Tüp Bebek Merkezleri Brüksel Tüp Bebek Merkezi Yücel Kahraman hk bilgisi olanlar??

Merhabalar bende buruksel tüp bebek merkezinde tedavi görüyorum yorumları tek tek okudum çoğu eski yorumlar şuan bu merkezde tedavi gören var mi acaba benim iki arkadaşımda burda bebeklerine kavuştu ilk denemede hatta birisi dondurulmuslari ikinci bebeğini yaptı ikisi arkadaşımda da problemler vardı hattı birisine tüp bebekle bile hamile kalamazsin diyen doktorlar oldu ama Ikiside brükselde mucizelerine kavuştu olumlu olumsuz bütün yorumları okudum her hastane ve doktor için iyi ve kötü yorumlar var ben kendi adıma henüz bir ilerleme kaydetmedim yumurta rezervim az olduğu için sağlıklı bi emriyo elde edemedik ama ben yinede burda tedavime devam edeceğim olumlu bir sonuç alırım yada alamam bilemiyorum ama şunu söyleye bilirim yücel hocada husamettin hocada işinde çok iyi gerçekten
Merhaba canım, fiyat ne acaba Brüksel de .memnun musunuz ?

Merhabalar bende buruksel tüp bebek merkezinde tedavi görüyorum yorumları tek tek okudum çoğu eski yorumlar şuan bu merkezde tedavi gören var mi acaba benim iki arkadaşımda burda bebeklerine kavuştu ilk denemede hatta birisi dondurulmuslari ikinci bebeğini yaptı ikisi arkadaşımda da problemler vardı hattı birisine tüp bebekle bile hamile kalamazsin diyen doktorlar oldu ama Ikiside brükselde mucizelerine kavuştu olumlu olumsuz bütün yorumları okudum her hastane ve doktor için iyi ve kötü yorumlar var ben kendi adıma henüz bir ilerleme kaydetmedim yumurta rezervim az olduğu için sağlıklı bi emriyo elde edemedik ama ben yinede burda tedavime devam edeceğim olumlu bir sonuç alırım yada alamam bilemiyorum ama şunu söyleye bilirim yücel hocada husamettin hocada işinde çok iyi gerçekten
Merhaba, ben de orada tekrar tedavideyim şu an. Brüksel de kalan son iki embriyomu transfer ettireceğim. Umarım bu sefer tutar. İlk seferi taze embriyo ile tuttu ama düşükle sonuçlandı.

Her yer için olumlu olumsuz görüş oluyor. Ben Brüksel’de tedaviye başlamadan önce Prof. Dr. Engin Oral’a ve Göztepe Medical Park’tan Doç.Dr. Nur Dokuzeylül’le görüştüm. Onlarla tedavim nasıl ilerlerdi bilemem, ancak Engin beyle hiç uyuşmadık, içime sinmedi. Nur hanım ise tam tersi, çok olumlu geçti görüşmemiz. Onda tedaviye başlamayı düşünmüştüm. Fakat başka şeyler araya girince Brüksel’den Yücel hoca ile olası bir ameliyat için görüşmem oldu. Kendisi ameliyata gerek olmadığını, tedaviye hemen başlayabileceğimi söyledi. Yücel hocayı da çok olumlu buldum ve orada kaldım. İçime sinmeseydi Göztepe’ye gidecektim büyük ihtimal. Ama Yücel hoca cidden profesyonel ve alanında da başarılı bir doktor. Az ve öz konuşur, sadece gerektiği kadar. Kimisi için bu olumsuzdur belki. Benim için gayet uygun. Sohbete gitmiyorum sonuçta, bir tedavi sürecinden geçiyorum. Önemli olan süreç ve sonuç.
Şimdilik dondurulmuş embriyolarım var. Gelecek hafta transfer olacak. Umarım tek seferde başarılı olur. Ama olsun olmasın ben genel olarak Yücel hocadan da, Hüsamettin beyden de, herhangi çalışanlarından da çok memnun kaldım. Sonuç da olumlu olur diye umuyorum.

X