Bozuk mu test yoksa beynim ban oyun mu oynuyor

Limon11

Kaldırım mühendisi
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2018
2.214
2.691
Aksam test yapmıştım koca bir tek cizgi şimdi sanki ikinci cizgi var .elim ayagima dolastiii

Not : idrarı fazla damlatmadim bu arada suyu az ictigim zaman rengi boyle oluyor

Eklentiler

• IMG_20180906_083009~2.jpg
    IMG_20180906_083009~2.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 167
Aksam test yapmıştım koca bir tek cizgi şimdi sanki ikinci cizgi var .elim ayagima dolastiii

Not : idrarı fazla damlatmadim bu arada suyu az ictigim zaman rengi boyle oluyor
Resim goremedim.
Testler bazen ikinci cizgi cikarabiliyot.
Testi tekrarlayin. İlk on dkyi dikkate alin

Evet cizgi var ama guven olmuyor bazen test cizgisi de sonradan cikabiliyor
. dedigim gibi cok merak ediyosaniz bi kan testi de yaptirabilirsiniz. Rabbim gonlunuze gore versin

Kaç damla idrar damlattın canım?

Evet cizgi var ama guven olmuyor bazen test cizgisi de sonradan cikabiliyor
. dedigim gibi cok merak ediyosaniz bi kan testi de yaptirabilirsiniz. Rabbim gonlunuze gore versin
Ya cildiricam suan esim varskosel ameliyatı olalı 3ay oldu hic ihtimal veremiyorum hala :)))

3 damla su az ictigim de rengi koyu oluyor idrimin adetim 20 güne yakın gecikti zaten geçikiyor diye ihtimal vermiyordum

20gün gecikme için çok silik canım ayrıca hemen çıkması gerekirdi çizginin. Kan verdin mi

Bu testlerin bazılarında test kuruduktan sonra silik bir cizgi cıkabiliyor ayrıca reglden o kadar grçiktiyse cıkmalıydı ya

Benim hamileliğim adetim 30 gün geçtikten sonra olmuştu belli olmaz yani sabah tekrar et bence

Arkadaşlar tekrar sabah test yaptım t çizgisi hemen belli oldu ve saniyeler içinde kayboldu net bakınca hafif bir çizgi var renksiz oda testin çizgisi galiba ve ben hala adet olmadım :KK43::KK61:

Arkadaşlar tekrar sabah test yaptım t çizgisi hemen belli oldu ve saniyeler içinde kayboldu net bakınca hafif bir çizgi var renksiz oda testin çizgisi galiba ve ben hala adet olmadım :KK43::KK61:

Resmi yükle bakalım canım

X