Bu adam bitirmek mi istiyor?

Bitirdim zaten, umarım geri adım atmam ama kararım net şuan
Şu an sana cazip gelir çok gençsin oda genç yaşta ama bu adamla evlendiğini düşün 10 sene sonrasini pişman olursun .
Bide kendince senin üstünde hakimiyet kurmaya çalışıyor adam sorunlu.
Başkasını bul kafanı dağıt

Şu an sana cazip gelir çok gençsin oda genç yaşta ama bu adamla evlendiğini düşün 10 sene sonrasini pişman olursun .
Evet sonrasına ihtimal bile vermiyorum ama kopamıyordum da. Kafamı başka seylerle dağıtmaya okula odaklanmaya çalışıyorum bu aralar umarım böyle sürer.

Evet sonrasına ihtimal bile vermiyorum ama kopamıyordum da. Kafamı başka seylerle dağıtmaya okula odaklanmaya çalışıyorum bu aralar umarım böyle sürer.
Zamanla koparsin canım
Hayatına yeni insanlar girince .
Toksik durumlara sakın izin verme.
40 yaşında bir çocuk babası adam bu .
Olgunlaşmamış.
Genç kız peşinde işte .
Avcı tipler bunlar manipülasyon yaparak gençlerin beynine giriyorlar .
Sen bıraksan bile o seni bırakmak istemez ama sen tavrını köy.
Biz anlasamayiz çok yaş farkı var aramızda asabilcegimizi sanmıyorum diye bir msj at ve bitir .
Üç gün ağlarsın üzülürsün ama hayatının geri kalanını kurtarmış olursun .

20 yaşında kıza 40 yaşında amcanın nesi cazip geliyor, para desen o da yok .

20 yaşında kıza 40 yaşında amcanın nesi cazip geliyor, para desen o da yok .
Canım kızımız çok tecrubuslz.
Manipülasyon yapıyorlar bu adamlar.
Önce ilgiye boğup kızın ilgisini çektikten sonra kendilerini çekiyorlar bu sefer ne oluyor kız o ilgiyi geri almak için çabalıyor o cabaladikca daha çok bağlanıyor.
Adamda yok ayrılırım yok aramam bitti eğer şunu yapmazsan biter vs diyerek her dediğini yaptırmaya çalışıyor .

Önce ilgiye boğup kızın ilgisini çektikten sonra kendilerini çekiyorlar bu sefer ne oluyor kız o ilgiyi geri almak için çabalıyor o cabaladikca daha çok bağlanıyor.
Adamda yok ayrılırım yok aramam bitti eğer şunu yapmazsan biter vs diyerek her dediğini yaptırmaya çalışıyor .
Aynen öyle oldu olayların ilerleyişi başından beri farkındaydım manipüle etmeyi çok iyi becerdiğinin ama ilgisi mi hoşuma gitti herkesten farklı ne vardı onda bilmiyorum

Aynen öyle oldu olayların ilerleyişi başından beri farkındaydım manipüle etmeyi çok iyi becerdiğinin ama ilgisi mi hoşuma gitti herkesten farklı ne vardı onda bilmiyorum
Herkesten farkı deneyimi .
Senin yaşlarındaki çocuklar deneyimsiz
Olay bu
Bak sana özelden yazıcam

Herif 40 yaşında , boşanmış, çocuklu.
Kız 20 yaşında, gencecik.
Herifin 10 yıl sonra kronik hastalıklar, yaş ilerlemesi gibi sebeplerden her türlü takati düşecek, kızın oraya gelmesine bir ömür var daha.
Bu kadar büyük bir denge sorununu paradan daha iyi kapatacak şey yok, ama ta taaam adam çulsuz .

Bu kadar yani.

Herif 40 yaşında , boşanmış, çocuklu.
Kız 20 yaşında, gencecik.
Herifin 10 yıl sonra kronik hastalıklar, yaş ilerlemesi gibi sebeplerden her türlü takati düşecek, kızın oraya gelmesine bir ömür var daha.
Bu kadar büyük bir denge sorununu paradan daha iyi kapatacak şey yok, ama ta taaam adam çulsuz .

Bu kadar yani.
Ay parada kapatmaz bence ya
O adamla yatağa giriyorsun günün sonunda ž🤮
Bilmiyorum hiç benlik değil ama işte oluyor böyle ilişkiler

X