorsunuz anlatıyor millet demekki. Sonra da burda herkes dert anlatıyor yoruldum kullanılıyorum vs🙄 Tepki vermek hayır demek neden zor bizim milletimize anlamam. Ben sıkılırım mesela tanımadığım etmediğim kimsenin hayatını dinlemeyi derdini dinlemeyi bu kadar. Banane elin adamıyla ilişkisi ayrılıp barışması. Başıboş durmayın kafanızı bedeninizi yorun bunlara takacak yer kalmasın.

Niye herkes size dert anlatıyor? Bana anlatmıyor mesela herkes. Eğer ilgilenirsem sorarsam anlatırlar. Demem o ki siz adım atıyorsunuz anlatıyor millet demekki. Sonra da burda herkes dert anlatıyor yoruldum kullanılıyorum vs🙄 Tepki vermek hayır demek neden zor bizim milletimize anlamam. Ben sıkılırım mesela tanımadığım etmediğim kimsenin hayatını dinlemeyi derdini dinlemeyi bu kadar. Banane elin adamıyla ilişkisi ayrılıp barışması. Başıboş durmayın kafanızı bedeninizi yorun bunlara takacak yer kalmasın.
Çünkü ilk önce konu sahibi anlatmış derdini. Karşı taraf anlatmaya başlayınca da sıkılmış dinlemekten. Kendi anlatsaydı sıkılmazdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X