Güneş Kremleri Bronzlaştırıcı Mendiller

Güneş kremleri, bronzlaşma

eva__

<3 Tek Başına <3
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2009
169
0
Bronzlaştırı mendillerden kullanan var mı aranızda arkadaşlar.Varsadan eğer ne kadar sürede etki ediyorr ve pas gibi bir etki veriyor mu?

ben kullandım fakat istediğim sonucu alamadım hem turuncu bi renk oluştu hemde gölgeli kaldı tek renk sağlamadı belki ben becerememiş olabilirim kullanmayı çünkü ilk kez kullanışımdı ama acıkcası memnun kalmadım ve bir daha denemedim ayrıca ellerim de turuncu oldu sanki kına sürülmüş gibi kınayı hiç sevmediğim için hiç ama hiç memnun kalmadım. eğer kullanacaksan sana tavsiyem eldiven kullan ama doğal bronzluk gibi olması mümkün değil tabiki

evet eşit bi şekilde sürmek lazm ve bunuda ayarlamak zor oluo önermiorm o yüzden ben

tatlım hiç tavsiye etmem inan domatesin kabuğunu zar şeklinde soyup kabukları yüzüne eşit olarak sür aynı etkiyi gösteriyor , hem cildi gerginleştirir vede tamamen organik çok ciddiyim. bir mendili dene , birde domatesi fark olmadığını görüceksinyerimseniben

Bende bunlardan korttuğum için birde sizlere danışayım dedim.Tam tahmin ettiğim gibi olmuş.Bilgi verdiğiniz için hepinize teşekkür ederim a.s.

Allah Allah bu mendil sadece bende mi işe yaradı?
yüzyılın icadı gibi geliyor bana açıkcası.
gayet güneşten kararmışım gibi oluyor,
sürdükten 4 saat sonra falan tam etkisini gösteriyor.
belki kullandığımız markalar farklıdır. ama ben bayıldım bu ürüne.

bende mendıl olayını kullandım memnunda kaldım ama ne bılım kokusu yanık gıbı oluo kotu oluo onada bı care bulsadalr:)

bende mendıl olayını kullandım memnunda kaldım ama ne bılım kokusu yanık gıbı oluo kotu oluo onada bı care bulsadalr:)

aynen renk olarak memnun kaldım ama ten kokumu değiştirdi.
yani ilk duş alana kadar ten kokusu böyle metalimsi oluyor sanki.
duştan sonra normale dönüyor ama tenin rengi de biraz açılıyor haliyle.

X