bu adamı buluşmaya ben mi ikna edeyim yani ?!

Kendine güvenen bir insan değil amaç sadece vakit öldürmek kendine gel artık bence...

Aynı şehirdesiniz ve 5 aydır görüşmediniz mi?? Sizinle yüzyüze görüşmesine engel birşeyler var bence. Evli değildir herhalde, uzaktan tanıdığımız biri demişsin çünkü. Ama başka sevgilisi olabilir, o yüzden sizle dışarda görüşmek istemiyor olabilir. 5 ay sonunda yüzyüze görüşelim deyince, allak bullak oldum demesi çok komik:) Orda bilerek o şekilde konuşup, kesin bir cevap vermeyip konuyu geçiştirmiş. Eğer hala buluşmadıysanız, ben facebooku kapatıcam deyin ne diyecek bakalım

Ben de bi oyun sayesinde biriyle tanıştım 4 ay kadardır konuşuyoruz. Sesimi duymak için ilk önce o aradı, sana yakın bi şehirde arkadaşım var gidersem senin yanına da gelirim diyen o oldu. Kaldı ki bizim aramızda 1281 km var. Teklif ondan gelsin görüşmek istemezse de sen açma konuyu önüne bak

Teklif ondan gelsin. Siz artık söyleyeceğinizi söylemişsiniz. Hep sanal ortamda da takılmak istiyor olabilir. bu şekilde devam ettirirse de cevap yazmazsınız olur biter.

Bence açıkça konuşun. 'Sen benimle gerçek anlamda sevgili mi olmak istiyorsun yoksa sanalda takılacak biri mi olarak kalayım? Buluşmak istediğimi ima ettim senden tık yok fikrin nedir' diye. Tecrübesizliğine inanmıyorum 17-18 yaşında değil ki koca adam olur mu öyle şey?
Adam evli olmasın? Belki beklemiyordu bööyle bir şeyi o yüzden dondu kaldı. Olmaz öyle şey tanıyorum demeyin neler görüp şahit oluyoruz. Görücü usülü demişsiniz o kişi ne kadar tanıyor bilemiyorum ama adam evli olmasa bile belki başka biri daha var. Adamın aklına bu saate kadar gelmemiş olmasına da inanmıyorum. Tecrübesiz bile olsa insan görüştüğünü merak edip buluşmak yakından bakmak istemez mi?
Benim söylemlerim belki size çok ters ve abuk gelebilir kusura bakmayın. Aklınızdaki her şeyin cevabı o adamda. Açıkça konuşup sormak en iyisi. Belki patavatsız diyeceksiniz bana ama ne bileyim şu an en doğrusu bu geliyor bana.

sosyal medya üzerinden uzaktan bir tanığımız bey bana mesaj attı 5 ay önce
ben ondan 2 yaş küçüğüm 22 yaşndaym okuyorum
o 24 . üniv mezunu atanmış ..
aynı mesleklere sahibiz ve sevgililik niyeti ile değil nasıl desem görücü usulü gibi tanıştık

son 1 aydır uzunca mesajlaştık bazı geceler 3 e kadar . öncesinde de konuşuyorduk ama ara sıra .
bana güzel sözler ediyor nasıl desem şarkıda da geçtiği gibi onun bana gönlü var gibi gibi :KK66:

geçenlerde düşündüm dedim ki gitgide bağlanıyorum en iyisi artık söyleyeyim de bi buluşalım yüz yüze görüşmenin yeri çok farklı ve çok gerekli sonuçta
birbirimize canım cicim demiyoruz ama . dememize az kalmış kadar samimiyiz .

ona tam da gecenin bir vakti bana güzel sözler ederken dedim ki :
- Beni bu kadar övüyor güzel sözler edip kendimi iyi hissettiriyorsun . Peki hiç mi düşünmüyosun ya yüz yüze görüştüğümüz an her şey tersine dönerse . Ben seni veya Sen beni begenmezsek . o zaman bu kadar emegimiz bağlılığımız boşa gidecek birer enkaz olarak kalacak yüreklerimzde dedim .
annem benim en iyi dostum ona bir an evvel anlatmak istedim seni

( birden bire dondu 3 4 dk sustu .)
haklısın ben nasıl düşünemedim sen benm görüştüğüm ilk kişisin tecrübesizliğim bundan dolayı dedi . sen buluşmak istiyosun sanırım ve haklısın vs dedi ...
Sonra dedi ki
- inan bana aşırı derecede şaşkınım . Kendime şaşkınım yani neden şimdiye kadar bunu düşünmedim diye . ve inan bana sen ilksin tecrübesizm dedi ..

Ben de bunun bi sorun olmadığını söyledim . Çok özür dileyerek musaade istedi kafam allak bullak oldu dedi . ben de tabii musaaade senin dedim
BU OLAY 4 GÜN ÖNCE OLDU . tam 4 gün . inanabiliyor musunuz hala 4 gündür geceleri 1 saate yakın havadan sudan mesajlaşıyoruz ve ii geceler deyip susuyoruz .

YANİ BENİ NE ÇAYA DAVET ETTİ

NE DE HANGİ GÜN MUSAİT OLURSUN DEDİ

Şimdi benim ne yapmam lazım .
Onu buluşmaya ben mi devam etmeliyim ? Yoksa kendi haline mi bırakayım ...

VE İŞİN KÖTÜ YANI
BEN BU ÇOCUKTAN ÇOK HOŞLANDM :KK43:
Sanal ortamda kalmaz ins.

bence çocuğa öyle söyleyerek ya ben seni beğenmezsem imajı yaratmış olabilirsin.
o da ne korktu heralde beni beğenmezse diye..
şuan cesareti yok.

İlk ne alaka, 24 yildir fanusta mi yasiyormus kendisi. Hehe 10 kere soyleyince ikna olduk ilk olduguna

Belki maddi olarak sıkıntısı vardır ayın 15 ini filan bekliyordur. Ya da haftaiçi çalıştığı için filan boş zaman ayarlamaya çalışıyordur. Anladığım kadarıyla aynı şehirde değilsiniz. Bence birkaç hafta daha bekleyin herhangi bir şey gelmezse ben artık tanımadığım biriyle konuşmak istemiyorum deyip vallalaşın.

X