Boyun bölgesindeki derin çizgiler

aristotoles

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2014
40
29
26
Merhabalar başlıktan da anlaşılacağı üzerine boyun bölgemde kırışıklık diyemeyeceğim çok derin yatay çizgiler var. Fikir sahibi olabilmeniz için fotoğraf koydum. Yaşım 22. Takdir edersiniz ki bu görüntü beni çok rahatsız ediyor. Öyleki boynuma fular takmadan yapamıyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Hangi yöntemle geçer? Fiyatları ne kadar?

Eklentiler

• bbbb.jpg
    bbbb.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 193
  • bb.jpg
    bb.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 272
benimde var yatay çizgilerim aynı böyle ama yaşım olarak normal diyorum .22 yaş için boyun çizgileri için çok erken .Sebep olarak baş eğik pozisyonda çok durmak olabilir belki (cep tel kullanımı gibi )Boyun çizgileri için aşı ya da dolgu uygulaması var sanırım

benimde var yatay çizgilerim aynı böyle ama yaşım olarak normal diyorum .22 yaş için boyun çizgileri için çok erken .Sebep olarak baş eğik pozisyonda çok durmak olabilir belki (cep tel kullanımı gibi )Boyun çizgileri için aşı ya da dolgu uygulaması var sanırım
evet bir iki estetisyenle görüştüm birçok uygulama varmış Allahın izniyle coronavirüsten bir kurtulalım hayırlısıyla gidicem görüşmeye. İlginiz ve yanıtınız için çok tesekkur ederim mutlu oldum :) sagolun

Benim de aynı senin gibi yaşım 25 ama uzun yıllardır bu şekilde. Yapım öyleymiş oldukça mutluyum 😊 Takılacağın bir durum değil yaşlılık çizgisi daha Farklı oluyor bu tamamen yapı meselesi

X