boyle tanısma(evlılık) hıkayesı duymadınız :))

aktasozlem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
214
1
YENI OKUL BITMISDI VE YAZ SITAJI YAPIYORDUM YENI HEMSIRE ADAYIYDIM.EVIM ILE HASATNE ARASI 30DK.HER EVE GIDISIMDE BIRISI BENIMLE EVIME KADAR GELIRDI BEN COK TEDIRGIN OLMUSDUM BU BI GUN BOLE IKIGUN BOLE DEVAM ETTI VE HASTANEDE CALISAN BI SEKRETER ARKADAS BANA BI TANIDIGINI OLDUGUNU VE CIKMA TEKLIF ETTIGINI SOLEDI.VE BIRGUN OGLE YEMEGINE CIKMISDIK OKISIYIDE GETIRMISDI BU COCUK BENI HERGUN EVIME KADAR GETIREN BENI TAKIP EDEN COCUKTU BENDE BBUNDAN HOSLANDIM VE ARAMIZDA YENI BI ASK DOGDU CIKMAYA BASLADIK VE ASTSUBAYDI KENDISI OSIRALAR BIZIM BI AKRABAMIZ BENI ISDEMEYE GELIYODU VE BABAMDA DAHA KUCUK DIYE OLMAZ DIYORDU BUNLAR SIK SIK GELIYORLARDI.BU AKRABAMIZZ OLAN COCUK BABA BEN ISDEMIYORUM NIYE GIDIP KIZA BAKIYOSUNUZ DIYE SIKISTIRIYO TABI AILESINI SONRA O COCUK AKRABAMIZ OLAN KIM BU KIZ DIYE SORUYO VE AILESI ANLATIYO HEMSIRRE YENI MEZUN OLDU OGLAN DIYO BABA BU KIZ NERDE OTURYO ONLARDA DIYOLAR TARIF EDIYOLAR ISDE FIZIKSEL OZELLIKLERDEN BAHSEDIYOLAR OGLAN DIYOR BEN O KIZI TANIYORUM O BENIM CIKTIGIM KIZ VE BENI ARIYORR BIZ AKRABAYIZZ BABAMLARIN BENI EVLENMEK ICIN ZORLADIKLARI KIZDA SENSIN SOK OLDUK IKIMIZDE BIRILERI ILE EVLENDIRMEK ICIN ZORLANIYORUZ VE BU INSANLARIN IKIMIZ OLDUGUNU BILMIYORUZZ VE ALLAHIMA SUKUR OLSUNKI O CIKMIS KARSIMA ONU TANIDIGIM ICIN COK MUTLUYUM IYIKI VARSIN Şeniz:1hug:ALLAH HERKESIN GONLUNE GORE VERSIN BISENE BI AY OLDU AMA DUN GIBI GUNLERIM SEVGIM TAPTAZE

Son düzenleme:
ayyy inanmıyorum canım benim allah tamamına erdirsin inşallah..kaderin böylesi çok mutlu olun inşallah...
hani bir söz vardır ya..
KISMETSE GELİR ÇİNDEN YEMENDEN KISMET DEĞİLSE NE GELİR ELDEN...

Tesekkur ederım canım ya allahım senın ıcın sana layık olan kalbıne gore bırını cıkarsın amınnn:)

Ne kadar farklı aslında biribiriniz için uğraşıyor aileleriniz ama siz farkında değilsiniz
Allah bozmasın canım bir ömür mutlu olursunuz işallah :nazar:

Hepınıze cok tesekkur ederım arkadaslarım allahım herkesın gonlune gore versın hayırlısını ısdeyın rabbımden emın olun cıkıyo yeterkı hayırlısını ısdeyın allahım benım teddıgım mutlulugu herkese sızlere de nasıp etsın

cnm bi ömür mutluluklar diliyorum.ilginç ve bi okadarda güzel.bu arada akrabamısınız gerçekten :)) nasıl görmediniz hiç birbirinizi

tesekkur ederım canım benım yakın akraba degılız sadece anne babalarımız dugunde bayramda gorusuyolar okadar cocuklar tanımazlar bırbırını bızde neye ugradıgımızı saırmısdık akraba vede oıkı zorlanan kısının bızler oldugumuzu

çok güzel rabbim mutluluğunuzu daim etsin inş bende böyle sevip mutlu olacağım biriyle tanışırım

Allah herkesin karşısına doğru zamanda doğru insanı çıkarsın.....mutluluğunuz daim olsun inşaallah...:kahve:

aynı Türk filmlerindeki gibi bir hikayen varmış..Allah mutlu mesut etsin inş..

ay çok güzel yaa
hem severek hem de görücü usulu..
iki tarafında gönlü olmuşş..:jeyyar:

ay çok şeker ya film gibi olmuş kaderiniz bir yazılmış ne güzel:)

X